PolandJa Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
103 min
4.2
Wszyscy wiemy, że polskie filmy potrafią nas zaskoczyć. PolandJa to pełna humoru opowieść o tym, jak radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja filmu...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1872
Teraz ogląda: 106

PolandJa online cały film w kilku słowach

Wszyscy wiemy, że polskie filmy potrafią nas zaskoczyć. PolandJa to pełna humoru opowieść o tym, jak radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin i z pewnością nie będziecie się nudzić oglądając ten film. W rolach głównych zobaczymy m.in. Izabelę Kunę, Grzegorza Małeckiego czy Pawła Domagałę. Reżyserem jest Cyprian T. Olencki, a premiera filmu miała miejsce w 2017 roku.

Jeśli chcecie zobaczyć dobry, polski film, pełen humoru i wzruszeń, to PolandJa jest dla Was. Gorąco zachęcamy, aby obejrzeć ten film online i zobaczyć samemu, jakie przygody czekają na bohaterów.

Produkcja PolandJa online

Film PolandJa to dzieło z 2017 roku, wyreżyserowane przez Cypriana T. Olenckiego. Produkcja tego filmu zajęła mnóstwo pracy i wysiłku. Efekty i montaż są na naprawdę wysokim poziomie, co przekłada się na dobry odbiór tego filmu przez widzów. Muzyka skomponowana do filmu jest bardzo energetyczna i pasuje do akcji rozgrywającej się na ekranie. Scenariusz został bardzo dobrze napisany, dzięki czemu historia, którą opowiada film, jest ciekawa i angażująca.

Reżyser

Cyprian T. Olencki to polski reżyser, którego kariera zaczynała się już w latach 80. Sławę zyskał dzięki adaptacji powieści Mistrz i Małgorzata Michaiła Bułhakowa. Kilka lat później reżyserował film Szczęśliwego Nowego Jorku, który zdobył uznanie krytyków i publiczności. Olencki jest znany z tego, że w swoich filmach porusza trudne tematy, ale robi to z humorem i lekkością.

Obsada aktorska całego filmu PolandJa

W filmie PolandJa występują niezwykle utalentowani aktorzy. W rolach głównych zobaczymy Izabelę Kunę, Grzegorza Małeckiego, Jakuba Gierszała, Pawła Domagałę, Marka Bukowskiego, Jaceka Belera, Romę Gąsiorowską, Michała Żurawskiego, Janusza Chabiora oraz Katarzynę Zawadzką. Aktorzy ci mają już sporo filmów za sobą i słyną z doskonałych kreacji w różnorodnych produkcjach.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film PolandJa online

Akcja filmu toczy się w ciągu jednej doby. Bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Film porusza trudne tematy, takie jak miłość, zdrada, współczesna polityka, emigracja czy młodzieńcze namiętności. Akcja filmu rozgrywa się w Polsce, w czasie tuż po przemianach politycznych i okołoświąteczny czasie.

Bohaterowie

W filmie PolandJa poznajemy wielu bohaterów, z których każdy jest ciekawie przedstawiony. Zobaczymy m.in. Jakuba, chłopaka, który walczy z uzależnieniem od narkotyków, Janka, który próbuje ratować swoje małżeństwo i młode dziewczyny – Kingę i Marysię, które stawiają pierwsze kroki w życiu dorosłym i walczą o miłość.

Gdzie obejrzeć PolandJa cały film?

Jeśli chcecie obejrzeć PolandJa online, możecie to zrobić na stronie zalukaj. Warto pamiętać, że istnieją legalne źródła, z których warto korzystać, aby wspierać polski przemysł filmowy. Na stronie zalukaj-cc.pl znajdziecie wyszukiwarkę legalnych źródeł filmów, więc zwróćmy na to uwagę i korzystajmy z nich.

PolandJa lektor pl dla widzów z Polski

PolandJa może być obejrzany z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każda z tych opcji jest godna polecenia i z pewnością nie zepsują wrażenia z oglądania filmu. Z lektorem będzie można lepiej zrozumieć dialogi, z napisami można się bardziej skupić na akcji, a z dubbingiem film stanie się bardziej przystępny dla młodszych widzów.

Zalukaj cały film PolandJa i ciesz się dostępem już teraz!

Sumując cały tekst, PolandJa to film, który przykuwa uwagę i bawi swoją humorystyczną fabułą. Można go obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, co z pewnością zadowoli każdego widza. Na stronie zalukaj możecie obejrzeć cały film, a warto też poszukać legalnych źródeł, aby wspierać polski przemysł filmowy. Zapraszamy do oglądania i podzielenia się własną opinią w komentarzach!