Pole Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
110 min
7.3
Cześć, jesteś przed ekranem i zastanawiasz się, czy warto obejrzeć film "Pole"? Mamy dla Ciebie odpowiedź - tak! To emocjonalna opowieść o miłości do ziemi,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2541
Teraz ogląda: 171

Pole online cały film w kilku słowach

Cześć, jesteś przed ekranem i zastanawiasz się, czy warto obejrzeć film „Pole”? Mamy dla Ciebie odpowiedź – tak! To emocjonalna opowieść o miłości do ziemi, której niegdyś bronił każdy wieśniak. Film z udziałem Richarda Harrisa, Johna Hurta i Seana Beana osadzony jest w Irlandii początku XX wieku i wprowadzi Cię w świat ludzi walczących o swoje miejsce na ziemi. Czas trwania 110 minut, reżyseria Jean Bourne. Jeśli lubisz dramaty i filmy, które wciągają niemal natychmiast, to ten jest dla Ciebie.

Jeśli nie jesteś namówiony, przeczytaj dalej, bo szczegóły dają jeszcze większy obraz filmu.

Produkcja Pole online

O filmie „Pole” warto napisać, że jest dziełem sztuki. To prawdziwy dramat, który został nakręcony w Irlandii w 1990 roku. W produkcji międzynarodowej wzięło udział mnóstwo specjalistów z różnych dziedzin – filmowcy, kamerzyści, montażyści, aktorzy i scenarzyści. Efektem tej pracy jest szczegółowo przygotowany scenariusz i wspaniałe zdjęcia, które zachwycają widza. Warto zwrócić uwagę na muzykę, która jest wspaniałym uzupełnieniem dla historii przedstawionej na ekranie, wykorzystując irlandzką muzykę ludową oraz inteligentne efekty specjalne.

Reżyser

Jean Bourne to reżyser, który pomógł nakręcić wiele filmów, ale „Pole” to jedno z jego najlepszych dzieł. Bourne przywiązany jest do swojej pracy, ujawnił to we wszystkich dotychczasowych projektach, takich jak „The Irish R.M.”, „Bread or Blood” i „Stoney”, które są znane z wirtuozerii swojego wykonawcy. Jean Bourne jest specjalistą od filmów historycznych, a więc idealnym reżyserem, który potrafił oddać ducha i uczucia mieszkańców wsi Irlandii na przełomie XIX i XX wieku.

Obsada aktorska

Aktorzy, którzy wcielili się w postacie „Pole”, to lista niebanalnych artystów, którzy potrafią zrobić wrażenie swoim występem. Richard Harris, John Hurt, Sean Bean i Frances Tomelty wyróżniają się w tym filmie i są naprawdę doskonałymi aktorami. Richard Harris zagrał Dotyka, John Hurt – widowisko Petera, a Sean Bean – Tada. Brenda Fricker i Ruth McCabe odegrały znaczące role Manty i Maggie Shor, podczas gdy Tadgh McCabe (Brendan Gleeson) i Bird O’Donnell (Tom Berenger) uzupełnili pozostałą część obsady.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Pole online

Akcja filmu „Pole” rozgrywa się we wsi Kilmorgan w Irlandii, pod koniec XIX wieku. Słyszy się, że ten kawałek ziemi jest kluczem do roli w życiu, ale ten 'klucz’ jest także źródłem bólu, zazdrości i złości. Na drodze do władzy staje farmer Bull McCabe (Richard Harris), który usilnie próbuje nabyć to pole; jest to dla niego cel życia. Jednakże, nie jest to zwykłe pole – pojawiają się na nim siły, którymi McCabe nie jest w stanie sterować.

Bohaterowie

McCabe to bohater, który walczy o swoje, ale staje przed trudnym zadaniem przekonania pozostałych mieszkańców wioski, że to pole jest jego. Odpowiedzialność za 'pole’ nakłada na siebie ze względu na samotność. Który z mieszkańców przyjdzie mu z pomocą? Odpowiedzi można szukać w filmie. Miejscowi ludzie z wioski walczą ze sobą o 'pole’, prowadząc wojnę, która rozsiewa nieporozumienia i konflikty.

Gdzie obejrzeć Pole cały film?

Chcesz obejrzeć „Pole”? To proste! Wystarczy, że wejdziesz na zalukaj-cc.pl, a tam już znajdziesz film „Pole” całkowicie legalnie i za darmo. Ludzie z serwisu zalukaj-cc.pl zadali sobie trud, aby stworzyć wyszukiwarkę legalnych źródeł, z których można bezpiecznie korzystać i których nie trzeba pobierać. Są to tylko tam, dzięki ich przyjaznemu menu, znajdziesz film i obejrzysz go, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo, a cały film jest dostępny w dobrej jakości.

Pole lektor pl dla widzów z Polski

„Pole” jest filmem, który warto zobaczyć, a na zalukaj-cc.pl możesz z łatwością znaleźć polskie napisy, lektora i dubbing. Masz do wyboru różne wersje, dzięki którym będziesz mógł wybrać to, co najlepiej do Ciebie pasuje. Bez względu na to, która wersja będzie dla Ciebie najlepsza, na pewno masz szansę na niesamowitą przygodę, emocjonalne połączenie z bohaterami i podziw dla ich waleczności, bo „Pole” wspaniale to przekazują.

Zalukaj cały film Pole i ciesz się dostępem już teraz!

To już końcowa prosta! W tym artykule przedstawiliśmy Ci film „Pole” w sposób, który ma Cię zachęcić do obejrzenia całego filmu. Połączenie emocji, piękna natury i znakomitych aktorów sprawiają, że „Pole” uskrzydla swoich kibiców i jest w stanie zachwycić każdego widza. Bez obaw, że narazisz się na nielegalne źródła, odwiedź zalukaj-cc.pl i ciesz się filmem w dobrej jakości, bez rejestracji i bezpłatnie. A jeśli chcesz podzielić się swoimi wrażeniami, komentuj na dole strony. Miłego oglądania!