Południe-Północ Cały Film (2006) - Oglądaj Online!

2006
93 min
6.8
Zapraszamy do zapoznania się z filmem "Południe-Północ" - poruszającą opowieścią o losach 21-letniej Julii i 29-letniego Jakuba. Film wyprodukowany został w Polsce w roku 2006,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3461
Teraz ogląda: 121

Południe-Północ online cały film w kilku słowach

Zapraszamy do zapoznania się z filmem „Południe-Północ” – poruszającą opowieścią o losach 21-letniej Julii i 29-letniego Jakuba. Film wyprodukowany został w Polsce w roku 2006, a reżyserem jest Łukasz Karwowski. To dramat, którego czas trwania wynosi 93 minuty. W obsadzie znajdują się m.in. Borys Szyc, Agnieszka Grochowska, Robert Więckiewicz i Stanisława Celińska. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online, a być może i do zapomnienia o rzeczywistości na chwilę?

Produkcja Południe-Północ online

„Południe-Północ” to film wyprodukowany w Polsce w 2006 roku. Za reżyserię odpowiada Łukasz Karwowski, a scenariusz stworzył Michał Sufin. W filmie zastosowano proste środki, efekty specjalne w postaci pięknych krajobrazów i emocjonującej muzyki. Montaż filmu stanowi poprawiony na przestrzeni lat materiał zarejestrowany podczas nagrywania, dlatego finalna wersja jest tak wciągająca.

Reżyser

Łukasz Karwowski urodził się w roku 1967 w Warszawie. W 1995 roku ukończył reżyserię na wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Jego pierwszym krótkometrażowym filmem był „Korowód”. Następnie wyreżyserował m.in. „Ederly”, „Łupaszka” czy film „Ojciec Mateusz”. Jest znany z tego, że w swoich filmach przeważają postacie fikcyjne i te opowiadające o realnych wydarzeniach.

Obsada aktorska całego filmu Południe-Północ

Główne role w filmie zagrały: Borys Szyc jako Jakub, Agnieszka Grochowska jako Julia, Robert Więckiewicz jako Marek i Stanisława Celińska jako Katarzyna. Borys Szyc znany jest z takich filmów jak „W ciemności”, „Wołyń” czy „Planeta Singli”, z kolei Agnieszka Grochowska wystąpiła m.in. w „Wałęsie”, „Body/Ciało” czy „Zero”. Robert Więckiewicz znany jest przede wszystkim z roli w „Chce się żyć”, „Dług” i „Symetrze”, a Stanisława Celińska z takich produkcji jak „Pan Tadeusz”, „Kariera Nikodema Dyzmy” czy „M jak miłość”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Południe-Północ online

Akcja filmu toczy się nad morzem i opowiada o podróży 21-letniej Julii i 29-letniego Jakuba. To dwie zupełnie różne osoby, które niespodziewanie spotkały się na przystanku autobusowym i postanowiły wyruszyć razem na pieszą wędrówkę. W czasie tej podróży poznają siebie nawzajem i rozmawiają na różne tematy. Dzięki temu odkrywają, jak bardzo różnią się od siebie, i jednocześnie poznają własne granice. To wzruszający, ale i pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji film, który wciągnie nas od pierwszej do ostatniej minuty.

Bohaterowie

Julia to 21-letnia dziewczyna, która pragnie zapomnieć o przeszłości i zaczyna życie od nowa. Jej towarzysz, Jakub, to 29-letni zakonnik, który na co dzień żyje w klasztorze. Obaj bohaterowie to postacie, które przyciągają się swoimi różnicami, ale jednocześnie muszą stawiać czoła swoim lękom.

Gdzie obejrzeć Południe-Północ cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film „Południe-Północ”, koniecznie odwiedź stronę zalukaj-cc.pl. Tam możesz oglądać filmy bez żadnych kosztów, a także skorzystać z wyszukiwarki legalnych źródeł, jeśli marzysz o czymś jeszcze innym.

Południe-Północ lektor pl dla widzów z Polski

Cały film „Południe-Północ” jest dostępny z polskim lektorem, napisami lub z dubbingiem. Wybór zależy od Ciebie! Jeśli wolisz usłyszeć dialogi postaci po polsku, z pewnością wybierzesz opcję z lektorem lub dubbingiem. Jeśli chcesz natomiast jednocześnie czytać opisy ze scen z filmu, opcją dla Ciebie będą napisy.

Zalukaj cały film Południe-Północ i ciesz się dostępem już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu „Południe-Północ” na zalukaj-cc.pl! To wciągająca opowieść o losach bohaterów, którzy dzięki sobie znajdują nowe perspektywy. Film pełen jest emocji i zwrotów akcji, a do tego zagrany przez wyjątkową obsadę. Obejrzenie filmu sprawi, że na chwilę zapomnisz o realiach, a jednocześnie przemawiać do Ciebie będą wartościowe przesłania. Zachęcamy też do podzielenia się z nami swoją opinią na temat filmu „Południe-Północ” w sekcji komentarzy pod artykułem!