Pomiędzy słowami Cały Film (2018) - Oglądaj Online!

2018
85 min
5.9
Jeśli lubisz patrzeć na świat z innej perspektywy, to film Pomiędzy słowami na pewno Cię zainteresuje! Oto historia prawnika Michaela, który przestaje mówić po niemiecku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2265
Teraz ogląda: 374

Pomiędzy słowami online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz patrzeć na świat z innej perspektywy, to film Pomiędzy słowami na pewno Cię zainteresuje! Oto historia prawnika Michaela, który przestaje mówić po niemiecku i staje się Polakiem – Michałem po spotkaniu z ojcem ze strony matki. Film ten został wyprodukowany w Holandii w 2018 roku, trwa 85 minut i należy do gatunku dramatycznego. W obsadzie występują znani polscy aktorzy: Jakub Gierszał, Andrzej Chyra, Justyna Wasilewska i Philip Wilhelmi, a reżyserem filmu jest Urszula Antoniak. Odkryj z nami historię Michaela i jego polskiego ojca na zalukaj, gdzie jest już dostępny w całości!

Produkcja Pomiędzy słowami online

Film Pomiędzy słowami jest opowieścią o spokojnym i zawieszenia międzywerbalnym czasie przechodzącym dwóch obcych sobie mężczyzn. Urszula Antoniak jako reżyser stworzyła film, który idealnie wpisuje się w holenderską tradycję kina arthouse, jednocześnie poruszając uniwersalne problemy emocjonalne. Oprócz samego filmu Antoniak zrealizowała również serial dokumentalny „These Are the Rules”, który zdobył nagrodę Wyróżnienia Jury w sekcji World Documentary w Sundance Film Festival oraz oryginalną serię internetową „Room 58.”

Reżyser

Urszula Antoniak, polska reżyserka, scenarzystka i montażystka filmowa, ma na swoim koncie liczne filmy fabularne, dokumentalne i krótkometrażowe. Zasłynęła dzięki swoim filmom, m.in. „Nothing Personal” i „Nude Area”. Rozwija swój styl i postrzeganie świata w Europie Zachodniej, gdzie mieszka już od 25 lat. Jej filmy charakteryzują się subtelnością, delikatnością i emocjonalnymi dialogami.

Obsada aktorska całego filmu Pomiędzy słowami

W filmie Pomiędzy słowami zobaczymy czterech utalentowanych aktorów: Jakuba Gierszała, Andrzeja Chyrę, Justynę Wasilewską i Philipa Wilhelmi. Gierszał gra Michaela, prawnika, który staje się Michałem. Andrzej Chyra wciela się w rolę Stanisława, ojca Michaela, a Justyna Wasilewska gra siostrę Michaela. Philip Wilhelmi natomiast pojawia się w scenie końcowej jako kierowca taksówki. Wszyscy aktorzy mają już w swych karierach wiele udanych ról, co jeszcze raz potwierdza, że reżyser wie, kogo wybrać do swych produkcji.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Pomiędzy słowami online

Akcja filmu rozgrywa się w czasach współczesnych w Berlinie i Polsce. Michael, prawnik z Berlina, przestaje mówić po niemiecku i staje się Michałem, kiedy spotyka ojca ze strony matki, którym jest Stanisław. Od tego momentu jego życie zaczyna przypominać puzzle, na których pojedyczne elementy niepasują do siebie. Ojciec Michaela wkracza do świata swojego syna, ale bardziej jako symbol Ojca niż prawdziwy ojciec. Mężczyźni spędzą ze sobą weekend, co odciśnie silne emocjonalne piętno na Michaelu, który zrozumie, jak wyobcowany jest od Polski – kraju, z którym świadomie zerwał kontakt. Obaj są sobie właściwie obcy. Zdarzenia tworzące fabułę są opowiedziane spokojnym tempem, co nadaje filmowi specyficznego klimatu i pozwala publiczności lepiej poznać Michaela i jego polskiego ojca.

Bohaterowie

W Pomiędzy słowami mamy do czynienia z ciekawie skonstruowanymi bohaterami. Michael, prawnik z Berlina, w piątek przestaje mówić po niemiecku i staje się Michałem, Polakiem. Stanisław, ojciec Michaela ze strony matki, to postać niezwykle ważna w fabule, ponieważ zmusza Michaela do podjęcia ważnych dla niego decyzji życiowych. Cała rodzina Michaela, jest również obecna w filmie, ale rządzącą rolę odgrywają właśnie oni – Michael i Stanisław.

Gdzie obejrzeć Pomiędzy słowami cały film?

Film Pomiędzy słowami można obejrzeć na zalukaj, gdzie jest już dostępny w całości. Na tej stronie internetowej istnieje wyszukiwarka legalnych źródeł, dzięki czemu można bezpiecznie obejrzeć swój ulubiony film. Zalukaj to świetna platforma, na której bezpiecznie można obejrzeć cały film Pomiędzy słowami online.

Pomiędzy słowami lektor pl dla widzów z Polski

Pomiędzy słowami to film, który z pewnością zainteresuje nie tylko odbiorców z Holandii, ale również polskich kinomanów. Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, co sprawia, że każda z opcji jest dostępna. Jeśli nie jesteś pewien, którą wybrać, możesz po prostu spróbować każdej z opcji, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Skorzystaj z legalnych źródeł i zobacz film już teraz!

Zalukaj cały film Pomiędzy słowami i ciesz się dostępem już teraz!

Zapraszamy na zalukaj, gdzie możesz obejrzeć cały film Pomiędzy słowami online. To niesamowite dzieło kina arthouse, które przeniesie Cię w inny świat, w którym emocje płyną niczym rzeka. Odkryj historię Michaela i jego ojca, a być może sama odnajdziesz w nich coś ze swojego życia. Nie zwlekaj dłużej – obejrzyj już teraz i podziel się swoją opinią w komentarzach!