Porady na zdrady Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
97 min
4
Zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka Fretkarozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Film Porady na...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1737
Teraz ogląda: 349

Porady na zdrady online cały film w kilku słowach

Zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka Fretkarozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Film Porady na zdrady to komedia z 2017 roku, której reżyserem jest Ryszard Zatorski. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Lamparską, Mikołaja Roznerskiego, Annę Dereszowską i Krzysztofa Czeczota. Film trwa około 97 minut i przyjął ocenę PT1H37M17S. Zachęcamy do obejrzenia go online i zanurzenia się w opowieści o miłości, zdradzie i nowych technologiach.

Produkcja Porady na zdrady online

Film Porady na zdrady został wyprodukowany w Polsce w 2017 roku. Reżyserem filmu jest Ryszard Zatorski, a w obsadzie możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Magdalena Lamparska, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Krzysztof Czeczot, Tomasz Karolak, Robert Koszucki, Olga Borys i Weronika Rosati. Film był kręcony w różnych miejscach w Polsce. Za montaż filmu odpowiedzialna była Marta Figerska. Muzykę do filmu skomponował Marek Koterski. Scenariusz napisał Grzegorz Łoszewski.

Reżyser

Ryszard Zatorski to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim i łódzkiej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Jego debiutem reżyserskim był film „Kochaj i rób co chcesz” z 2006 roku, który zdobył nagrodę za najlepszy film debiutancki na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Abu Dhabi. Pracował także przy produkcji innych filmów, m.in. „Kiler” i „Katyń”.

Obsada aktorska całego filmu Porady na zdrady

W obsadzie filmu Porady na zdrady możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Magdalena Lamparska, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Krzysztof Czeczot, Tomasz Karolak, Robert Koszucki, Olga Borys i Weronika Rosati. Magdalena Lamparska to polska aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z serialu „Na Wspólnej”. Mikołaj Roznerski to aktor filmowy i telewizyjny, znanym z takich produkcji jak „M jak Miłość” czy „Pitbull”. Anna Dereszowska to polska aktorka i piosenkarka, a Krzysztof Czeczot to znany aktor teatralny i filmowy.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Porady na zdrady online

Akcja filmu Porady na zdrady rozgrywa się w Polsce, w czasach współczesnych. Kalina i Fretka pomagają kobietom testując lojalność ich partnerów. Kiedy Kalina poznaje Macieja, coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich, jego żona Beata podejrzewa go o zdradę. Kalina bierze się do pracy ze zdwojoną energią, ale tym razem cały plan bierze w łeb, gdy okazuje się, że Maciej jest inny niż pozostali mężczyźni.

Bohaterowie

W filmie Porady na zdrady występują liczni bohaterowie, ale głównymi postaciami są Kalina i Fretka (Magdalena Lamparska i Anna Dereszowska), Maciej i Beata (Mikołaj Roznerski i Weronika Rosati). Kalina i Fretka to dwie przyjaciółki, które postanowiły założyć agencję testującą wierność mężczyzn dla kobiet. Maciej i Beata to małżeństwo, którego lojalność zostaje wystawiona na próbę przez Kalinę.

Gdzie obejrzeć Porady na zdrady cały film?

Film Porady na zdrady online możesz obejrzeć w serwisie zalukaj. Wyszukiwarka na stronie pomaga w łatwy sposób odnaleźć legalne źródła.

Porady na zdrady lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Porady na zdrady jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Obejrzenie filmu z napisami jest dobrym wyborem dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności językowe, a dubbing z pewnością docenią ci, którzy nie lubią czytać napisów. Bez względu na preferencje, cały film będzie dostarczał mnóstwo śmiechu i emocji.

Zalukaj cały film Porady na zdrady i ciesz się dostępem już teraz!

Film Porady na zdrady to świetna komedia dla każdego, kto chce się pośmiać z sercem na dłoni. Zachęcamy do obejrzenia go online na zalukaj i do podzielenia się opiniami w sekcji komentarzy. Nie pozostaje nic innego, tylko usiąść przed ekranem i zanurzyć się w historii miłosnej, która przeplata się z humorem i technologią.