Poranek kojota Cały Film (2001) - Oglądaj Online!

2001
92 min
6.7
Jeśli szukasz filmu, który rozbawi cię do łez, ale jednocześnie będzie utrzymany w duchu akcji, to Poranek kojota jest idealnym wyborem! Ten polski film z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1963
Teraz ogląda: 377

Poranek kojota online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który rozbawi cię do łez, ale jednocześnie będzie utrzymany w duchu akcji, to Poranek kojota jest idealnym wyborem! Ten polski film z 2001 roku jest kolejnym dziełem Olafa Lubaszenki. W produkcji występuje znakomita obsada, w tym Karolina Rosińska, Janusz Józefowicz, Maciej Stuhr oraz Agnieszka Włodarczyk. Poranek kojota to film dla wszystkich, którzy pragną odrobinę humoru i dobrej zabawy.

Produkcja Poranek kojota online

Poranek kojota online to doskonała propozycja dla fanów polskiej kinematografii. Film został wyprodukowany w 2001 roku. Reżyserem jest Olaf Lubaszenko, a głównymi aktorami są Karolina Rosińska, Janusz Józefowicz, Maciej Stuhr i Agnieszka Włodarczyk. Montażem zajął się Piotr Kuryłowicz, a muzykę skomponował Jacek Grudzień.

Reżyser

Olaf Lubaszenko to afrykańskiego pochodzenia polski reżyser. Urodził się w 1968 roku w Wrocławiu. Lubaszenko jest nie tylko reżyserem, ale również aktorem i scenarzystą. Jego film Poranek kojota zdobył uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Na jego koncie znajdują się takie filmy jak: „Hi, Tereska”, „Zmiennicy”, „Gwiazdka w sieci” oraz „Na dobre i na złe”.

Obsada aktorska całego filmu Poranek kojota

W filmie Poranek kojota online występują tacy aktorzy jak Karolina Rosińska, Janusz Józefowicz, Maciej Stuhr i Agnieszka Włodarczyk. Karolinie Rosińskiej widzowie mogą kojarzyć z takich filmów jak: „Kebab i Horoskop”, „Jestem twój” czy „Pętla”. Janusz Józefowicz to znany polski aktor i prezenter telewizyjny. Maciej Stuhr jest aktorem, reżyserem i scenarzystą. Wśród jego najpopularniejszych filmów znajdują się „Listy do M.” oraz „Chce się żyć”. Agnieszka Włodarczyk to aktorka, wokalistka i prezenterka telewizyjna. W Poranku kojota zagrała u boku takich znakomitości jak Bogumił Lipski i Krzysztof Globisz.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Poranek kojota online

Poranek kojota online to historia Kuby – młodego, niespełnionego rysownika komiksowego. Zakochuje się w piosenkarce Noemi, która związana jest ze światem gangsterskim. Kuba staje się zagrożeniem dla jej ojczyma, który dybie na jego życie. W końcu bohaterowie zaczynają współpracować ze sobą i starają się uciec przed przestępcami. Akcja filmu toczy się w latach 90-tych. Poranek kojota to pełen humoru film, który z pewnością rozbawi każdego widza.

Bohaterowie

W filmie Poranek kojota online występują tacy bohaterowie jak Kuba, Noemi, Kojot oraz ojczym Noemi. Kuba to młody, niespełniony rysownik komiksowy. Noemi to piękna piosenkarka związana ze światem gangsterskim. Kojot to zwierzę, które zyskuje sympatię Kuby. Ojczym Noemi to przestępca, który dybie na życie Kubie.

Gdzie obejrzeć Poranek kojota cały film?

Poranek kojota można obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Jeśli chcesz obejrzeć Poranek kojota online, to polecamy korzystanie z tej wyszukiwarki legalnych źródeł.

Poranek kojota lektor pl dla widzów z Polski

Poranek kojota online w polskiej wersji językowej dostępny jest z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Każdy widz może wybrać opcję, która mu najbardziej pasuje.

Zalukaj cały film Poranek kojota i ciesz się dostępem już teraz!

Poranek kojota online to doskonała propozycja dla fanów polskiej kinematografii. Ten film z pewnością rozśmieszy każdego widza. Zachęcamy do obejrzenia Poranka kojota na zalukaj-cc.pl i podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy po poniższym artykule.