Powstanie Warszawskie Cały Film (2014) - Oglądaj Online!

2014
85 min
6.8
Jeśli interesujesz się historią Polski i chcesz obejrzeć niezwykłe dzieło filmowe, Powstanie Warszawskie to film dla Ciebie. W tym niezwykłym dokumencie, autentyczne kroniki filmowe z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1773
Teraz ogląda: 403

Powstanie Warszawskie online cały film w kilku słowach

Jeśli interesujesz się historią Polski i chcesz obejrzeć niezwykłe dzieło filmowe, Powstanie Warszawskie to film dla Ciebie. W tym niezwykłym dokumencie, autentyczne kroniki filmowe z sierpnia 1944 roku zostały zmontowane w całość. Plusem filmu jest to, że nie ma on odpowiednika w skali światowej. Powstanie Warszawskie to dramat wojenny non-fiction, który przedstawia dwóch młodych reporterów, którzy są świadkami powstańczych walk. Aktorzy, a także reżyser, którzy stworzyli ten film dali z siebie wszystko, aby przedstawić nam jak najdokładniejszy obraz wydarzeń z tamtego czasu.

Produkcja Powstanie Warszawskie online

Powstanie Warszawskie to wielki projekt zrealizowany przez polskich twórców. Film był montowany z autentycznych kronik filmowych z sierpnia 1944 roku. Do wykonania Powstania Warszawskiego wykorzystano nowoczesną technologię, która pozwoliła na koloryzację i rekonstrukcję materiałów audio-wizualnych. Z połączenia licznych, historycznych archiwów zaprezentowano widzom rzeczywistość wydarzeń z tamtego czasu. Za muzyczne podłoże filmu odpowiadają wybitni artyści, a za scenariusz Tomasz Łysiak, ojciec polskiego reżysera Wojciecha Łysiaka.

Reżyser

Reżyserem Powstanie Warszawskie jest Jan Komasa. Ten utalentowany Polak już dwa razy zdobył nagrodę „Orła” dla najlepszego reżysera. Znany jest również ze swojego szerokiego zakresu zainteresowań filmowych – inspirowany jest twórczością tak znakomitych reżyserów jak Ingmar Bergman, Béla Tarr czy Bruno Dumont. Jego filmy, które zdobyły uznanie w kraju i za granicą to m.in.: Sala samobójców, Miasto 44, Corpus Christi. Reżyser, Jana Komasa był zainteresowany Powstaniem Warszawskim, od dziecka, dlatego przychylność którą poświęcił mu w trakcie realizacji, miała swoje źródło w historii Polski i osobistych zainteresowaniach.

Obsada aktorska całego filmu Powstanie Warszawskie

W filmie Powstanie Warszawskie, Michał Żurawski oraz Maciej Nawrocki zagrają główne role młodych reporterów, a role poboczne zagrają: Mirosław Zbrojewicz, Agnieszka Kunikowska i Ewa Kania. Michał Żurawski jest jednym z wiodących aktorów w Polsce i ma na swoim koncie już wiele wyróżnień. Z kolei Maciej Nawrocki zasłynął przede wszystkim ze swojego występu w filmie „Chrzest” reżyserii Jana Komasy.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Powstanie Warszawskie online

Akcja filmu rozgrywa się w sierpniu 1944 roku. Film przedstawia walki powstańcze, które toczyły się wciąż trwającym konflikcie II wojny światowej. Wszystkie przedstawione wydarzenia opierają się na autentycznych kronikach filmowych z tamtego czasu, dzięki czemu film jest realistyczny i wiernie oddaje rzeczywistość. Widzowie, którzy obejrzą ten film, przypomną sobie nie tylko walki w stolicy Polski, ale również zobaczą codzienne życie tamtych czasów, ich tragiczne konsekwencje i ofiary.

Bohaterowie

Bohaterami Powstania Warszawskiego są dwaj młodzi reporterzy, którzy śledzą wydarzenia na ulicach stolicy Polski podczas powstania. Podczas swojej pracy, dochodzą do wniosków, że to, co dzieje się w stolicy, jest nie tylko walką z okupantem niemieckim, ale także ma nieco inną wymowę, jaką daje walka o wolność i prawa Polaków.

Gdzie obejrzeć Powstanie Warszawskie cały film?

Cały film Powstanie Warszawskie możesz obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Serwis ten oferuje własną, legalną wyszukiwarkę, dzięki której można znaleźć różne pozycje filmowe do oglądania. Dzięki temu serwisowi dostęp do niezwykłego dzieła filmowego jest bezproblemowy i łatwy.

Powstanie Warszawskie lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś z Polski i bierzesz pod uwagę czy cały film Powstanie Warszawskie jest dla Ciebie, to na pewno wiesz, jak ważne jest to aby miało on polski lektor, polskie napisy lub dubbing. Wszystkie te opcje są dostępne w ramach filmu Powstanie Warszawskie.

Zalukaj cały film Powstanie Warszawskie i ciesz się dostępem już teraz!

Całe dzieło filmowe Powstanie Warszawskie to nie tylko wspaniała produkcja, ale i możliwość zobaczenia niepowtarzalnego dzieła z historii Polski. Zachęcamy Cię, by obejrzał go online na zalukaj-cc.pl. Dostęp do filmu jest łatwy i bezproblemowy, a sam film to inspirująca opowieść, która na długo pozostanie w pamięci. Po obejrzeniu filmu zachęcamy do podzielenia się własnym zdaniem o Powstaniu Warszawskim w sekcji komentarzy pod tym postem.