Predator Cały Film (1987) - Oglądaj Online!

1987
107 min
7.8
Jeśli kochasz kino akcji, przepełnione atakami, zagrożeniami i napięciem, to musisz obejrzeć "Predator" Johna McTiernana, którego główną rolę odgrywa Arnold Schwarzenegger. Film z 1987 roku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8846
Teraz ogląda: 135

Predator online cały film w kilku słowach

Jeśli kochasz kino akcji, przepełnione atakami, zagrożeniami i napięciem, to musisz obejrzeć „Predator” Johna McTiernana, którego główną rolę odgrywa Arnold Schwarzenegger. Film z 1987 roku to klasyczny film sci-fi, który nie tylko zapewni Ci rozrywkę, ale także dawkę adrenaliny. Obcokrajowiec z kosmosu wyrusza na łowy w dżungli, a grupa żołnierzy staje się jego ofiarą. Czy ktoś zdoła przeżyć? Nie czekaj i obejrzyj cały film Predator online już dziś!

Produkcja Predator online

Film był robiony, by sfilmować rolę Arnolda Schwarzeneggera w rozwijającej się karierze aktora. Tak powstał „Predator” – klasyczny film akcji, który został doceniony przez krytyków i widzów. Montaż tego filmu i efekty specjalne były bardzo szczegółowo zaprojektowane, aby dać ci wrażenia uczestnictwa w łowach w dżungli. Soundtrack filmu jest elektryzujący, a efekty specjalne są doskonałe – nie zapomnisz ich przez długi czas!

Reżyser

John McTiernan jest jednym z najsłynniejszych reżyserów filmów akcji na świecie. „Predator” to tylko jeden z powodów, dla których jest on tak docenianym profesjonalistą w swoim fachu. McTiernan jest znany z tego, że potrafi utrwalić idealne napięcia w swoich filmach. Był on również reżyserem takich klasycznych filmów jak „Die Hard” i „The Hunt for Red October”.

Obsada aktorska całego filmu Predator

Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Jesse Ventura – to tylko niektóre z nazwisk aktorów, którzy zagrają w „Predator”. To prawdziwa „dream team” kina akcji. Schwarzenegger znalazł się na szczycie swojej kariery, a Weathers stał się jednym z jego najlepszych partnerów na ekranie. Ta ekipa aktorska daje Ci gwarancję na doskonały film!

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Predator online

W 1987 roku rozwijający się kierunek thrillerów oraz kinowej Science Fiction otrzymał wspaniały film „Predator”. Tropy wynajętych ludzi prowadzą ich do lasów Ameryki Południowej, gdzie napotykają obcych, którzy polują na ludzi. Napięcie rośnie, a co chwilę pod nogami żołnierzy doskakują nieznane istoty. Czy uda im się przeżyć, aby wrócić do domu? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz, oglądając cały film Predator online!

Bohaterowie

W tym filmie Arnold Schwarzenegger zagrał jedną z najlepszych ról swojej kariery. Wciela się w Majora Dutcha Schafera, którego grupa najemników zostaje schwytana przez obcych na polowaniach w dżungli. Carl Weathers wciela się w reprezentanta CIA, który pomaga go poskromić. Elpidia Carrillo to Anna – liderka rebeliantów, którzy są w niewoli. Jesse Ventura to nie mniej znacząca postać zbrojnego Joe „Mac” Macuso.

Gdzie obejrzeć Predator cały film?

Film Predator online jest dostępny na platformie zalukaj-cc.pl, której możesz ufać. Możesz skorzystać z ich legalnej wyszukiwarki, aby znaleźć najlepsze źródła filmów online. Nie zapomnij wejść na zalukaj-cc.pl i obejrzeć cały film Predator już teraz!

Predator lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli potrzebujesz filmu z polskim lektorem, to bez obaw – cały film Predator online jest do Twojej dyspozycji zarówno z polskim lektorem, jak i z napisami oraz dubbingiem. Wybierz tę opcję, która bardziej Ci odpowiada, a na pewno nie przegapisz doskonałych efektów specjalnych i adrenaliny płynącej z oglądania tego filmu.

Zalukaj cały film Predator i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz niezapomnianych i emocjonujących wrażeń, to czas na obejrzenie całego filmu Predator online. Produkcja filmowa, montaż, efekty, muzyka i obsada to wszystko jest na najwyższym poziomie. Wejdź na zalukaj-cc.pl i obejrzyj film już dziś. Nie zapomnij podzielić się swoją opinią o filmie Predator w sekcji komentarzy poniżej artykułu. Przekonaj się sam, że „Predator” to klasyk kina akcji, który trzeba obejrzeć!