Pretty Woman Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
119 min
7.1
Jeśli szukasz romantycznej komedii, która porwie Cię do łez, nie szukaj dalej! "Pretty Woman" to film dla Ciebie. Wyprodukowany w 1990 roku, ten kultowy film...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9631
Teraz ogląda: 226

Pretty Woman online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz romantycznej komedii, która porwie Cię do łez, nie szukaj dalej! „Pretty Woman” to film dla Ciebie. Wyprodukowany w 1990 roku, ten kultowy film opowiada historię przypadkowego spotkania między zamkniętym w sobie adwokatem z Wall Street a dziewczyną do towarzystwa pochodzącą z prowincji. To, co zaczyna się jako interes, szybko rozwija się w coś znacznie większego. Czy związek Eda i Vivian przetrwa? Czym Vivian zostanie, gdy umowa się skończy? Obejrzyj „Pretty Woman” i odkryj sam!

Produkcja Pretty Woman online

Kultowy film „Pretty Woman” został wyprodukowany w 1990 roku przez Gary’ego Marshalla. Scenariusz został napisany przez J.F. Lawtona. Film został nakręcony w Beverly Hills i Los Angeles, co dało potężną energię i glamour. Montaż, efekty i muzyka w ten filmie są świetnie zrobione. Ścieżka dźwiękowa do filmu zawiera takie kawałki jak „It Must Have Been Love” Roxette oraz „In My Dreams” AARON.

Reżyser

Gary Marshall, reżyser „Pretty Woman”, był jednym z najbardziej szanowanych reżyserów filmowych z Hollywood. Był to jego jedenasty film jako reżyser, a wcześniej pracował jako producent i scenarzysta. Marshall był również odpowiedzialny za takie hity, jak „The Princess Diaries” i „Happy Days”. Ta legenda Hollywoodu zmarła w 2016 r.

Obsada aktorska całego filmu Pretty Woman

W obsadzie „Pretty Woman” znaleźli się następujący aktorzy: Richard Gere jako Edward Lewis, Julia Roberts jako Vivian Ward, Ralph Bellamy jako James Morse, Jason Alexander jako Philip Stuckey, Laura San Giacomo jako Kit De Luca, Alex Hyde-White jako David Morse, Amy Yasbeck jako Elizabeth Stuckey, Elinor Donahue jako Bridget oraz Hector Elizondo jako Barney Thompson.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Pretty Woman online

„Pretty Woman” opowiada historię między dwoma osobami z diametralnie różnych środowisk społecznych – dziwki i biznesmena. Akcja filmu toczy się w okolicach Beverly Hills, w wytwornej części Los Angeles. W jednym z najarencyjniejszych hoteli w okolicy Vivian Ward, wcielana przez Julię Roberts, „pracuje” jako dziewczyna do towarzystwa. Pewnego dnia spotyka Edwarda Lewisa, bogatego i otwartego na różne pomysły biznesmana, którego wcielił Richard Gere. Edward zrywa z długotrwałym związkiem i wyrusza w światowej podróży. Zanoszona przypadkiem do hotelu, Vivian otrzymuje propozycję od Edwarda, który łatwy dostęp do jej towarzystwa przypłaci panieńskim sercem. Przepiękna dziewczyna akceptuje propozycję, a w dobie ich zakładu, niemożliwe staje się dla Edwarda… możliwe. Jednak na każdym kroku będą przeszkadzać im niedoszli przyjaciele Edwarda, kierujący jego firmą biznesmenem z Wall Street, jak i powszechna opinia o „dziwce z nocnego życia”.

Bohaterowie

Viv (Julia Roberts) jest dziewczyną do towarzystwa, który niedawno przybyła do miasta. Bardzo ładna, ale uwięziona w swojej słabej sytuacji życiowej. Edward (Richard Gere) to ponadprzeciętnie odnoszący sukcesy biznesmen z Wall Street. Jego życie to liczne podróże i stosunki z kobietami zawsze na ustalonych zasadach. Początkowo bywa chłodem i egocentryczny, ale nieśmiało zaczyna się otwierać na Viv i jej prostolinijność. Philip Suckey (Jason Alexander) to pracownik Edwarda i jego przyjaciel z dzieciństwa. Przyjaźń z Edwardem przesłania mu siły niejednokrotnie, dlatego postanawia odizolować biznesmena od Viv, wmawiając mu, że dziewczyna jest niegodna jego uwagi. James Morse (Ralph Bellamy) to inwestor obiektu hotelowego, czyli Edwardowego klienta. Viv, udając jego córkę, jednocześnie pozwala na nawiązanie lepszego kontaktu.

Gdzie obejrzeć Pretty Woman cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć „Pretty Woman” bez wychodzenia z domu, to na zalukaj oszczędzisz sobie dalszego szukania! Zalukaj-cc.pl to strona internetowa, która umożliwia obejrzenie tego filmu w internecie. Nie musisz czekać, aż pojawi się w telewizji, po prostu wpisz tytuł do wyszukiwarki na zalukaj.pl i gotowe! To łatwe, wygodne i przede wszystkim legalne.

Pretty Woman lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem, na zalukaj-cc.pl dostępne są różne wersje. Wybierz polski lektor, napisy lub dubbing, a Twoje doznania filmowe będą jeszcze lepsze. „Pretty Woman” to jedna z tych rom-com, które trzeba obejrzeć – romantyzm, poczucie humoru, świetne kreacje aktorów i wiele niezapomnianych momentów. Cały film jest dostępny w tej stronce internetowej, w wysokiej jakości, dzięki czemu masz wrażenie, jakbyś oglądał go w kinie.

Zalukaj cały film Pretty Woman i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś „Pretty Woman”, to jest to doskonały moment, by to zrobić. Romantyczna i zabawna, pełna nostalgii do lat ’90, ta kultowa komedia będzie dobrą propozycją dla każdego, kto szuka doskonałego kina. Na zalukaj-cc.pl możesz obejrzeć cały film w internecie z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Nie czekaj – obejrzyj znany i uwielbiany przez wszystkich film. A po seansie nie zapomnij podzielić się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy!