Prime Time Cały Film (2021) - Oglądaj Online!

2021
93 min
5.2
Jeśli szukasz filmu, który zagwarantuje ci mocne wrażenia i wzbudzi wiele emocji, to warto sięgnąć po "Prime Time". Najnowszy dramat psychologiczny z Polski wyreżyserowany przez...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3603
Teraz ogląda: 313

Prime Time online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który zagwarantuje ci mocne wrażenia i wzbudzi wiele emocji, to warto sięgnąć po „Prime Time”. Najnowszy dramat psychologiczny z Polski wyreżyserowany przez Jakuba Piątka w 2021 roku, wciągnie cię w sam środek akcji w ciągu 93 minut trwania. Na ekranie zobaczysz takie gwiazdy jak Bartosz Bielenia, Magdalena Popławska, Andrzej Kłak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. Poczujesz, jak krew krąży szybciej w żyłach, a na plecach pojawią się ciarki. Pamiętaj, że jeden dzień zmienia wszystko, i że Sebastian ma swoje powody, by działać tak, jak działa. Zaryzykuj i obejrzyj ten film, jeśli kochasz produkcje, które wbijają w fotel!

Produkcja Prime Time online

Jakub Piątek, reżyser zyskujący ostatnio coraz większą popularność, po raz kolejny uhonorował polski rynek kinowy swoim nowym filmem „Prime Time”. Cieszy się on dużej popularności za granicą, zarówno ze względu na dobry scenariusz, jak również na dbałość o każdy szczegół produkcji. Warto wspomnieć, że utwór był kręcony w Sopocie w nadmorskim stylu, a montaż wykorzystuje unikalne techniki przyciemniania scen, które podkreślają napięcie dramatu. Film jest dźwiękowo naszpikowany – nastrojowymi utworami w tle, jak również intensywnymi efektami dźwiękowymi, które dodają napięcia. Piątek zadbał o scenariusz, zbierając doświadczenie na planach filmowych tworząc wcześniej krótkometrażowe obrazy. Muzykę do filmu skomponował dodatkowo Łukasz Targosz, który był wcześniej odpowiedzialny za autorski soundtrack do kultowego już „Body/Ciało”.

Reżyser

Jakub Piątek, to reżyser związany z polskim kinem niezależnym, hiszpańskim telewizyjnym oraz angielskimi producentami. Debiutował z filmem „Serce do walki”, długometrażowym obrazem w 2016 roku. „Prime Time” to już kolejne dzieło Jakuba Piątka oraz film, którym pragnie zapisać się w historii polskiego kina. Jak podkreśla sam reżyser, w swoich filmach pragnie skupić się na problemach ludzi, którzy poszukują swojego miejsca w życiu, walczą z depresją czy bodźcami zewnętrznymi. W filmie „Prime Time” porusza zagadnienia mediów społecznościowych, manipulacji politycznych i jednocześnie przekonuje widza, że jednym z kluczowych mechanizmów wpływających na to wszystko jest umiejętność słuchania i komunikacji.

Obsada aktorska całego filmu Prime Time

Głównym bohaterem filmu jest bez wątpienia Sebastian, którego zagrali Bartosz Bielenia, znany z „Boże Ciało”, „Sala Samobójców 2”, a także „Kamerdyner” i Magdalena Popławska – aktorka, którą mogliśmy ostatnio zobaczyć w „Echo” oraz „1983”. W rolach drugoplanowych wystąpili także Andrzej Kłak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Dobromir Dymecki, Monika Frajczyk, Cezary Kosiński, Adam Nawojczyk i Juliusz Chrząstowski. Reżyser umiejętnie wykorzystał każdego z aktorów – dzięki temu ról pierwszych i drugoplanowych nie da się spłaszczyć, każda z postaci zyskuje wyrazistość.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Prime Time online

Akcja filmu rozgrywa się 31 grudnia 1999 roku, a właściwie w nocy sylwestrowej, na terenie studia telewizyjnego. Sebastian, bohater główny, zagrzebuje się w swoich myślach i decyduje się na desperacki krok – bierze zakładników w celu dotarcia na antenę telewizyjną. Nie chce zdradzać fabuły, ale zagwarantuje, że oglądając „Prime Time” przeżyjesz niezapomniane wrażenia i emocje, które będą mocno wpływały na twoją wyobraźnię.

Bohaterowie

Bohaterowie, którzy pojawiają się na ekranie, reprezentują różne archetypy psychologiczne. Sebastian, wielokrotnie przegrywający bezdomny, ciągle znający się na medycynie, który na przekór wszystkiemu chce osiągnąć cel, któremu podporządkował życie. Klara, producentka telewizyjna, która nie wie do końca, jakie ma wartości, ale którą przede wszystkim kieruje rozum. Rówieśnik Sebastiana, Waskowski, który reprezentuje zjawisko psychologiczne we współczesnej rzeczywistości – poszukiwanie własnej tożsamości w świecie mediów. Postaci te w filmie pojawiają się jako element składowy zglobalizowanej rzeczywistości, czy też procesu utraty wartości.

Gdzie obejrzeć Prime Time cały film?

Jedyną legalną opcją na obejrzenie filmu jest skorzystanie z legalnych źródeł. Konkretnie, film można obejrzeć online na zalukaj, świetnie znanym serwisie platformie filmowej. Wyszukiwarka zalukaj-cc.pl udostępnia linki do produkcji, które są legalnie udostępniane w sieci. Do sekretariatu filmów znajdziemy także „Prime Time” w jakości FullHD, z wyborem lektora, dubbingu czy napisów. Co ważne, oglądając film na kanale zalukaj możesz być pewien, że nie łamiesz praw autorskich.

Prime Time lektor pl dla widzów z Polski

Film „Prime Time” udostępniony jest na zalukaj z oznakowaniem napisy oraz lektor polski – idealnie dla osób, które wolą polską wersję językową. W przypadku nadgorliwych fanów, opcją jest również obejrzenie filmu z polskim dubbingiem, którym również możemy się cieszyć na zalukaj. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, możesz być pewien, że wojna nerwowa, którą widzisz na ekranie, zostanie przetłumaczona i oddana w wersji językowej, dzięki czemu nie zostaniesz odcięty od momentów dialogowych, które są ważne dla fabuły.

Zalukaj cały film Prime Time i ciesz się dostępem już teraz!

„Prime Time” to film, który poważnie trafia w tony oraz tonitruje za każdym razem, kiedy się go odtwarza. Historia Sebstiana z pewnością do końca zaskoczy oglądających i da im moc do przemyśleń. Obejrzenie tego filmu to doskonała okazja do zobaczenia polskiego kina w najlepszym wydaniu. Bez obaw, możesz śmiało zagwarantować sobie dostęp do filmu dzięki wyszukiwarce zalukaj-cc.pl. Jest to legalne, szybkie i wygodne rozwiązanie dystrybucji filmów. Oglądając „Prime Time” nie tylko dostaniesz wrażenia, ale też będziesz mógł napisać własną recenzję filmu i podzielić się swoją opinią z innymi odbiorcami w sekcji komentarzy.]]>