Przebudzenie Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
121 min
7.8
Jeśli szukasz poruszającej historii o ludziach w walce z chorobą, to film "Przebudzenie" jest dla ciebie. Film opowiada o Malcolmie, który poznaje grupę pacjentów zdanych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1038
Teraz ogląda: 63

Przebudzenie online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz poruszającej historii o ludziach w walce z chorobą, to film „Przebudzenie” jest dla ciebie. Film opowiada o Malcolmie, który poznaje grupę pacjentów zdanych na łaskę katatonii i poznaje nową terapię, która może zmienić ich życie. W filmie występują takie gwiazdy jak Robert De Niro i Robin Williams. To naprawdę zachwycający film, który warto obejrzeć online już teraz!

Produkcja Przebudzenie online

Film „Przebudzenie” to intensywna produkcja, która została wykonana z ogromną precyzją i umiejętnością. Reżyseria jest dziełem Penny Marshall, która dołożyła wszelkich starań, aby film był doskonały. Montaż, efekty specjalne i muzyka doskonale współgrają z historyjką, dzięki czemu odbiorcy czują emocje bohaterów.

Reżyser

Penny Marshall to twórczyni filmowa, która zyskała ogromną popularność dzięki swoim filmom. Jest znana z takich produkcji jak „Jumpin’ Jack Flash” czy „A League of Their Own”. Jej kariere zaczęła w Hollywood jako aktorka, ale szybko odkryła pasję do tworzenia filmów. Penny to niezwykle utalentowana reżyserka, która dała o sobie znać na całym świecie.

Obsada aktorska całego filmu Przebudzenie

Aktorzy w „Przebudzeniu” to prawdziwe gwiazdy kina. Robert De Niro to wielokrotnie nagradzany aktor, który zagrał w takich filmach jak „Ojciec chrzestny II”, „Taxi Driver” czy „Casino”. Robin Williams to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. Zagrał w takich filmach jak „Good Morning, Vietnam”, „Dead Poets Society” czy „The Fisher King”. Poza tym w filmie występują również tacy ludzie jak John Heard i Julie Kavner, którzy dają popis swojego aktorstwa.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Przebudzenie online

Akcja filmu rozgrywa się w latach 60. w szpitalu Mount Carmel. Malcolm Sayer poznaje grupę pacjentów cierpiących na chorobę katatonii, a jednym z nich jest Leonard Lowe, który jest chory od 25 lat. Leonard przechodzi kontrowersyjną terapię, dzięki której odzyskuje świadomość i ruchomość. Między nim a Sayerem tworzy się nierozerwalna więź. W ostatniej scenie filmu dowiadujemy się, że choroba powraca.

Bohaterowie

Głównym bohaterem „Przebudzenia” jest Malcolm Sayer, który pracuje w szpitalu Mount Carmel. Leonard Lowe jest jego pacjentem i jednocześnie przyjacielem. Obaj bohaterowie są niezwykle dobrze zagrani przez Roberta De Niro i Robina Williamsa.

Gdzie obejrzeć Przebudzenie cały film?

Film „Przebudzenie” można obejrzeć na portalu zalukaj. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie lubią opuszczać swojego domu, ale chcą cieszyć się dobrym filmem.

Przebudzenie lektor pl dla widzów z Polski

Dla polskich widzów „Przebudzenie” jest dostępne w polskim lektorze, z napisami i z dubbingiem. Wybór zależy od widza. Każda z opcji zapewni pełen komfort i doskonałe wrażenia.

Zalukaj cały film Przebudzenie i ciesz się dostępem już teraz!

„Przebudzenie” to film o ludzkiej sile i wytrwałości. Jest to historia, która pozostaje w pamięci i skłania do refleksji. Zalukaj oferuje dostęp do największych kinowych hitów, a „Przebudzenie” z pewnością jest jednym z nich. Zachęcamy do obejrzenia tego ponadczasowego filmu i podzielenia się swoim zdaniem w komentarzach.