Przekleństwo Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
104 min
5.1
Przekleństwo to horror opowiadający historię pastora, który decyduje się zbudować kościół na szczycie starego cmentarza. Po usunięciu szczątków, zmarli zaczynają nawiedzać osadników. Film został wyreżyserowany...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4472
Teraz ogląda: 171

Przekleństwo online cały film w kilku słowach

Przekleństwo to horror opowiadający historię pastora, który decyduje się zbudować kościół na szczycie starego cmentarza. Po usunięciu szczątków, zmarli zaczynają nawiedzać osadników. Film został wyreżyserowany przez Henrika Martina Dahlsbakkena, a w obsadzie można zobaczyć takie nazwiska jak Jan Sælid, Eva Nergård, Tarjei Sandvik Moe i Anna Filippa Hjarne. Film trwa 104 minuty. Premiera odbyła się w 2022 roku.

Polecam ten film dla miłośników horrorów z klimatem i historiami skupiającymi się na nawiedzonych miejscach. Jeśli chcesz wciągnąć się w intrygującą fabułę i przeżyć niezapomniane doznania w towarzystwie aktorów, których nie da się nie polubić, to koniecznie obejrzyj Przekleństwo online!

Produkcja Przekleństwo online

Przekleństwo zostało wyprodukowane w Norwegii w 2022 roku. Film był produkowany przez grupę doświadczonych twórców, którzy doskonale wiedzą, jak stworzyć horror, który potrafi zainterweniować widzów. W tej produkcji zastosowano liczne efekty specjalne, aby wzmocnić napięcie i podkreślić odrealnioną atmosferę. Co więcej, w filmie użyto doskonale dobranego soundtracku, który jeszcze mocniej uwiarygodnia nastroje horroru. Scenariusz, a także cała intryga zostały stworzone przez profesjonalnych scenarzystów, którzy zatroszczyli się o każdy szczegół fabuły.

Reżyser

Reżyserem filmu Przekleństwo jest Henrik Martin Dahlsbakken. Dahlsbakken to norweski reżyser, który studiował film na norweskim Uniwersytecie Sztuki in Bergen. Wcześniej pracował jako operator kamery i reżyser krótkometrażowych filmów. Przekleństwo to kolejny film z jego reżyserii. W swojej karierze stworzył także takie filmy jak: „Fuglefesten”, „Hannas forestilling om et menneske” czy „Cave”. Znany jest z tworzenia intrygujących i klimatycznych thrillerów.

Obsada aktorska całego filmu Przekleństwo

W obsadzie filmu Przekleństwo pojawiają się znani aktorzy z Norwegii. Jan Sælid występuje w głównej roli pastora, a Eva Nergård gra jego żonę. Tarjei Sandvik Moe i Anna Filippa Hjarne natomiast wcielają się w rolę dwojga osadników, którzy mają stawić czoła nawiedzonym. Oprócz nich zagrało także wielu innych aktorów, którzy stworzyli naprawdę udane i przekonujące kreacje.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Przekleństwo online

Film rozgrywa się w Norwegii w czasach obecnych na tle zimowego krajobrazu. Pastor Anders odpowiedzialny jest za budowę kościoła na szczycie starego cmentarza. Po usunięciu szczątków cmentarnych, zaczynają się dziać dziwne rzeczy, a zmarli zaczynają nawiedzać osadników. Dwoje osadników – Ulla i Olav – muszą stawić czoła duchom, aby uchronić swoje życie, a także chronić pastorów przed okrutnym klątwom.

Bohaterowie

W filmie Przekleństwo spotykamy wielu bohaterów. Pastor Anders (Jan Sælid) i jego żona (Eva Nergård) to postaci, które będą starać się przeciwdziałać nawiedzonym duchom. Dwoje osadników, Ulla (Anna Filippa Hjarne) i Olav (Tarjei Sandvik Moe) to bohaterowie, którzy będą walczyć o swoje zdrowie i życie.

Gdzie obejrzeć Przekleństwo cały film?

Cały film Przekleństwo można obejrzeć na zalukaj. Zalukaj-cc.pl to serwis filmowy, który oferuje dostęp do tysięcy filmów i seriali w różnych kategoriach. Wyszukiwarka legalnych źródeł pozwala również na znalezienie filmów i seriali na innych serwisach stronach.

Przekleństwo lektor pl dla widzów z Polski

Cieszę się, że mogę ogłosić, iż na zalukaj-cc.pl istnieją trzy warianty językowe dla filmu Przekleństwo. Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami, a także z dubbingiem. Jeśli nie znasz języka norweskiego, możesz wybrać jedno z dwóch pierwszych wariantów (lektor pl lub napisy pl). Z kolei, jeśli wolisz obejrzeć film z polskim dubbingiem, to wybierz trzeci wariant.

Cieszę się, że mogę polecić ten film – Przekleństwo – do obejrzenia. To świetny horrror, który zapewni Ci wiele napięcia, emocji i dreszczyku. A co najlepsze, możesz obejrzeć cały film bez wychodzenia z domu na zalukaj-cc.pl! Po obejrzeniu filmu, koniecznie podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy!