Ptaki śpiewają w Kigali Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
113 min
5.4
Chcesz obejrzeć poruszający film, który pokazuje dramatyczne wydarzenia w Rwandzie z lat 90? Ptaki śpiewają w Kigali to film, który Cię zainteresuje! Film opowiada historię...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2838
Teraz ogląda: 366

Ptaki śpiewają w Kigali online cały film w kilku słowach

Chcesz obejrzeć poruszający film, który pokazuje dramatyczne wydarzenia w Rwandzie z lat 90? Ptaki śpiewają w Kigali to film, który Cię zainteresuje! Film opowiada historię polskiej ornitolog, Anny, która w trakcie koszmarnych wydarzeń w Rwandzie ratuje młodą dziewczynę z plemienia Tutsi. Film w reżyserii Krzysztofa Krauze to dramat, który trzyma w napięciu przez cały czas trwania (113 minut), a w obsadzie zobaczymy m.in. Jowitę Budnik i Eliane Umuhire.

Produkcja Ptaki śpiewają w Kigali online

Film Ptaki śpiewają w Kigali to świetny przykład dobrej polskiej produkcji. Reżyser Krzysztof Krauze nie tylko przygotował interesującą fabułę, ale również zadbał o każdy szczegół produkcji, w tym efekty, montaż i muzykę. Efekty w filmie są bardzo wiarygodne, a muzyka doskonale wpasowuje się w klimat filmu.

Reżyser

Krzysztof Krauze (1953-2014) był polskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym. Zasłynął m.in. z filmu „Dług”, za który otrzymał wiele nagród na festiwalach filmowych. Krzysztof Krauze był jednym z najbardziej cenionych reżyserów w Polsce i poza granicami kraju.

Obsada aktorska całego filmu Ptaki śpiewają w Kigali

W filmie Ptaki śpiewają w Kigali zobaczymy m.in. Jowitę Budnik, która wciela się w rolę Anny, polskiej ornitolog, a także Eliane Umuhire, która gra Claudine, dziewczynę, którą Anna ratuje przed ludobójstwem w Rwandzie. W obsadzie pojawiają się też inni znani polscy aktorzy, takie jak Witold Wielinski i Ciza Remy Muhirwa.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Ptaki śpiewają w Kigali online

Film Ptaki śpiewają w Kigali rozgrywa się w latach 90-tych w Rwandzie w czasie ludobójstwa. Polka Anna (Jowita Budnik) ratuje młodą dziewczynę, Claudine (Eliane Umuhire) z plemienia Tutsi i umożliwia jej ucieczkę z Rwandy. Kilka lat później, Anna decyduje się na powrót do Rwandy wraz z Claudine, aby stawić czoła przeszłości i rozliczyć się z nią.

Bohaterowie

W filmie Ptaki śpiewają w Kigali wyróżniają się dwie główne postaci: Anna i Claudine. Anna jest polską ornitolog, która przyjeżdża do Rwandy, aby zbadać spadek populacji sępów. W trakcie pobytu w Rwandzie, Anna staje się świadkiem ludobójstwa i postanawia pomóc Claudine, uciec przed śmiercią.

Claudine to młoda dziewczyna z plemienia Tutsi, która jest świadkiem koszmaru ludobójstwa w Rwandzie. To dzięki Annie Claudine ocaliła życie i dzięki niej wróci do swojej ojczyzny.

Gdzie obejrzeć Ptaki śpiewają w Kigali cały film?

Jeśli szukasz legalnego źródła, na którym będzie można obejrzeć cały film Ptaki śpiewają w Kigali online, polecamy skorzystanie z darmowej wyszukiwarki zalukaj-cc.pl. Zalukaj to strona, która umożliwia oglądanie filmów online bez opuszczania domu i bez konieczności pobierania programów z Internetu.

Ptaki śpiewają w Kigali lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć film Ptaki śpiewają w Kigali online z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, możesz skorzystać z opcji dostępnych na zalukaj-cc.pl. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą lepiej zrozumieć dialogi i nie muszą skupiać się na czytaniu napisów.

Zalukaj cały film Ptaki śpiewają w Kigali i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś ciekawy, co wydarzy się w filmie Ptaki śpiewają w Kigali, koniecznie zobacz ten film online już teraz na zalukaj-cc.pl! To poruszający dramat, który poruszy Twój umysł i wywoła wiele emocji. Zachęcamy do podzielenia się swoimi opiniami o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.