Ranczo Wilkowyje Cały Film (2007) - Oglądaj Online!

2007
96 min
5.6
Jeśli szukasz dobrej zabawy i odrobiny humoru, to koniecznie musisz zobaczyć film "Ranczo Wilkowyje". To polska komedia, która powstała w 2007 roku i trwa około...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6640
Teraz ogląda: 394

Ranczo Wilkowyje online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz dobrej zabawy i odrobiny humoru, to koniecznie musisz zobaczyć film „Ranczo Wilkowyje”. To polska komedia, która powstała w 2007 roku i trwa około 96 minut. Reżyserem filmu jest Wojciech Adamczyk, a w obsadzie znaleźli się tacy znani aktorzy jak Cezary Żak, Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski czy Radosław Pazura. Opowiada ona o Lucy i Kusym, którzy muszą walczyć z tajemniczym mężem, który nagle pojawia się w ich życiu. To niejedyna opowieść, którą będziesz mógł obserwować w „Ranczo Wilkowyje”.

Jeśli jesteś ciekawy, co zrobią bohaterowie filmu i jakie przygody ich spotkają, to koniecznie obejrzyj całość online.

Produkcja Ranczo Wilkowyje online

Koncepcja filmu „Ranczo Wilkowyje” powstała wiele lat temu. Projekt ten został zrealizowany przez wybitnego reżysera filmów komediowych – Wojciecha Adamczyka. To właśnie Adamczyk odpowiadał za scenariusz oraz reżyserię filmu, a całość produkowana była przez firmę kreującą polską kinematografię – Studio Filmowe Oko. Montażem zajął się Mirosław Brożek, który wykorzystał wiele ciekawych efektów i dźwięków. Muzyka filmowa „Ranczo Wilkowyje” została stworzona przez wybitnych kompozytorów, którzy nie tylko zadbasz o to, by towarzyszyła ona akcji, ale także wprowadzała w odpowiednie nastrój.

Reżyser

Wojciech Adamczyk to polski reżyser filmowy, który zasłynął przede wszystkim za sprawą swoich filmów komediowych. Jego kariera reżyserska zaczęła się w połowie lat 90-tych, a pierwszy film kręcony przez niego to „Słodko gorzki”. W kolejnych latach reżyser kręcił kolejne filmy, z których wiele znalazło się wśród polskich klasyków kina. W 2007 roku stworzył „Ranczo Wilkowyje”.

Obsada aktorska całego filmu Ranczo Wilkowyje

W „Ranczo Wilkowyje” występuje wiele znanych polskich aktorów. W głównej roli zobaczymy Cezarego Żaka, który wcieli się w postać Louisa – tajemniczego męża Lucy. Dziewczynę zagra Ilona Ostrowska, a jej partnerem będzie Paweł Królikowski jako Kusy. W filmie zobaczymy także Artura Barcisia, Radosława Pazurę, Martę Lipińską, Franciszka Pieczkę, Piotra Pręgowskiego oraz Katarzynę Żak.

Wszyscy aktorzy występujący w „Ranczo Wilkowyje” to doświadczeni artyści, którzy mają na swoim koncie wiele ról w filmie i teatrze. Każdy z nich wnosi coś do postaci, którą gra i tworzy prawdziwie niezapomniany klimat.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Ranczo Wilkowyje online

Film „Ranczo Wilkowyje” rozgrywa się we wsi Wilkowyje, gdzie na co dzień żyją bohaterowie opowiadanego przez nas filmu. Akcja rozgrywa się w latach 80-tych ubiegłego wieku, co daje nam możliwość spojrzenia na tamte czasy. Głównym wątkiem filmu jest walka Lucy i Kusiego z tajemniczym mężem dziewczyny, który pojawia się znikąd z zamiarem odzyskania ukochanej.

Przebiegły Czerepach, kontroler z Izby Obrachunkowej, knuje z wójtem oraz przedsiębiorcą Więcławskim przeciwko swemu odwiecznemu wrogowi, a na ławeczce szykują niespodzianki bywalcy wsi. Wszystko to buduje nastrój pełen humoru i zabawy, który rozwesela widza przez cały czas trwania filmu.

Bohaterowie

„Ranczo Wilkowyje” to film, w którym pojawiają się postaci o niezwykłych charakterach. Głównymi bohaterami są Lucy i Kusy, którzy muszą zmierzyć się z kryzysem w ich życiu. Pojawienie się byłego męża Lucy igra w ich życie niepokojem, a Kusy zaczyna podejrzewać, że Louis ma nieczyste zamiary.

W filmie pojawia się także wiele innych postaci, takich jak przedsiębiorca Więcławski czy Czerepach, kontroler z Izby Obrachunkowej. Każda z nich wnosi do filmu coś swojego i tworzy niezapomniany klimat wsi Wilkowyje.

Gdzie obejrzeć Ranczo Wilkowyje cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć „Ranczo Wilkowyje” w pełnej wersji online, polecam skorzystanie z portalu zalukaj. To doskonałe miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo filmów i seriali, w tym również wspomnianą polską komedię.

Zanim zaczniesz szukać legalnego źródła, warto dokładnie przeszukać oferty, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że korzystanie z nielegalnych źródeł naraża cię na problemy z prawem.

Ranczo Wilkowyje lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli interesuje cię lektor, polskie napisy lub dubbing, to w przypadku „Ranczo Wilkowyje” nie będziesz miał problemu. Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz w wersji z dubbingiem. Możesz wybrać odpowiednią opcję dla siebie i cieszyć się pełnym wrażeń seansie.

Zalukaj cały film Ranczo Wilkowyje i ciesz się dostępem już teraz!

„Ranczo Wilkowyje” to film, który rozbawił widzów na całym świecie. Pełen humoru i zabawy, z doskonale dobraną obsadą aktorską. Obejrzenie tego filmu to prawdziwa gratka dla miłośników polskiej kinematografii.

Jeśli nie widziałeś jeszcze „Ranczo Wilkowyje”, koniecznie zostań w domu, weź coś do przekąszenia i ciesz się pełną wersją filmu online na zalukaj. A jeśli już go widziałeś, podziel się z nami swoją opinią w komentarzach znajdujących się pod tym artykułem.