Rewers Cały Film (2009) - Oglądaj Online!

2009
99 min
7.1
Jeśli szukasz filmu, który jest jednocześnie romantyczny, dramatyczny, pełen intryg, ale też z nutką komedii, to "Rewers" to idealna pozycja dla Ciebie! Ten wspaniały film...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2558
Teraz ogląda: 101

Rewers online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który jest jednocześnie romantyczny, dramatyczny, pełen intryg, ale też z nutką komedii, to „Rewers” to idealna pozycja dla Ciebie! Ten wspaniały film reżysera Borysa Lankosza opowiada historię Sabiny Jankowskiej, która pracuje w redakcji i marzy o miłości. Czy znajdzie ją w końcu? Film ten z pewnością Cię zaskoczy – jego premiera miała miejsce w 2009 roku. Cały film trwa niecałą godzinę i czterdzieści minut, a w obsadzie m.in. Agata Buzek, Krystyna Janda, Marcin Dorociński i Anna Polony. Zachęcamy Cię gorąco do oglądania tego arcydzieła!

Produkcja Rewers online

„Rewers” to film, którego produkcja przyciągnęła uwagę już na samym początku. Reżyser Borys Lankosz i scenarzysta Andrzej Bart zdają sobie sprawę, że dla widza ważna nie jest tylko fabuła, ale również muzyka, scenografia, kostiumy oraz efekty wizualne. Film ten jest jak podróż do czasów, kiedy w Polsce panowały niełatwe warunki. Zdjęcia powstały w studio, ale i na ulicach Warszawy, a muzykę skomponował Michał Lorenc. Również w obsadzie filmu zobaczyć można same sławy polskiego kina. Efekt? Film, który na lata zagościł w sercach Polaków.

Reżyser

Borys Lankosz, to jeden z najbardziej utalentowanych reżyserów polskiego kina. Urodzony w 1972 roku, zrobił już sporo wrażenia na widzach. Należy do najważniejszych postaci w branży filmowej w Polsce. „Rewers” to jedno z jego najważniejszych dzieł. Oprócz tego Lankosz zrealizował takie filmy jak „Cudowne lata”, „A utopia?”, „Droga na drugą stronę” czy „Wszystko co kocham”.

Obsada aktorska całego filmu Rewers

„Rewers” to film, w którym zobaczyć można mnóstwo utalentowanych aktorów. W roli głównej występuje Agata Buzek – kochana przez Polaków aktorka, wielokrotnie nagradzana za swoje role. Tu wciela się w postać Sabiny Jankowskiej, która chce znaleźć miłość. Obok niej w filmie pojawiają się takie sławy jak Krystyna Janda, Marcin Dorociński i Anna Polony. Świetny casting i przemyślana rola każdego z bohaterów to klucz do sukcesu, jakim z całą pewnością jest film „Rewers”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Rewers online

Akcja filmu „Rewers” rozgrywa się w Polsce na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. Sabina Jankowska jest dziewczyną z dobrej rodziny, pracuje w redakcji i marzy o mężczyźnie swojego życia. Mieszka z matką i babcią, ale nie znalazła jeszcze swojego ideału. Pewnego dnia matka postanawia pomóc córce w znalezieniu męża. Wtedy rozpoczynają się niezwykłe przygody…

Bohaterowie

W filmie „Rewers” spotkamy się z wieloma ciekawymi bohaterami. Przede wszystkim Sabina Jankowska, która ma już trzydzieści lat, ale wciąż szuka miłości swojego życia. Matka Sabinę, która mocno angażuje się w jej życie, a jednocześnie wie, czego chce dla swojego dziecka. Na drodze do miłości Sabiny pojawią się też tajemniczy Bronisław, jego żona Wanda, Helena oraz wiele innych niezwykłych osób.

Gdzie obejrzeć Rewers cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć film „Rewers” w całości, możesz to zrobić na portalu zalukaj. To jest jedna z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów, aby obejrzeć film w jakości HD. Tysiące ludzi z całego świata decyduje się na korzystanie z tej usługi, gdzie na pewno będą mieli dostęp do najlepszych filmów.

Rewers lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś z Polski i chcesz obejrzeć film „Rewers” z polskim lektorem, to nic prostszego. Film ten oferowany jest na wielu portalach z filmami online, w tym na zalukaj. Masz wybór, czy chcesz obejrzeć cały film z napisami, polskim dubbingiem czy też z polskim lektorem. To Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz w pełni cieszyć się oglądaniem tego wyjątkowego dzieła.

Zalukaj cały film Rewers i ciesz się dostępem już teraz!

„Rewers” to film, który z pewnością zainteresuje każdego widza. To kombinacja romansu, dramatu, komedii i intryg, która zapewni wspaniałe emocje i doznania. Obejrzyj go już teraz na zalukaj – legalnie i w najlepszej jakości. Zachęcamy Cię do podzielenia się swoją opinią o filmie w komentarzu pod tym artykułem.