Rocky IV Cały Film (1985) - Oglądaj Online!

1985
91 min
6.8
Jeśli lubisz filmy o boksie i przyjaźni, to koniecznie obejrzyj Rocky IV online. Film opowiada historię Rockiego Balboy – legendarnego boksera, który po śmierci przyjaciela...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8502
Teraz ogląda: 223

Rocky IV online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz filmy o boksie i przyjaźni, to koniecznie obejrzyj Rocky IV online. Film opowiada historię Rockiego Balboy – legendarnego boksera, który po śmierci przyjaciela musi stawić czoło w ringu radzieckiemu mistrzowi, Ivanowi Drago. Rocky ma za zadanie stawić czoła druzgocącemu exermtaninowi, aby pomścić śmierć swojego przyjaciela i udowodnić, że miłość i przyjaźń są silniejsze od politycznych podziałów. Film z 1985 roku został wyreżyserowany przez Duncana Hendersona oraz gwiazdorsko obsadził takie sławy jak: Sylvester Stallone, Carl Weathers, Burt Young i Dolph Lundgren. Cały film trwa 91 minut.

Nie masz czasu lub możliwości wyjścia do kina? Nic straconego – film dostępny jest online! Sprawdź, gdzie obejrzeć Rocky IV i pozwól sobie na emocjonujący seans na ekranie Twojego komputera.

Produkcja Rocky IV online

Rocky IV to wysokobudżetowy film z 1985 roku, którego reżyserią zajął się Duncan Henderson. Scenariusz napisali Sylvester Stallone i Robert Chartoff. Film był montowany przez Dona Zimmermana, a muzykę skomponował Vince DiCola. Efekty specjalne to z kolei zasługa Richarda Edlunda, Terry’ego Windella i George’a Gibbsa. Produkcja musiała zmieścić się w budżecie około 28 milionów dolarów, ale pomimo tego jej realizacja była efektowna i spektakularna. Film pokazuje walki bokserskie na najwyższym poziomie, a poziom adrenaliny gwarantuje każdej osobie, która zdecyduje się na obejrzenie Rocky IV.

Reżyser

Duncan Henderson to urodzony w 1946 roku brytyjski reżyser, który zainteresował się filmem już w młodości. Swoją karierę zaczynał od pracy jako asystent reżysera przy filmach takich jak „Arnold” czy „Who’ll Stop the Rain”. Henderson jest znany przede wszystkim z pracy w dziale produkcji, a także z wyreżyserowania „Gwiezdnych wojen: Część III – Zemsta Sithów”. Jego styl charakteryzuje się sensownością akcji, która w efekcie powoduje rosnące emocje wśród widzów. Odbiorcy natomiast doceniają jego pomysłowość i wyobraźnię.

Obsada aktorska całego filmu Rocky IV

Sylvester Stallone to postać Rockiego Balboy, która podobnie jak wcześniejsze części bije się o swoje we wszystkich sferach życia. Przez lata trenował boks, aby stać się jednym z najlepszych bokserów wszech czasów. Carl Weathers (Apollo Creed) to przeciwnik i jednocześnie przyjaciel Rockiego, który jak na ironię ginie na ringu podczas pokazowej walki z Ivanem Drago. Burt Young zagrał słynnego szejkiera, Paulaie Pennino, który towarzyszył Balboa przez całą serię „Rocky”. Dolph Lundgren zagrał radzieckiego boksera, Ivana Drago, którego celem była pokonanie Rocky’ego. Brigitte Nielsen wystąpiła jako Ludmilla, żona Drago, a Tony Burton zagrał trenera Duke’a.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Rocky IV online

„Rocky IV” to film akcji z 1985 roku, opowiadający historię weterana ringu, Rockiego Balboy’a, który staje do walki z radzieckim bokserem – Ivanem Drago, po tym jak ginie jego przyjaciel, Apollo Creed. Walka odbywa się w Moskwie, a Rocky ma wiele przeciwności do pokonania, biorąc pod uwagę fakt, że Drago jest nie tylko niesłychanie silny i szybki, ale także, że władze Związku Radzieckiego zrobią wszystko, aby zapewnić mu zwycięstwo. Film pokazuje, jak politycy bezwzględnie wykorzystują sport w celu promowania swoich interesów politycznych i całkowicie ignorują ludzi z pasji do sportu. Rocky musi walczyć nie tylko z przeciwnikami na ringu, ale także w walce o uznanie i szacunek innych.

Bohaterowie

Rocky Balboa to bokserski mistrz, który staje do walki w Moskwie ze swoim przeciwnikiem, absolutnym czempionem z ZSRR – Ivanem Drago. Apollo Creed to wcześniej pokonany przez Rocky’ego bokser, a jednocześnie jego przyjaciel, który ginie na ringu podczas nieudanej walki z Drago. Paulie Pennino to najlepszy przyjaciel Rocky’ego i jego rodzina, która zawsze wspiera go w trudnych momentach. Ivan Drago jest radzieckim bokserem i absolutnym mistrzem świata, prowadzonym przez rząd, który obiecuje mu wszelkie możliwe przywileje i korzyści, jeśli tylko wygra walkę z Balboy’em. Ludmilla Drago to żona Ivana i kobieta o niesamowitej sile charakteru oraz zaangażowaniu w życie swojego męża.

Gdzie obejrzeć Rocky IV cały film?

Chcesz obejrzeć kultowy film Rocky IV online? Odwiedź stronę zalukaj-cc.pl i skorzystaj z dostępnej tam wyszukiwarki legalnych źródeł. Dzięki naukowi, dostępni są lektor, napisy i dubbing. To wszystko po to, aby jak najwięcej widzów mogło wziąć udział w emocjonującym seansie i podzielić się swoją opinią.

Rocky IV lektor pl dla widzów z Polski

Oglądając Rocky IV z łatwością zrozumiesz, że mówi się w nim po angielsku. Nie martw się, jednak dostępne są lektory, dubbingi i napisy, które pomogą Ci w pełni zrozumieć fabułę. Bez problemu zrozumiesz wątki i będziesz mógł zaniedbać się w wydarzeniach przedstawionych w filmie.

Zalukaj cały film Rocky IV i ciesz się dostępem już teraz!

Rocky IV to film, który zelektryzuje każdego, kto lubi sporty walki o boksie. Historia Rocky’ego Balboy’a przypomina nam, jak ważne są miłość i przyjaźń, a także jak możemy osiągnąć wiele, kiedy nasze hobby zamienimy w pasję życiową. Zalukaj pokazał nam, że jesteśmy w stanie zdobyć to, co sobie wymarzyliśmy, a jednocześnie być zawsze wiernym sobą. Sprawdź teraz, gdzie obejrzeć film i poczuj radość z oglądania jeden z najważniejszych filmów o boksie. A po seansie, koniecznie podziel się swoim zdaniem na temat filmu w sekcji komentarzy!