Rzeź Cały Film (2011) - Oglądaj Online!

2011
79 min
7.1
Masz ochotę na dobre kino? Obejrzyj film Rzeź online, który powstał w 2011 roku i został wyreżyserowany przez Romana Polańskiego. To doskonała mieszanka dramatu i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4044
Teraz ogląda: 82

Rzeź online cały film w kilku słowach

Masz ochotę na dobre kino? Obejrzyj film Rzeź online, który powstał w 2011 roku i został wyreżyserowany przez Romana Polańskiego. To doskonała mieszanka dramatu i komedii z udziałem Hollywoodzkich gwiazd: Kate Winslet, Jodie Foster, Christoph Waltz i John C. Reilly. Tego filmu nie można przegapić!

Produkcja Rzeź online

Film Rzeź został stworzony w Hiszpanii i trwa zaledwie 79 minut. Za reżyserię odpowiada legendarny Roman Polański, a scenariusz powstał na podstawie sztuki Yasminy Rezy pod tym samym tytułem. Montaż i postprodukcję również nadzorował sam Polański. W tle usłyszeć można muzykę Alexandra Desplata.

Reżyser

Roman Polański to legenda światowego kina. Urodził się w 1933 roku w Paryżu, ale karierę filmową zaczynał w Polsce. W 1968 roku przeniósł się do Hollywood i wyreżyserował takie filmy jak „Chinatown” czy „Dziecko Rosemary”. Polański zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym Oscara za reżyserię „Pianisty”. Jego twórczość charakteryzuje się ciężkim klimatem i zaskakującymi rozwiązaniami fabularnymi.

Obsada aktorska całego filmu Rzeź

Aktorzy występujący w filmie Rzeź to prawdziwe gwiazdy Hollywood: Kate Winslet, Jodie Foster, Christoph Waltz i John C. Reilly. Kate Winslet zagrała m.in. w „Titanicu”, Jodie Foster znana jest z roli agent Clarice Starling w „Milczeniu owiec”, Christoph Waltz zdobył Oscary za rolę w „Bękartach wojny”, a John C. Reilly zagrał m.in. w filmie „Chicago”. Wszyscy aktorzy doskonale poradzili sobie z rolami w filmie Rzeź.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Rzeź online

Akcja filmu dzieje się w Nowym Jorku. Dwóch małżeństw spotyka się, aby omówić konflikt między ich dziećmi. Z pozoru niewinna rozmowa przeradza się w dramatyczne wydarzenia, podczas których wyjdą na jaw skrywane tajemnice. Bohaterowie zaczną wzajemnie sobie dokuczać, a ich doskonałe pozory ulegną załamaniu.

Bohaterowie

W filmie Rzeź poznajemy dwie pary: Alana i Nancy oraz Michaela i Penelope. Wszyscy to przedstawiciele nowojorskiej elity, którzy dbają o swoje dobre imię i status. Ich spotkanie ma na celu wyjaśnienie konfliktu między ich dziećmi, ale z czasem wszyscy zaczynają odkrywać swoje skrywane emocje i pragnienia.

Gdzie obejrzeć Rzeź cały film?

Cieszymy się, że zdecydowałeś się obejrzeć film Rzeź online. Cały film można obejrzeć na stronie zalukaj-cc.pl. Znajdziesz tam wyszukiwarkę legalnych źródeł, dzięki której zawsze będziesz miał pewność, że korzystasz z legalnego odtwarzacza.

Rzeź lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli preferujesz polską wersję językową, to na zalukaj-cc.pl znajdziesz Rzeź z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wybierz to, co odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się filmowym arcydziełem Polańskiego.

Zalukaj cały film Rzeź i ciesz się dostępem już teraz!

To była nasza recenzja filmu Rzeź online. Mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić Cię do jego obejrzenia. Ten kawał dobrego kina na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań! Po obejrzeniu filmu zapraszamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy.