Sala samobójców Cały Film (2011) - Oglądaj Online!

2011
110 min
6.6
Jeśli lubisz wciągające produkcje, warto zobaczyć film Sala samobójców. Ten polski thriller to historia niezwykłego chłopaka, który wpada w pułapkę własnych uczuć. Reżyser Jan Komasa...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5261
Teraz ogląda: 266

Sala samobójców online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz wciągające produkcje, warto zobaczyć film Sala samobójców. Ten polski thriller to historia niezwykłego chłopaka, który wpada w pułapkę własnych uczuć. Reżyser Jan Komasa stworzył zwierciadło współczesnej rzeczywistości, w której media społecznościowe, manipulacja i oszustwa to codzienność. Jakub Gierszał, Roma Gąsiorowska, Agata Kulesza i Bartosz Gelner doskonale odnajdują się w rolach bohaterów, a czas trwania wynoszący 110 minut nie pozwoli Ci się zanudzić ani na chwilę.

Zapraszam do obejrzenia Sala samobójców online już teraz!

Produkcja Sala samobójców online

Sala samobójców to polski film z 2011 roku. Czarna charakterystyka produkcji, w której każdy krok w kierunku samobójstwa jest dokładnie przedstawiony, wzbudziła wiele kontrowersji w Polsce. Reżyser Jan Komasa postawił na niespotykaną dotąd formę animacji. Efekty specjalne i montaż tworzą klimat zagrożenia i atmosferę beznadziejności życia. Muzyka w tle to przede wszystkim starannie dobrane utwory, które podkreślają napięcie w trudnych scenach. Scenariusz powstał w oparciu o współczesne zjawiska i problemy, takie jak cyberprzemoc, narkotyki czy depresja, z którymi borykają się młodzi ludzie.

Reżyser

Jan Komasa to niezwykle ceniony polski twórca filmowy. Zadebiutował filmem „Miasto 44” w 2014 roku, który otrzymał wiele nagród i wyróżnień na festiwalach filmowych w kraju i za granicą. Komasa jest znany ze swojego odważnego podejścia do tematów poruszanych w swoich filmach. W Sala samobójców pokazał, jak wiele skomplikowanych emocji i zjawisk można jednocześnie przedstawić na ekranie, biorąc pod uwagę warunki, jakie na młodych ludzi wywierają media społecznościowe.

Obsada aktorska całego filmu Sala samobójców

Właściwie to każdy z aktorów wielokrotnie udowodnił swoje umiejętności, występując w polskim kinie. Jakub Gierszał to jeden z najpopularniejszych aktorów filmowych w Polsce, ale także za granicą – występował m.in. w filmach takich jak 365 dni czy The Lighthouse. Roma Gąsiorowska to aktorka, która grała w licznych filmach i serialach, m.in. Krew z krwi, Blisko, coraz bliżej czy Leśniczówka. Agata Kulesza to aktorka, którą widzowie znają przede wszystkim z filmów Ida i Sukcesja. W końcu Bartosz Gelner, który w latach 2010-2020 pojawił się w wielu produkcjach, w tym cieszącym się dużą popularnością filmie „Cicha noc”. Cała obsada w Sala samobójców jest doskonale dobrana i charakteryzuje się wysokim poziomem aktorskim.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Sala samobójców online

W filmie Sala samobójców pojawiają się młodzi ludzie, którzy decydują się na samobójstwo z powodu presji i ogromnego ciśnienia społecznego. Ich losy splatają się wirtualnym światem, gdzie Julia i jej mężczyzna wprowadzają do „sali samobójców”. Oni zostają jednocześnie ich „opiekunami”. Wydarzenia, które rozgrywają się w tej sali, będą kluczem do odkrycia prawdy o przeszłości Julii i zagrożeniu, jakie stanowi dla wszystkich bliskich jej osób.

Bohaterowie

Dominik (Jakub Gierszał) to główny bohater filmu, którego świat wywraca się do góry nogami, gdy poznaje Julię. Ta dziewczyna wprowadza go do „sali samobójców”, nie mówiąc mu o niebezpieczeństwie, jakie z tym się wiąże. Choć Dominik jest uduchowionym, pełnym nadziei młodym człowiekiem, wkrótce zaczyna borykać się z problemami, na jakie nigdy wcześniej nie miał ochoty patrzeć. Julia jest dla niego kimś, kto nie tylko daje mu nadzieję na przyszłość, ale i zmusza do podejmowania ryzykownych decyzji. Inni bohaterowie to m.in. siostra Julii, która próbuje ją odnaleźć, oraz mężczyzna, który odwiedza salę po „pre-entry”.

Gdzie obejrzeć Sala samobójców cały film?

Jeżeli chcesz obejrzeć Sala samobójców w całości, najlepiej odwiedź stronę zalukaj-cc.pl. Ta witryna umożliwia oglądanie filmów online bez konieczności pobierania ich na swoje urządzenie.

Sala samobójców lektor pl dla widzów z Polski

Film Sala samobójców online możesz obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Bez względu na preferencje, będziesz mógł z łatwością zrozumieć dialogi i cieszyć się pełnym spektrum wrażeń płynących z oglądania filmu.

Zalukaj cały film Sala samobójców i ciesz się dostępem już teraz!

Sala samobójców to historia pełna emocjonujących zwrotów akcji i napięcia. Jan Komasa wyreżyserował film, który porusza silne emocje i skłania do refleksji. Ta produkcja to gratka dla miłośników kina, którzy chcą spojrzeć na świat młodych ludzi z innej perspektywy. Zachęcamy do sprawdzenia Sala samobójców online na zalukaj-cc.pl. Podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem i przekonaj się, co myślą o nim inni.