Sen o Warszawie Cały Film (2014) - Oglądaj Online!

2014
104 min
6.6
Film „Sen o Warszawie” to pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, polskim piosenkarzu i multiinstrumentaliście. Film jest reżyserią Krzysztofa Magowskiego. Premiera filmu odbyła się w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3232
Teraz ogląda: 361

Sen o Warszawie online cały film w kilku słowach

Film „Sen o Warszawie” to pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, polskim piosenkarzu i multiinstrumentaliście. Film jest reżyserią Krzysztofa Magowskiego. Premiera filmu odbyła się w 2014 roku.

Produkcja Sen o Warszawie online

Film „Sen o Warszawie” to nie tylko historia życia słynnego polskiego kompozytora Czesława Niemena ale również historii polityki kulturalnej PRL-u. W filmie do stworzenia którego użyto w zasadzie większość niepublikowanych wcześniej nagrań i zdjęć, łącznie z esencjonalnym archiwum prywatnego artysty. Film przedstawia całe życie Niemena, począwszy od jego dzieciństwa, poprzez studia, karierę i życie prywatne, aż do ostatnich lat życia.

Reżyser

Krzysztof Magowski jest polskim reżyserem i scenarzystą, urodzonym w 1958 roku w Warszawie. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz studiów historycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Magowski jest znany przede wszystkim z wysokiej jakości filmów dokumentalnych, takich jak „Adopcja” czy „Ślepowidzenie”. W swoich filmach skupia się przede wszystkim na tematach społecznych i kulturowych.

Obsada aktorska całego filmu Sen o Warszawie

Film „Sen o Warszawie” to perfekcyjne połączenie wspaniałej gry aktorskiej i niezapomnianej muzyki. W filmie występują: Czesław Niemen, Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski, Filip Wojciechowski i wielu innych. Wszyscy oni są znani ze swojego wysokiego poziomu artystycznego.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Sen o Warszawie online

Cały film „Sen o Warszawie” opowiada o życiu i karierze Czesława Niemena. W filmie pojawiają się bolesne przeżycia polityki kulturalnej PRL-u, ale także radości życia prywatnego. Wszystkie wydarzenia fabularne są przedstawione w sposób interesujący i pozwalają zrozumieć, jakie trudności i wyzwania czekały jednego z największych polskich artystów.

Bohaterowie

Film opowiada historię życia Czesława Niemena, jednej z najważniejszych postaci polskiej muzyki. Historię poznajemy od jego dzieciństwa, poprzez karierę i życie prywatne, aż do ostatnich lat życia. Poznamy także wiele osób związanymi z życiem artysty, takich jak jego rodzina, przyjaciele czy współpracownicy.

Gdzie obejrzeć Sen o Warszawie cały film?

Film „Sen o Warszawie” dostępny jest do obejrzenia online na stronie zalukaj. Ten serwis udostępnia użytkownikom legalne źródła.

Sen o Warszawie lektor pl dla widzów z Polski

Film „Sen o Warszawie” dostępny jest z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy widz może wybrać sposób, który mu najlepiej odpowiada.

Zalukaj cały film Sen o Warszawie i ciesz się dostępem już teraz!

Film „Sen o Warszawie” to doskonała okazja, aby poznać historię jednego z największych polskich artystów. Zachęcamy do obejrzenia filmu i podzielenia się swoją opinią w komentarzach.