Serce na dłoni Cały Film (2008) - Oglądaj Online!

2008
96 min
5
Serce na dłoni to polska czarna komedia z 2008 roku, wyreżyserowana przez Krzysztofa Zanussiego. Film opowiada historię zepsutego biznesmena, Konstantego, który dowiaduje się, że cierpi...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3302
Teraz ogląda: 374

Serce na dłoni online cały film w kilku słowach

Serce na dłoni to polska czarna komedia z 2008 roku, wyreżyserowana przez Krzysztofa Zanussiego. Film opowiada historię zepsutego biznesmena, Konstantego, który dowiaduje się, że cierpi na ciężką chorobę serca. Aby przeżyć, potrzebuje natychmiastowego przeszczepu. Kiedy trafia do szpitala, przypadkiem spotyka młodego mężczyznę, Stefana, który właśnie stracił pracę, dziewczynę i chęć do życia. Konstanty wpada na genialny pomysł pozyskania serca – przekonuje Stefana, że warto spróbować samobójstwa ponownie, tym razem skutecznie. Serce na dłoni to pełna zaskakujących zwrotów akcji i przewrotnego humoru komedia, która porusza poważne tematy.

Produkcja Serce na dłoni online

Serce na dłoni to film wyprodukowany w Polsce w 2008 roku. Reżyserem jest Krzysztof Zanussi, a scenarzystą – Karol Wojtyła. Montażem zajęła się Katarzyna Orzechowska, a muzyka została skomponowana przez Wojciecha Kilara. Efekty specjalne stworzyli Radosław Gorczyński i Paweł Grabarczyk.

Reżyser

Krzysztof Zanussi to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Urodził się w Warszawie w 1939 roku. Jest absolwentem fizyki na Uniwersytecie Warszawskim, a także reżyserii na Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi. W swoim dorobku ma wiele nagrodzonych filmów, takich jak „Iluminacja”, „Kontrakt” czy „Barwy ochronne”. Jest znany z podejmowania trudnych tematów i skomplikowanych zagadnień filozoficznych.

Obsada aktorska całego filmu Serce na dłoni

W filmie Serce na dłoni występują tacy aktorzy jak Bogdan Stupka, Szymon Bobrowski, Marek Kudełko, Krzysztof Kowalewski i Marta Żmuda Trzebiatowska. Bogdan Stupka to ukraiński aktor i reżyser teatralny, który zagrał Konstantego. Szymon Bobrowski wcielił się w postać doktora Tomasza, a Marek Kudełko zagrał Stefana, młodego mężczyznę, który zostaje przez Konstantego przekonany do samobójstwa. Krzysztof Kowalewski zagrał natomiast ojca Stefana, a Marta Żmuda Trzebiatowska – siostrę głównego bohatera.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Serce na dłoni online

Fabuła filmu Serce na dłoni rozgrywa się w Polsce w 2008 roku. Konstanty, zepsuty biznesmen, dowiaduje się, że cierpi na ciężką chorobę serca. Aby przeżyć, potrzebuje przeszczepu. W szpitalu przypadkiem spotyka Stefana, który właśnie stracił pracę i dziewczynę, i nabrał ochoty na samobójstwo. Konstanty chce pozyskać jego serce i nakłania go do ponownej próby samobójczej, tym razem skutecznej. Wydarzenia, które następują potem, są pełne zaskakujących zwrotów akcji i przewrotnego humoru.

Bohaterowie

Głównymi bohaterami filmu Serce na dłoni są Konstanty – zepsuty i przekonany o swojej władzy biznesmen oraz Stefan – młody mężczyzna, który stracił już wszystko i nie widzi już sensu życia. W filmie pojawiają się także inni bohaterowie – lekarze, pielęgniarki i rodzina Stefana.

Gdzie obejrzeć Serce na dłoni cały film?

Film Serce na dłoni można obejrzeć online na zalukaj-cc.pl. Serwis ten oferuje wyszukiwarkę legalnych źródeł, dzięki której łatwo można znaleźć legalne źródła filmów.

Serce na dłoni lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Serce na dłoni online na zalukaj-cc.pl jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu można wybrać opcję, która jest dla nas najwygodniejsza.

Zalukaj cały film Serce na dłoni i ciesz się dostępem już teraz!

Serce na dłoni to przede wszystkim pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia, w której wiele momentów porusza do łez. W filmie poruszane są także poważne tematy, takie jak życie, śmierć i sztuczne przedłużanie życia. Warto obejrzeć ten film, aby zobaczyć jak nieoczekiwane wydarzenia mogą wpłynąć na ludzi i zmieniać ich życie. Obejrzyj już teraz cały film Serce na dłoni online na zalukaj-cc.pl i podziel się swoją opinią w komentarzach!