Serce nie sługa Cały Film (2018) - Oglądaj Online!

2018
90 min
4.7
Zapraszam do świata Filipa i Darii, najlepszych przyjaciół, którzy postanawiają razem adoptować dziecko, aby każde z nich znalazło swoje szczęście. Film "Serce nie sługa" to...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2315
Teraz ogląda: 63

Serce nie sługa online cały film w kilku słowach

Zapraszam do świata Filipa i Darii, najlepszych przyjaciół, którzy postanawiają razem adoptować dziecko, aby każde z nich znalazło swoje szczęście. Film „Serce nie sługa” to komedia romantyczna z elementami dramatu. W rolach głównych występują Roma Gąsiorowska i Paweł Domagała. Produkcja powstała w Polsce w 2018 roku, a reżyserem jest Filip Zylber. Czas trwania filmu to 90 minut. Zapraszam do obejrzenia całego filmu i przeżycia wraz z bohaterami ich niezwykłej historii.

Produkcja Serce nie sługa online

” Sercem nie sługa” to polska produkcja filmowa, która powstała w 2018 roku. Reżyserem, autorem scenariusza i pomysłodawcą całej produkcji jest Filip Zylber. Film kręcono w różnych miejscach w Polsce. Montażem zajęła się Iwona Blicharz-Gołębiowska. Muzyka, która towarzyszy nam w czasie seansu, została stworzona przez zespół Łąki Łan. W produkcji występują m.in. Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka i Zuzanna Grabowska. „Serce nie sługa” to film, który powstał z pasji i pragnienia przekazania widzom rzeczywistości w sposób unikalny i niepowtarzalny.

Reżyser

Filip Zylber to polski reżyser , młody i utalentowany twórca. Narodził się w roku 1978 i w wieku zaledwie 23 lat zadebiutował filmem „Chaos”. To właśnie dzięki niemu zaczął zdobywać swoją sławę i uznanie. Następnie powstał film „Dzien świra” w 2002 roku, który zrewolucjonizował polskie kino i przyniósł poruszenie wśród krytyków i widzów. W swojej karierze Filip Zylber wyreżyserował wiele filmów, które wzbudzały emocje i poruszały tematy trudne do poruszenia. Każdy z jego filmów to mała perła kina, a „Serce nie sługa” to jego kolejna udana produkcja.

Obsada aktorska całego filmu Serce nie sługa

W filmie „Serce nie sługa” występują m.in. Roma Gąsiorowska jako Daria, Paweł Domagała jako Filip, Magdalena Różczka jako Monika, Zuzanna Grabowska jako Klara. Roma Gąsiorowska to polska aktorka, zyskała wielką popularność dzięki roli w serialu „Przepis na życie”. Natomiast Paweł Domagała to aktor, ale też muzyk, autor tekstów i kompozytor. Magdalena Różczka wzięła udział w wielu produkcjach filmowych, telewizyjnych oraz teatralnych, natomiast Zuzanna Grabowska to aktorka i modelka.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Serce nie sługa online

Film „Serce nie sługa” to historia Darii i Filipa, którzy znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip jest łamaczem damskich serc i klasycznym „Piotrusiem Panem”. Po kolejnej, upojnej nocy, kiedy obudził się obok nowo poznanej dziewczyny poczuł, że potrzebuje zmiany w swoim życiu i chce mu nadać sens. Przypomni Darii propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Na początku Daria była sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, ale w końcu uległa namowom swojego najlepszego przyjaciela i postanowili razem adoptować dziecko. Jak poradzą sobie z rolą rodziców i czy uda im się znaleźć swoje szczęście?

Bohaterowie

Daria to bohaterka idealistyczna, czuła i wrażliwa kobieta, która prowadzi spokojne życie. Filip na początku to „Piotruś Pan” z charakterystycznym podejściem do kobiet, a później człowiek, który szuka sensu życia i pragnie osiągnąć spokój ducha. Wspólnie postanawiają zająć się dzieckiem, które bardzo je zmieniło. Monika to dziewczyna Filipa, która jak twierdzi, była dla niego ucieczką przed odpowiedzialnością. Niestety, ich związek nie okazał się trwały. Natomiast Klara to najlepsza przyjaciółka Darii, która zawsze służy swoją radą.

Gdzie obejrzeć Serce nie sługa cały film?

Jeśli już zapaliłaś lub zapaliłeś się do filmu „Serce nie sługa” i nie możesz doczekać się jego obejrzenia, polecam ci zalukaj-cc.pl. Znajdziesz tam pełną wersję filmu w jakości HD. Wybierając opcję zalukaj , będziesz mógł cieszyć się filmem bez konieczności wychodzenia z domu. Dbamy o Twoją wygodę i, co równie ważne, o Twoje bezpieczeństwo. Dzięki naszej wyszukiwarce legalnych źródeł, miać pewność, że korzystasz z oferty sprawdzonych pod kątem prawa źródeł.

Serce nie sługa lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz mieć pewność, że dostrzegniesz każdy nuans, jakim rządzi się film, przystąp do seansu z polskim lektorem lub napisami. Bez względu na wybór, gwarantujemy, że film obejrzysz w najlepszej jakości. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim życzeniom i ciesz się filmem w sposób, w jaki lubisz.

Zalukaj cały film Serce nie sługa i ciesz się dostępem już teraz!

Zapraszam serdecznie do obejrzenia całego filmu „Serce nie sługa”. To produkcja, która poruszy Twoją duszę i pozostawi za sobą niezapomniane wrażenia. Dzięki prostej procedurze obejrzenia filmu na zalukaj-cc.pl, nie musisz wychodzić z domu, aby zobaczyć prawdziwe dzieło sztuki. Zachęcam do podzielenia się z nami swoją opinią w komentarzach i do korzystania z naszych legalnych źródeł w wyszukiwarce. Zapraszamy do obejrzenia filmu „Serce nie sługa” już teraz!