Siła Smoka Cały Film (1989) - Oglądaj Online!

1989
96 min
5.9
"Siła Smoka" to pełen akcji film z 1989 roku w reżyserii Billy'ego Tanga. Główną rolę w nim gra Jet Li. Film opowiada o Jimmym, członku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1984
Teraz ogląda: 285

Siła Smoka online cały film w kilku słowach

„Siła Smoka” to pełen akcji film z 1989 roku w reżyserii Billy’ego Tanga. Główną rolę w nim gra Jet Li. Film opowiada o Jimmym, członku chińskiej grupy mistrzów wschodnich sztuk walki, który zostaje oskarżony o morderstwo. Aby oczyścić swoje dobre imię, musi walczyć o przetrwanie i zmierzyć się z gangsterskimi porachunkami. Cały film trwa 96 minut i jest doskonałą propozycją dla miłośników filmów akcji.

Produkcja Siła Smoka online

„Siła Smoka” to film wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych w 1989 roku. Montaż filmu został wykonany przez grupę doświadczonych specjalistów, co przyczyniło się do wysokiej jakości obrazu. W filmie zastosowano wiele ciekawych efektów, które przyciągają uwagę widza. Muzykę do filmu skomponował Henry Fong Ping.

Reżyser

Billy Tang to reżyser filmu „Siła Smoka”. Jest znany przede wszystkim z filmów akcji i kryminalnych. W swojej karierze zrealizował wiele znanych filmów, które zdobyły uznanie widzów na całym świecie.

Obsada aktorska całego filmu Siła Smoka

W filmie „Siła Smoka” występują tacy aktorzy jak Jet Li, Stephen Chow, Dick Wei i Nina Li Chi. Jet Li jest jedną z gwiazd filmowych, zdolną do pokazywania swoich umiejętności w sztuce walki na ekranie. Stephen Chow to aktor, który słynie z genialnych kreacji komediowych, podczas gdy Dick Wei jest znany z ról negatywnych. Nina Li Chi to aktorka, która jest znana przede wszystkim z ról w filmach akcji.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Siła Smoka online

„Siła Smoka” rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w czasach, gdy chińskie sztuki walki zaczynały być popularne na całym świecie. Jimmy, członek chińskiej grupy mistrzów wschodnich sztuk walki, zostaje oskarżony o morderstwo. Aby oczyścić swoje dobre imię, musi zmierzyć się z gangsterskimi porachunkami i walczyć o przetrwanie.

Bohaterowie

Główny bohater filmu „Siła Smoka”, Jimmy, jest członkiem chińskiej grupy mistrzów wschodnich sztuk walki, który zostaje oskarżony o morderstwo. Aby oczyścić swoje dobre imię, musi zmierzyć się z gangsterskimi porachunkami. W filmie pojawiają się także inni członkowie grupy mistrzów wschodnich sztuk walki oraz negatywni bohaterowie, którzy chcą mu zaszkodzić.

Gdzie obejrzeć Siła Smoka cały film?

Film „Siła Smoka” można obejrzeć w serwisie zalukaj.pl. Strona ta oferuje dostęp do wielu legalnych źródeł, dzięki czemu można cieszyć się filmami online w wysokiej jakości.

Siła Smoka lektor pl dla widzów z Polski

Cóż, jeśli jesteś z Polski i chcesz obejrzeć „Siłę Smoka” online, możesz wybrać między wersją z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wszystko zależy od Twojego gustu i upodobań. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, film z pewnością Cię zainteresuje.

Zalukaj cały film Siła Smoka i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz filmy akcji, to „Siła Smoka” na pewno Cię zainteresuje. Ta produkcja z Jetem Li w roli głównej to prawdziwa gratka dla miłośników kina akcji. Obejrzyj go już teraz na zalukaj.pl i przekonaj się, dlaczego warto zobaczyć ten film. Po obejrzeniu proszę podziel się swoją opinią o „Sile Smoka” w sekcji komentarzy poniżej.