Skazani na Shawshank Cały Film (1994) - Oglądaj Online!

1994
144 min
9.3
Jesteś miłośnikiem kryminałów i dramatów? Szukasz filmu, który poruszy Twoje serce i jednocześnie zaskoczy nietypową fabułą? Skazani na Shawshank to propozycja dla Ciebie! To film,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3722
Teraz ogląda: 146

Skazani na Shawshank online cały film w kilku słowach

Jesteś miłośnikiem kryminałów i dramatów? Szukasz filmu, który poruszy Twoje serce i jednocześnie zaskoczy nietypową fabułą? Skazani na Shawshank to propozycja dla Ciebie! To film, adaptacja powieści Stephena Kinga, w reżyserii Franka Darabonta. Film został nominowany w 1995 roku do Oscara w 7 kategoriach. Jego obsada to m.in. Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton i William Sadler. Cały film trwa 144 minuty i z pewnością wciągnie Cię w swoją historię.

Jeśli masz ochotę wraz z nami przenieść się do roku 1947, do więzienia Shawshank i przeżyć z głównym bohaterem Andy’em Dufresne niesamowitą przygodę, to zapraszamy do dalszej lektury!

Produkcja Skazani na Shawshank online

Film Skazani na Shawshank zyskał uznanie widzów i krytyków już w momencie swojej premiery. To dzieło Franka Darabonta, które przyciągnęło dużą uwagę za widowiskową reżyserię, piękne zdjęcia i mocny przekaz. Wartą uwagi jest muzyka z filmu, która idealnie oddaje klimat i nastroje panujące w danej scenie. Z całą pewnością jest to film, który warto obejrzeć z uwagi na swoją wartość artystyczną, a także doskonałe efekty wizualne.

Reżyser

Frank Darabont to amerykański reżyser, który zasłynął właśnie dzięki filmowi Skazani na Shawshank. To nie jedyne dzieło, którego reżyserem jest Darabont. Znany jest również z takich filmów jak Zielona mila, Mist, Truman Capote i wiele, wiele innych. W swojej karierze zdobył sporo nagród i nominacji, co świadczy o jego zdolnościach. Skazani na Shawshank to film, który z pewnością będzie dotyczył wielu ważnych życiowych tematów, takich jak nadzieja, przyjaźń, lojalność i wolność.

Obsada aktorska całego filmu Skazani na Shawshank

Główną rolę w filmie Skazani na Shawshank zagrał Tim Robbins, a jego partnerem na ekranie był znakomity Morgan Freeman. Poza tym w filmie wystąpili również tacy aktorzy jak Bob Gunton, Clancy Brown, William Sadler i Mark Rolston. To znana i ceniona obsada, która zagrała w doskonale przygotowanej fabule, dzięki czemu film Skazani na Shawshank zyskał uznanie widzów.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Skazani na Shawshank online

Akcja filmu Skazani na Shawshank rozgrywa się w roku 1947, w więzieniu Shawshank. Głównym bohaterem jest Andy Dufresne, obiecujący bankier, oskarżony o zabójstwo żony i jej kochanka. Andy trafia do więzienia, gdzie musi radzić sobie z trudnymi warunkami i sadystycznymi strażnikami. Wszystko zmienia się, kiedy Andy poznaje Reda, swojego kamrata, który pomoże mu przetrwać lata, jakie przyjdzie mu spędzić w celi. Razem mają jeden cel: ucieczkę z więzienia Shawshank.

Bohaterowie

Głównymi bohaterami filmu są Andy Dufresne – bankier oskarżony o zabójstwo żony i jej kochanka oraz Red, jego przyjaciel w więzieniu. Oprócz tego w filmie pojawiają się inni wieźniowie oraz strażnicy, którzy oddziałują na losy Andy’ego i Reda.

Gdzie obejrzeć Skazani na Shawshank cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć Skazanych na Shawshank przez internet, to polecamy skorzystanie z usługi zalukaj. Wyszukiwarka legalnych źródeł, jaką jest zalukaj-cc.pl, zapewnia dostęp do doskonałej jakości filmów i seriali. Cały film Skazani na Shawshank można obejrzeć na tej stronie.

Skazani na Shawshank lektor pl dla widzów z Polski

Skazani na Shawshank dostępny jest również z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Bez względu na to, jakie opcje wybierzesz, będzie to niezapomniane filmowe doświadczenie.

Zalukaj cały film Skazani na Shawshank i ciesz się dostępem już teraz!

Skazani na Shawshank to bez wątpienia jeden z najlepszych filmów w historii kina. To dzieło, które obejrzeć powinieneś przynajmniej raz w życiu. Wierzymy, że nasz artykuł zainspirował Cię do zapoznania się z tą znakomitą produkcją. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Ciesz się dostępem do całego filmu Skazani na Shawshank na zalukaj-cc.pl już teraz!