Słaba płeć? Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
100 min
4
Słaba płeć? to polska romantyczna komedia z 2015 roku, w reżyserii Krzysztofa Langa. Film skupia się na życiu młodej Zośki, która jest wykształcona i ambitna,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1551
Teraz ogląda: 214

Słaba płeć? online cały film w kilku słowach

Słaba płeć? to polska romantyczna komedia z 2015 roku, w reżyserii Krzysztofa Langa. Film skupia się na życiu młodej Zośki, która jest wykształcona i ambitna, ale zmuszona do pracy podwładną szefa buraka. Wskutek pewnych wydarzeń, Zośka zostaje zwolniona, tracąc jednocześnie swoją reputację i pozycję zawodową. Teraz postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zdobyć to, co jej się należy – miłość, przyjaźń, szacunek i dobrą pracę. Film trwa 100 minut, a główne role zagrane są przez Olgę Bołądź, Piotra Adamczyka, Katarzynę Figurę i Marcina Korcza. Jeśli chcecie się pośmiać i zobaczyć historię silnej kobiety, to Słaba płeć? online jest właśnie dla was.

Produkcja Słaba płeć? online

Słaba płeć? to film wyprodukowany w Polsce przez Studio Filmowe Kraków. Za reżyserię odpowiada Krzysztof Lang, a scenariusz napisał Leszek Pietrzak. Film został zmontowany przez Cezarego Kowalczuka, a za muzykę odpowiedzialny był Krzesimir Dębski. W Słaba płeć? pojawiły się także efekty specjalne, które znakomicie wpisały się w klimat produkcji.

Reżyser

Krzysztof Lang to polski reżyser i scenarzysta, urodzony w 1952 roku. Lang debiutował w 1975 roku filmem „Głęboka woda”, a od tamtego czasu zyskał uznanie wśród fanów kina fabularnego. Wśród jego największych dzieł wymienić można takie filmy jak „the Debt” (1999), „Klatka” (1990) czy „Droga” (2016). Lang to artysta pełen nieszablonowych pomysłów i oryginalnych rozwiązań, co widać również w Słaba płeć?.

Obsada aktorska całego filmu Słaba płeć?

Słaba płeć? to film, w którym wyróżnia się równie mocna obsada jak reżyseria i scenariusz. Główną rolę zagrała Olga Bołądź, aktorka znana z takich filmów jak „Intruz” czy „Kołysanka”. W Słaba płeć? aktorzy, takie jak Piotr Adamczyk, Katarzyna Figura i Marcin Korcz zapewniają doskonałą grę aktorską i dodają komedii odpowiednią ilość humoru. W obsadzie pojawiają się również inni znani polscy aktorzy, takie jak Marieta Żukowska czy Marek Bukowski.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Słaba płeć? online

Film Słaba płeć? rozgrywa się w Warszawie i opowiada historię Zośki, która postanawia przełamać własne ograniczenia i osiągnąć życiowe cele. Główna bohaterka zatrudnia się w korporacji, gdzie musi się zmagać z szefem, który nie dba o żadne standardy etyczne w biznesie. W końcu Zośka zostaje zwolniona, a wszystko przez szefa kanciarza. To właśnie ten moment okazuje się być tym bardziej przełomowym, ponieważ cała akcja zaczyna zmierzać ku temu, by Zośka mogła przejąć kontrolę nad swoim życiem. Jednocześnie, pojawia się w niej miłość, przyjaźń i satysfakcjonująca praca.

Bohaterowie

Główną bohaterką Słaba płeć? jest Zośka, która jest ambitna, dobrze wykształcona i wie, czego chce od życia. Poza nią w filmie pojawiają się jej przyjaciele, rodzina oraz niektórzy pracownicy korporacji. Ważną rolę odgrywa też szef Zośki, który jest postacią żyjącą poza zasadami etycznymi. Bohaterowie Słaba płeć? są dobrze wykreowani i zostali przedstawieni w sposób realistyczny, co z pewnością przyciągnie wielu widzów.

Gdzie obejrzeć Słaba płeć? cały film?

Film Słaba płeć? można obejrzeć w internecie, między innymi na platformie zalukaj-cc.pl. Szukając legalnych źródeł, można korzystać z reklamowanej przez zalukaj-cc.pl wyszukiwarki, która pozwala znaleźć dostęp do filmów online w sposób bezpieczny i legalny.

Słaba płeć? lektor pl dla widzów z Polski

Film Słaba płeć? jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Widzowie z Polski mają mnóstwo opcji, jeśli chodzi o wybór języka, co na pewno sprawi, że oglądanie filmu stanie się jeszcze bardziej przyjemne. Warto korzystać z różnych opcji, by znaleźć najlepszy dla siebie sposób, w jaki można obejrzeć Słaba płeć? online.

Zalukaj cały film Słaba płeć? i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukacie filmu, który dostarczy wam mnóstwo śmiechu i emocji, Słaba płeć? jest właśnie dla was. Ten film wyprodukowany w Polsce, w reżyserii Krzysztofa Langa, to doskonała propozycja na wieczór w towarzystwie najbliższych. Wystarczy jedno kliknięcie, by obejrzeć cały film online na zalukaj-cc.pl. Nie czekajcie dłużej i cieszcie się dostępem już teraz! Zachęcamy również do dzielenia się własnymi opiniami o filmie w komentarzach pod tym artykułem.