Ślicznotka z Memphis Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
107 min
6.9
Jeśli interesujesz się historią II wojny światowej, ale jednocześnie szukasz dobrego filmu akcji, to Ślicznotka z Memphis jest idealnym wyborem. Film opowiada o 24. lotach...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9340
Teraz ogląda: 302

Ślicznotka z Memphis online cały film w kilku słowach

Jeśli interesujesz się historią II wojny światowej, ale jednocześnie szukasz dobrego filmu akcji, to Ślicznotka z Memphis jest idealnym wyborem. Film opowiada o 24. lotach bombowca Memphis Belle, który odniósł wiele zwycięstw w Europie. Produkcja z 1990 roku, w reżyserii Michaela Caton-Jonesa, to prawdziwa gratka dla fanów wojennych filmów akcji. W obsadzie występują m.in. Matthew Modine, Eric Stoltz, Tate Donovan i D.B. Sweeney. Czas trwania to 107 minut.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu, to gorąco polecam obejrzenie Ślicznotki z Memphis online już teraz!

Produkcja Ślicznotka z Memphis online

Film Ślicznotka z Memphis to jedna z najlepszych produkcji wojennych w historii kina. Został wyprodukowany w 1990 roku przez japońską wytwórnię Sunbow Productions. Reżyserem tego filmu był Michael Caton-Jones. Montażem filmu zajął się Jim Clark. Efekty specjalne w produkcji odegrały ważną rolę, a oprawa muzyczna jest dopasowana do wojennych wydarzeń. Scenariusz napisali Monte Merrick i William D. Wittliff.

Reżyser

Michael Caton-Jones to szkocki reżyser, który urodził się w 1957 roku. Jest znany z takich filmów jak: W imię ojca, Miasto grzechu czy San Andreas. W swojej karierze wyreżyserował wiele filmów, które odniosły wielki sukces na całym świecie. W filmie Ślicznotka z Memphis zadbał o każdy szczegół, aby oddać klimat tamtych czasów. Michael Caton-Jones to szczególnie utalentowany reżyser filmów akcji.

Obsada aktorska całego filmu Ślicznotka z Memphis

Wśród aktorów, którzy wystąpili w filmie Ślicznotka z Memphis można wyróżnić takie osobowości, jak Matthew Modine, Eric Stoltz, Tate Donovan i D.B. Sweeney. Każdy z nich w swojej karierze zagrał na wielu ważnych produkcjach. Matthew Modine wystąpił w takich filmach jak: Full Metal Jacket, Władca much czy Vision Quest. Eric Stoltz zagrał m.in. w Pulp Fiction, Mask czy Caprica. Tate Donovan to aktor, którego z pewnością kojarzysz z serialu Moda na sukces. D.B. Sweeney to amerykański aktor, który zagrał w wielu filmach m.in. w Tylko dla dorosłych, Ogród Luizy czy K-Pax.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Ślicznotka z Memphis online

Film Ślicznotka z Memphis jest wspaniałą opowieścią o 24. lotach bombowca Memphis Belle, który odniósł wiele zwycięstw w czasie II wojny światowej. W końcu na załogę czeka ostatnia misja – atak na fabrykę w Bremie. O jej wykonaniu decydują niemieckie myśliwce i baterie artylerii przeciwlotniczej. Fabuła filmu jest pełna napięcia i emocji, a wydarzenia przeplatają się z momentami refleksyjnymi i drastycznymi scenami wojennymi.

Akcja filmu rozgrywa się w czasie II wojny światowej w Europie, w czasie bitew pomiędzy aliantami a hitlerowskimi Niemcami. Film Ślicznotka z Memphis to opowieść o zwykłych ludziach stawiających czoła wojennym okolicznościom.

Bohaterowie

W filmie Ślicznotka z Memphis występuje cała załoga legendarnego bombowca Memphis Belle. Na czele załogi stoi pilot, który ma na swoim koncie wiele zwycięstw. Cała jego załoga to równie doświadczeni i odważni ludzie, bez których takie misje bojowe byłyby niemożliwe do wykonania. Świetnie odwzorowane postacie, to dzięki którym widzowie mogą poczuć i zrozumieć, co oznaczało stawianie czoła wojennym okolicznościom.

Gdzie obejrzeć Ślicznotka z Memphis cały film?

Jednym z najlepszych sposobów na to, aby obejrzeć cały film Ślicznotka z Memphis jest skorzystanie z platformy zalukaj. Ten serwis oferuje dostęp do najciekawszych filmów i seriali, a do tego jest dostępny za darmo. Wyszukiwarka legalnych źródeł pozwala na wybór najlepszej jakości obsługiwanego przez nowoczesne serwisy hostingowe.

Ślicznotka z Memphis lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski Ślicznotka z Memphis jest dostępna z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy może wybrać spośród wielu opcji i wygodnie obejrzeć ten wspaniały film akcji. Opcje podręczne pozwolą Ci dostosować film wyłącznie do swoich oczekiwań i umiejętności. Możesz na przykład dodać własne napisy, wybrać swoją ulubioną wersję językową i pobierać torrenty bezpośrednio z serwera, gdy nie masz dostępu do internetu.

Zalukaj cały film Ślicznotka z Memphis i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli interesujesz się historią II wojny światowej i szukasz dobrego filmu akcji, koniecznie obejrzyj Ślicznotkę z Memphis. Film ten to świetna produkcja, która z pewnością wciągnie Cię od pierwszych minut. Możesz obejrzeć go online, na platformie zalukaj, gdzie znajdziesz wiele innych ciekawych produkcji z różnych kategorii. Przyjdź i ciesz się dostępem do Ślicznotki z Memphis już dzisiaj, nie przegap okazji, by przypomnieć sobie jedną z najważniejszych historii II wojny światowej.