Sługi boże Cały Film (2016) - Oglądaj Online!

2016
100 min
5.3
Jeśli lubisz kryminał, emocjonujące historie z wątkami psychologicznymi i nie banalną fabułę, to film "Sługi Boże" z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ten polski film...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2063
Teraz ogląda: 404

Sługi boże online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz kryminał, emocjonujące historie z wątkami psychologicznymi i nie banalną fabułę, to film „Sługi Boże” z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ten polski film z 2016 roku opowiada o zagadkowej śmierci młodej Niemki, która należała do żeńskiego chóru gregoriańskiego, prowadzonego przez kantora Jana. W rolach głównych występują znani polscy aktorzy, takie jak Bartłomiej Topa, Julia Kijowska, Małgorzata Foremniak i Henryk Talar. Reżyserem filmu jest Mariusz Gawryś.

Jeśli chcesz poznać całą historię i rozwiązanie zagadki, to koniecznie musisz obejrzeć cały film „Sługi Boże” online!

Produkcja Sługi boże online

Film „Sługi Boże” powstał w 2016 roku w Polsce. Reżyserem jest Mariusz Gawryś, a producentem filmu jest spółka Syrena Films. Montażem zajął się Krzysztof Szpetmański, a muzykę do filmu skomponował Paweł Szczepanik. W rolach głównych występują Bartłomiej Topa jako komisarz Warski, Julia Kijowska jako psycholożka, Małgorzata Foremniak jako jedna z członkiń chóru i Henryk Talar jako kantor Jan.

Reżyser

Mariusz Gawryś to polski reżyser i scenarzysta, który urodził się w 1972 roku w Bydgoszczy. Studiował na Wydziale Reżyserii w łódzkiej Filmówce. Jest autorem wielu wyróżniających się produkcji filmowych, takich jak „Kawałek lata” czy „Moja córeczka”. Największym jego osiągnięciem jest jednak film „Sługi Boże”, za który otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Obsada aktorska całego filmu Sługi boże

Film „Sługi Boże” to nie tylko wspaniała fabuła, ale również znakomici aktorzy. W rolach głównych występują:
– Bartłomiej Topa jako komisarz Warski,
– Julia Kijowska jako psycholożka,
– Małgorzata Foremniak jako członkini chóru,
– Henryk Talar jako kantor Jan.

Każdy z nich perfekcyjnie odgrywa swoją rolę, co sprawia, że film „Sługi Boże” jest jeszcze ciekawszy i bardziej emocjonujący.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Sługi boże online

Film „Sługi Boże” rozgrywa się we Wrocławiu w czasach, gdy kościelne kręgi były mocno konserwatywne. Głównym bohaterem jest komisarz Warski, który prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodej Niemki z chóru gregoriańskiego. W trakcie dochodzenia wpada na pewne trop, który łączy zagadkową śmierć z przestępstwem popełnionym wiele lat temu. Nie tylko musi rozwiązać sprawę, ale również uchronić życie niewinnych ludzi.

Bohaterowie

W „Sługach Bożych” pojawiają się ciekawi i zróżnicowani bohaterowie. Komisarz Warski jest bezkompromisowym policjantem, który stawia dobro ludzi na pierwszym miejscu. Psycholożka, z którą Warski się spotyka, to kobieta o tajemniczej przeszłości, która stara się pomóc komisarzowi w rozwiązaniu zagadki. Chór gregoriański składa się z niezwykłych kobiet, które w obliczu groźby śmierci muszą działać razem i przeciwstawiać się konserwatywnemu podejściu kościoła.

Gdzie obejrzeć Sługi boże cały film?

Jeśli chcesz zobaczyć cały film „Sługi Boże”, to możesz zrobić to w serwisie zalukaj. Wyszukiwarka na stronie pozwoli Ci znaleźć legalne źródła, na których film jest udostępniony. W ten sposób obejrzysz cały film legalnie i bezpiecznie.

Sługi boże lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś z Polski i chcesz obejrzeć „Sługi Boże” z polskim lektorem, to również masz taką możliwość. Film jest dostępny z lektorem, napisami i dubbingiem, więc każdy może wybrać opcję, która mu najbardziej odpowiada. W ten sposób będziesz mógł z pełnym zrozumieniem śledzić fabułę i cieszyć się filmem.

Zalukaj cały film Sługi boże i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz mocne emocje, intrygi i dobre polskie filmy, to „Sługi Boże” będą dla Ciebie idealnym wyborem. Obejrzenie całego filmu online na zalukaj to świetny sposób na spędzenie wieczoru. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki i znalezienia legalnych źródeł, na których można oglądać film. A po seansie koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzach!