Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
62 min
3.4
Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 to film z gatunku horror-komedia, którego premiera odbyła się w 2022 roku w USA. Reżyserią zajęła się Brinke...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1257
Teraz ogląda: 335

Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 online cały film w kilku słowach

Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 to film z gatunku horror-komedia, którego premiera odbyła się w 2022 roku w USA. Reżyserią zajęła się Brinke Stevens, a w obsadzie znaleźli się między innymi Linnea Quigley, Michelle Bauer, Brinke Stevens i Jessie Gill. Film trwa jedynie 62 minuty, ale jest wypełniony masą sensacji i humoru. Zachęcamy Cię, aby obejrzeć Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 online i przekonać się samemu, co tam się dzieje!

Produkcja Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 online

Rywalizacja o kosmiczny puchar w grze w kręgle, a do tego przerażająca księga i trzy skandaliczne siostry z uczelni – to wszystko Sobowtór odbywa się na ekranie Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2. Film został zabawnie nakręcony i składa się z kilku krótkich filmów, które nie rozczarują żadnego fana horroru. Efekty specjalne są bardzo proste, ale wciąż współgrają z klimatem filmu, a muzyka dodaje charakteru tej produkcji.

Reżyser

Brinke Stevens to amerykańska aktorka i reżyserka, która była legendą genre horror. Na koncie ma takie filmy, jak Slave Girls from Beyond Infinity, Witches of the Caribbean i Delta Delta Die!. Jako reżyser sukcesy święcie po horrorze Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama i Sorority Babes in the Dance-A-Thon of Death. Stevens jest wielką fanką gatunku horror, a jej filmy zawsze skupiają się na kobietach, które walczą z przeciwnościami losu.

Obsada aktorska całego filmu Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

W Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 występuje wiele znanych aktorek z gatunku horror, w tym Linnea Quigley, Michelle Bauer i Brinke Stevens. Linnea Quigley znana jest między innymi z roli w Return of the Living Dead, a Michelle Bauer wystąpiła w wielu filmach Jess Franco. Obie panie są bardzo popularne w kręgach horrorowych, a ich występ w Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 dostarczy wielu emocji i humoru. Jessie Gill ledwo dopiero zaczyna karierę, ale już zdążyła się wyróżnić rolą w tym filmie, jak również w The Last American Horror Show (2018).

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 online

Akcja Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 toczy się w fikcyjnym college’u w Stanach Zjednoczonych, w którym trzy bogate i skandaliczne siostry chcą zdobyć kosmiczny puchar w grze w kręgle. Na miejscu wkracza jednak maskotka uczelni, która prowadzi je do tajemniczej księgi, która ma moc spełniania życzeń. Ale jak się okazuje, każde życzenie ma swoją cenę, a cena w tym przypadku jest bardzo wysoka…

Bohaterowie

Głównymi bohaterkami filmu są trzy dziewczyny z uczelni, które nawiązują przyjaźń z maskotką, która prowadzi je do księgi spełniającej życzenia. Wszystkie trzy różnią się stylem życia i podejściem do świata, ale są równie skandaliczne i zabawne. W filmie występuje również maskotka uczelni, która przybiera rónorodne formy, zabierając widzów w kosmiczną podróż.

Gdzie obejrzeć Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 cały film?

Film Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 można obejrzeć w internecie, na stronie zalukaj. Jest to legalne źródło, w którym można znaleźć wiele filmów z gatunku horror. Wyszukiwarka automatycznie wykrywa, jakiego języka potrzebujemy, a więc mamy do wyboru: z polskim lektorem, dubbingiem lub z napisami. To oczywiście zależy od naszych preferencji.

Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 lektor pl dla widzów z Polski

Film Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 jest dostępny z polskim lektorem, dzięki czemu polscy widzowie mogą w pełni cieszyć się seansami. Film ma również opcję z polskim dubbingiem lub napisami, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie.

Zalukaj cały film Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 i ciesz się dostępem już teraz!

Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 to świetna produkcja dla fanów gatunku horror. Film jest wypełniony humorystycznymi momentami, a także dostarcza nieco grozy. Można obejrzeć go online na zalukaj w wersji z polskim lektorem, dubbingiem lub napisami. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym tekstem.