Sorry About the Demon Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
105 min
4.9
Kochasz horror i nie boisz się demonów? W takim razie "Sorry About the Demon" to film dla Ciebie! Reżyser Emily Hagins zabierze Ciebie w mroczny...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4439
Teraz ogląda: 359

Sorry About the Demon online cały film w kilku słowach

Kochasz horror i nie boisz się demonów? W takim razie „Sorry About the Demon” to film dla Ciebie! Reżyser Emily Hagins zabierze Ciebie w mroczny i zabawny świat opowieści, która będzie ciągnęła Cię na końcu krzesła przez całe 105 minut.

Film został wyprodukowany w USA i miał swoją premierę 29 sierpnia 2022 roku. „Sorry About the Demon” to połączenie horroru i komedii, które wciągnie Cię w swoją fabułę. W obsadzie znajdują się takie gwiazdy jak Jon Michael Simpson, Olivia Ducayen, Paige Evans i Presley Allard.

W tym filmie Emily Hagins połączyła więcej niż tylko kombinacje potworów i krwiopijców. „Sorry About the Demon” to nie tylko mroczna opowieść, ale i zabawna, której protagoniści wcielają się w szalone i komiczne sytuacje.

Jeżeli jesteś gotowy na przerażającą i jednocześnie humorystyczną przygodę, włącz „Sorry About the Demon” online już dziś!

Produkcja Sorry About the Demon online

Film „Sorry About the Demon” został wyprodukowany w USA, gdzie powstało wiele znanych i cenionych horrorów. Film został wyprodukowany w 2022 roku i ma długość 105 minut.
Reżyser filmu Emily Hagins postawiła na połączenie dwóch różnych gatunków – horroru i komedii.

Co do montażu, ujęcia i efektów wizualnych, to Emily Hagins postawiła na naturalność i autentyczność. Film został sfilmowany w oldskulowym stylu z niskim budżetem, dzięki czemu całość wygląda bardzo autentycznie.

Co do ścieżki dźwiękowej, to Emily Hagins na planie współpracowała z Drew Breco, który stworzył muzykę dla wielu znanych horrorów.

W scenariuszu filmu „Sorry About the Demon” znalazło się wiele humorystycznych i zaskakujących momentów, które wciągną Cię w świat filmu i nie odpuszczą aż do napisów końcowych.

Reżyser

Emily Hagins to amerykańska reżyserka, która urodziła się w 1990 roku w Austin, Teksas. Zaczynała swoją karierę w wieku 12 lat, kiedy to nakręciła swój pierwszy film „Pathogen”. Od tego momentu Emily Hagins zaczęła coraz mocniej angażować się w branżę filmową.

Reżyserka jest znana z połączenia w swoich filmach dwóch gatunków – horroru i komedii. W swoich filmach stawia na humor, ale jednocześnie potrafi zaskoczyć widzów.

Emily Hagins w swojej karierze ma wiele znanych i cenionych filmów, między innymi „My Sucky Teen Romance” czy „Grow Up Tony Phillips”.

W filmie „Sorry About the Demon” reżyserka po raz kolejny udowodniła, że potrafi zachwycić swoich fanów. Jeżeli jesteś fanem horrorów, to ten film z pewnością powinien znaleźć się na Twojej liście „must watch”.

Obsada aktorska całego filmu Sorry About the Demon

W filmie „Sorry About the Demon” występuje kilka znanych i cenionych aktorów, między innymi Jon Michael Simpson, Olivia Ducayen, Paige Evans i Presley Allard.

Jon Michael Simpson to amerykański aktor filmowy. Zagrał w takich filmach jak „Chaos”, „The Butchering” czy „Who Killed Johnny”.

Olivia Ducayen to francuska aktorka, która swoją karierę aktorską zaczynała w młodym wieku. Grała już w takich filmach jak „Dark Waters”, „Hala” czy „My Life as a Zucchini”.

Paige Evans to amerykańska aktorka filmowa. W swojej karierze aktorskiej zagrała w takich filmach jak „Bring Me an Avocado”, „The Deep Ones” czy „Dead Night”.

Presley Allard to aktorka i modelka z Los Angeles. W swojej karierze zagrała już w kilku filmach i serialach.

Wszyscy aktorzy w filmie „Sorry About the Demon” wykonali świetną robotę i dostarczyli widzom dużo emocji i wrażeń.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Sorry About the Demon online

Akcja filmu „Sorry About the Demon” rozgrywa się w USA w czasach współczesnych. Głównymi bohaterami są młodzi ludzie, którzy po wpadnięciu na pomysł wezwania demona, muszą walczyć o przetrwanie.

Sytuacja wkrótce wymyka się spod kontroli i demon zaczyna siać spustoszenie. W wyniku tych wydarzeń, bohaterowie muszą stawić czoła ciemnym siłom, by przeżyć.

Fabuła filmu jest pełna niespodziewanych zwrotów akcji i momentów, które z przyjemnością zapamiętasz. „Sorry About the Demon” to film, który wciąga od pierwszych minut.

Bohaterowie

W filmie „Sorry About the Demon” poznajemy kilku bohaterów, którzy wpadają na pomysł wezwania demona. Główną rolę w filmie grają Jon Michael Simpson i Olivia Ducayen.

Jon Michael Simpson gra postać Graya, młodego faceta, którego pomysł na spędzenie czasu wolnego wypala poza kontrolą.

Olivia Ducayen wciela się w postać Zoey, dziewczyny, która niechcący zostaje uwikłana w nietypowe wydarzenia.

W filmie „Sorry About the Demon” każdy z bohaterów ma swoją historię i coś, co ich łączy. Wszyscy bohaterowie muszą stanąć do walki i przetrwać niełatwe chwile, które każą im rozwijać się i zmieniać.

Gdzie obejrzeć Sorry About the Demon cały film?

Film „Sorry About the Demon” możesz obejrzeć przez internet na platformie zalukaj. Portal oferuje legalne źródła, które zagwarantują Ci bezpieczne i pełne zadowolenia oglądanie.

Jeżeli szukasz czegoś, co wciągnie Cię na długie godziny i dostarczy dużo wrażeń, to „Sorry About the Demon” będzie idealnym wyborem.

Sorry About the Demon lektor pl dla widzów z Polski

Nie masz ochoty na angielski dubbing i napisy w filmie „Sorry About the Demon”? Spokojnie, film jest dostępny również z polskim lektorem. Dzięki temu będziesz mógł w pełni skupić się na akcji i dialogach, co jeszcze bardziej wciągnie Cię w świat filmu.

Jeżeli lubisz lektory, masz również możliwość wyboru opcji z napisami i polskim dubbingiem. Bez względu na wybór, wciąż będziesz miał możliwość zanurzenia się w fabule filmu „Sorry About the Demon”.

Zalukaj cały film Sorry About the Demon i ciesz się dostępem już teraz!

Jeżeli jesteś gotowy na wiele niespodziewanych i pełnych emocji momentów, to „Sorry About the Demon” to pozycja obowiązkowa.

Film łączy w sobie najlepsze elementy horroru i komedii, dzięki czemu połączenie mroku z humorem wciągną Cię i nie pozwolą odejść od ekranu.

Włącz „Sorry About the Demon” online już teraz i przekonaj się, jak mocno Cię wciągnie! Po obejrzeniu filmu zachęcamy do podzielenia się własną opinią w komentarzach – może uda Ci się odkryć coś, na co my sami nie zwróciliśmy uwagi?