Supermarket Cały Film (2012) - Oglądaj Online!

2012
84 min
5.6
Supermarket to film z gatunku thrillera z 2012 roku, który został wyreżyserowany przez Macieja Żaka. Fabuła filmu osadzona jest w supermarkecie, gdzie dochodzi do napadu...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8280
Teraz ogląda: 103

Supermarket online cały film w kilku słowach

Supermarket to film z gatunku thrillera z 2012 roku, który został wyreżyserowany przez Macieja Żaka. Fabuła filmu osadzona jest w supermarkecie, gdzie dochodzi do napadu z dużą ilością ofiar. Czas trwania filmu to 84 minuty, a w obsadzie zobaczymy takich aktorów jak: Marek Kaliszuk, Marcin Kwaśny, Maciej Damięcki, czy Monika Rosół. Jeśli lubisz thrillery, to na pewno przypadnie Ci do gustu Supermarket.

Produkcja Supermarket online

Supermarket to film wyprodukowany przez firmę o nazwie Unknown, zrealizowany w Polsce. Montaż filmu był bardzo dopracowany, a efekty specjalne dodają klimatu napięcia. Filmowi towarzyszy interesująca i dopasowana do klimatu muzyka. Lubisz thrillery? To warto zobaczyć Supermarket!

Reżyser

Maciej Żak to polski reżyser filmowy. Jest autorem wielu znakomitych filmów, takich jak „Wężowe życie”, „Mój biegun” czy właśnie „Supermarket”. Jest przede wszystkim znany z bardzo kameralnych i mocnych emocjonalnie produkcji, które wciągają widza. Warto zwrócić na niego uwagę i zobaczyć jego dzieła!

Obsada aktorska całego filmu Supermarket

W filmie Supermarket zobaczymy takie gwiazdy jak: Marek Kaliszuk, Marcin Kwaśny, Maciej Damięcki, czy Monika Rosół. Marek Kaliszuk to znany z seriali aktor, wcielający się najczęściej w jednoznaczne, negatywne postacie. Maciej Damięcki to aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, znanym z takich hitów jak „Chrzest” czy „Reich”. Monika Rosół to wokalistka, aktorka i pianistka, która wyspecjalizowała się w rolach charakterystycznych i mimicznych. Wraz z Marcinem Kwaśnym, tworzą aktorską obsadę, której niejedna produkcja mogłaby pozazdrościć.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Supermarket online

Akcja filmu Supermarket toczy się w supermarkecie. Napastnicy dokonują tam okrutnego napadu, w wyniku którego wielu ludzi zostaje zabitych, a jeszcze większa liczba zostaje ranna. Jedną z głównych postaci filmu jest Marek, pracownik sklepu, który jest zmuszony do ukrycia się przed napastnikami wśród sklepowych regałów. W międzyczasie bohaterowie starają się radzić sobie z sytuacją i znaleźć jakiekolwiek sposoby na przetrwanie.

Bohaterowie

W filmie Supermarket poznajemy kilku bohaterów, którzy zostają zamknięci w sklepie w trakcie napadu. Marek, główna postać, pracuje w markecie, ale nie sposób byłoby nie wspomnieć o pozostałych bohaterach – żonie Marka, Alicji, czyli zwykłej kierowczyni autobusu, która transportowała pracowników supermarketu. To właśnie oni muszą stawić czoła napastnikom i spróbować przetrwać nadciągającą noc.

Gdzie obejrzeć Supermarket cały film?

Wszyscy, którzy chcieliby zobaczyć Supermarket, a nie posiadają go w swojej kolekcji filmowej, mogą obejrzeć cały film na portalu zalukaj. Serwis ten udostępnia legalne źródła filmów i pozwala na zlecenie przetworzenia linków z innych serwisów, takich jak Youtube, Vimeo i wiele innych.

Supermarket lektor pl dla widzów z Polski

Dla osób, które chcą cieszyć się całym filmem Supermarket z polskim lektorem, znajdą oni na zalukaj taką możliwość. Co więcej, cały film można obejrzeć z napisami lub z dubbingiem. Dzięki temu nie jest ważne, czy nie znasz języków obcych – zawsze można znaleźć opcję, która dla nas będzie najlepsza.

Zalukaj cały film Supermarket i ciesz się dostępem już teraz!

Supermarket to thriller, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gatunku. Film wyprodukowany został w Polsce, a w obsadzie wystąpili tacy znanie aktorzy jak Marek Kaliszuk, Maciej Damięcki, czy Monika Rosół. Fabuła filmu opiera się na napadzie w supermarkecie, w wyniku którego wiele osób zostaje rannych lub zabitych. Niezwykle emocjonująca akcja i mocna atmosfera wciągają od początku do końca. Cały film można obejrzeć bezpłatnie na stronie zalukaj. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy under tym artykułem.