Święty interes Cały Film (2010) - Oglądaj Online!

2010
86 min
4.7
Święty interes to wspaniała polska komedia z 2010 roku, która opowiada historię dwóch braci Leszka i Janka, którzy postanawiają sprzedać stary cudowny samochód, którym jeździł...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2780
Teraz ogląda: 229

Święty interes online cały film w kilku słowach

Święty interes to wspaniała polska komedia z 2010 roku, która opowiada historię dwóch braci Leszka i Janka, którzy postanawiają sprzedać stary cudowny samochód, którym jeździł Karol Wojtyła. Film został wyreżyserowany przez Macieja Wojtyszko, a w rolach głównych występują Adam Woronowicz i Piotr Adamczyk. Czas trwania wynosi 86 minut, a produkcja jest z Polski. Święty interes to film, który z pewnością rozśmieszy każdego i przypomni o historii Karola Wojtyły. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online!

Produkcja Święty interes online

Film Święty interes został wyprodukowany w Polsce w 2010 roku. Reżyserem filmu jest Maciej Wojtyszko, a scenarzystą Jarosław Sokół. Film jest wspaniale zmontowany, a także wykonany z ogromnym wysiłkiem ze strony scenografów oraz operatorów. Muzyka dodana do filmu wprowadza w odpowiednie klimaty, a efekty specjalne są zaskakujące i wyjątkowo udane.

Reżyser

Reżyserem filmu Święty interes jest Maciej Wojtyszko. Wojtyszko to znakomity polski reżyser, scenarzysta oraz producent filmowy. Urodził się w 1937 roku, a zaczynał swoją karierę już w 1957 roku. Jego filmy zdobyły wiele nagród na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą. Wśród sukcesów Wojtyszki można wymienić takie filmy jak: Paciorki jednego różańca, Królowa przedmieścia, Panny i wdowy czy Układ zamknięty.

Obsada aktorska całego filmu Święty interes

W filmie Święty interes występują znakomici polscy aktorzy, takich jak: Adam Woronowicz, Piotr Adamczyk, Dorota Landowska oraz Patricia Kazadi. Aktorzy ci mają na swoim koncie wiele udanych ról w różnych filmach i serialach. Ich duże doświadczenie aktorskie z pewnością przyczyniło się do jeszcze większej popularności filmu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Święty interes online

Akcja filmu Święty interes rozgrywa się w rodzinnej wsi braci Leszka i Janka. Po śmierci ich ojca zostają zaskoczeni, gdy okazuje się, że cały jego majątek trafia do fundacji im. Jana Pawła II. Rozwścieczeni, wpadają na pomysł, by sprzedać stary samochód, którym jeździł Karol Wojtyła i który ma cudowne właściwości. Miejscowi jednak też są nim zainteresowani i zaczyna się walka o samochód.

Bohaterowie

W filmie Święty interes pojawiają się postacie takie jak: Leszek (Piotr Adamczyk) i Janek (Adam Woronowicz) – bracia, którzy rozpoczynają całą historię sprzedaży samochodu; Dorota Landowska – właścicielka stacji benzynowej, która pomaga braciom, Patricia Kazadi – dziewczyna Janka, Mariusz Bonaszewski – wierzyciel braci oraz Tomasz Międzik – zakonnik, który jest bardzo zainteresowany samochodem.

Gdzie obejrzeć Święty interes cały film?

Film Święty interes można obejrzeć na stronce zalukaj. Zależy nam na tym, abyście mieli dostęp do legalnych źródeł, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej platformy. Zalukaj-cc.pl to strona, która na bieżąco monitoruje sieci internetowe w poszukiwaniu legalnych źródeł filmów i seriali. Dzięki temu macie pewność, że obejrzyjcie w pełni legalne filmy na najwyższym poziomie.

Święty interes lektor pl dla widzów z Polski

Film Święty interes online jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy z widzów może wybrać dla siebie odpowiednią wersję. Lektor idealnie oddaje wszystkie momenty filmu i umożliwia zrozumienie dialogów. Natomiast dubbing dostępny jest tylko w języku polskim, a napisy w języku angielskim, co umożliwia obejrzenie filmu w języku oryginału. Z pewnością każdy znajdzie wersję dla siebie.

Zalukaj cały film Święty interes i ciesz się dostępem już teraz!

Święty interes to film, który z pewnością sprawi, że przez 86 minut będziesz śmiał się wraz z bohaterami. Zachęcamy do obejrzenia go online na stronie zalukaj. Jest to legalne źródło, które oferuje dostęp do najnowszych filmów i seriali. Obejrzenie Świętego interesu to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Obejrzyj cały film, a potem dziel się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej artykułu!