Symetria Cały Film (2003) - Oglądaj Online!

2003
96 min
7.6
Jeśli szukasz wciągającego dramatu, który pochłonie Cię na kilkadziesiąt minut, to Symetria jest dla Ciebie. Film opowiada historię niesłusznie aresztowanego Łukasza, który musi przetrwać w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2811
Teraz ogląda: 271

Symetria online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz wciągającego dramatu, który pochłonie Cię na kilkadziesiąt minut, to Symetria jest dla Ciebie. Film opowiada historię niesłusznie aresztowanego Łukasza, który musi przetrwać w twardym świecie więziennych zasad. Symetria to polska produkcja z 2003 roku, w reżyserii Konrada Niewolskiego, trwająca 96 minut. W rolach głównych występują: Andrzej Chyra, Janusz Bukowski, Arkadiusz Detmer i Marcin Jędrzejewski. Obejrzenie tego filmu zapewni Ci niezapomniane wrażenia.

Produkcja Symetria online

Produkcja filmu Symetria wymagała wiele pracy oraz zaangażowania wielu ludzi. Film został wyreżyserowany przez Konrada Niewolskiego, a scenariusz napisał Marcin Piekoszewski. W filmie zastosowano efekty specjalne, muzykę skomponował Krzesimir Dębski, a montażem zajął się Darek Kaźmierczak. Symetria to jeden z najlepszych polskich dramatów, który cię wciągnie i pozwoli poczuć emocje bohaterów.

Reżyser

Konrad Niewolski to znakomity polski reżyser, znany przede wszystkim z filmów i seriali kryminalnych. Urodził się w 1972 roku w Warszawie. Jego debiutem reżyserskim był film „Cisza w piekle”, który zdobył nagrodę jury na MFF w Karlovych Warach. Niewolski wyreżyserował również między innymi „Prawo Agaty” oraz „Na Wspólnej”. W Symetrii pokazał swoją niebywałą umiejętność tworzenia wciągających historii skupiających się na psychologii bohaterów.

Obsada aktorska całego filmu Symetria

W filmie Symetria zagrało wiele znanych polskich aktorów, którzy wniosli wiele do fabuły i postaci. W rolę Łukasza wcielił się Arkadiusz Detmer, a jego adwokatem był Andrzej Chyra. W pozostałych rolach wystąpili między innymi: Janusz Bukowski, Marcin Jędrzejewski, Borys Szyc, Kinga Preis, Janusz Chabior i Elżbieta Kijowska. Każdy z aktorów wnosił do filmu swój indywidualny styl i oddał pozytywnie charakter swojej postaci.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Symetria online

Akcja filmu Symetria rozgrywa się w Polsce. Łukasz, absolwent geografii, zostaje niesłusznie oskarżony i aresztowany za napad. Jego sytuacja komplikuje się, kiedy kilka godzin później domniemana ofiara nagłego umiera. postanawia przetrwać w nieprzemyślanym świecie, szukając zrozumienia u celów, którzy poradzą mu, jak przystosować się do panujących w celi reguł. Obraz Symetria to pomieszanie dramatu i thrillera przez co film staje się bardzo wciągającym do obejrzenia dziełem.

Bohaterowie

W filmie Symetria występuje wiele bohaterów, którzy dopełniają fabułę. Łukasz to główny bohater, który musi wywrzeć wrażenie na pozostałych więźniach, aby przetrwać, oraz jego adwokat (Andrzej Chyra) który zrobi wszystko by jego klient wyszedł na wolność. W filmie pojawiają się również inni celiści, którzy będą odgrywać ważne role w tej historii.

Gdzie obejrzeć Symetria cały film?

Film Symetria online cały jest dostępny na zalukaj-cc.pl. Witryna ta oferuje wyszukiwarkę legalnych źródeł filmów. Obejrzenie tego filmu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w samotności lub z rodziną. Zalukaj to strona, która zawsze będzie dostarczała Ci emocji. Będziesz miał możliwość obejrzenia Symetrii w swoim domu, bez wychodzenia na zewnątrz, w skupieniu oraz w swoim tempie.

Symetria lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem lub dubbingiem, będziesz miał tę możliwość podczas oglądania Symetrii. Film dostępny jest w wersji z polskim lektorem, co pozwoli Ci na jeszcze większe wcielenie się w fabułę obrazu. Możesz również wybrać napisy, które pomogą Tobie zrozumieć każdą wartościową scenę w filmie. Bez względu na wybór jest to film, który musisz zobaczyć.

Zalukaj cały film Symetria i ciesz się dostępem już teraz!

Symetria to wspaniały film, który wciągnie Cię już od pierwszych minut. Dzięki portalowi zalukaj-cc.pl będziesz miał możliwość obejrzenia go w swoim domu. Film ten wciągnie Cię w świat, którego jeszcze nie znałeś i pozwoli Ci poznać nowych, interesujących bohaterów. Na dokładkę możesz wybrać polski lektor lub napisy, co jeszcze bardziej zapewni Ci w pełni doskonałe doznania. Obejrzenie Symetrii to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, dlatego nie czekaj dłużej i obejrzyj już teraz cały film online. Pamiętaj również, aby podzielić się swoją opinią w komentarzu pod tym artykułem!