Syreny Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
110 min
6.7
Jeśli szukasz interesującej komedii romantycznej z lat 90-tych z wybitną obsadą, warto zwrócić uwagę na film "Syreny". Wyreżyserowany przez Richarda Benjamina film przedstawia historię matki...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3380
Teraz ogląda: 400

Syreny online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz interesującej komedii romantycznej z lat 90-tych z wybitną obsadą, warto zwrócić uwagę na film „Syreny”. Wyreżyserowany przez Richarda Benjamina film przedstawia historię matki i jej dwóch córek, które przenoszą się do innego miasta, w poszukiwaniu nowych szans w życiu. Film z Cher, Winoną Ryder i Christiną Ricci z 1990 roku to nie tylko doskonałe aktorstwo, ale także muzyka, ciekawa historia i doza humoru.

Produkcja Syreny online

Film „Syreny” został wyprodukowany w 1990 roku przez firmę Orion Pictures. Za montaż odpowiadał Jacqueline Cambas, a scenariusz został napisany przez Roberta Getchella i basuje na powieści Patricii Hermes. Film zdobył nominację do nagrody Oscar w kategorii „najlepsza piosenka do filmu”.

Reżyser

Richard Benjamin – amerykański aktor i reżyser, urodzony 22 maja 1938 roku w Nowym Jorku. Znany jest przede wszystkim jako reżyser takich filmów jak: „Mercury kontra McLain”(1973), „Syreny” (1990), „Słodka zemsta” (1992) czy „Czysta forma” (2000). Benjamin przynależał także do grupy aktorskiej „The Premise”, zdobywając sławę już na początku lat 60.

Obsadacałego filmu Syreny

W filmie „Syreny” grają znani i uznani aktorzy tj. Cher, Winona Ryder, Christina Ricci i Bob Hoskins. Cher zagrała rolę pani Flax, młodej wdowy, która trwając w szukaniu idealnego miłości spotyka Lou, w którego się zakochuje. Za rolę pani Flax, Cher otrzymała nominację do nagrody Złotego Globu. Winona Ryder wciela się w rolę przykładnej studentki, która zakochuje się w chłopaku z lokalnej parafii. Christina Ricci gra rolę niespełnionej wokalistki, nieśmiałej i zamkniętej w sobie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Syreny online

Akcja filmu toczy się w 1963 roku w miasteczku God’s Cove w stanie Massachusetts . Pani Flax (Cher) wraz z córkami: Charlotte (Winona Ryder) i Kate (Christina Ricci) przeprowadzają się do nowego domu w nadziei na nowy rozdział w ich życiu. W szkole Charlotte zaprzyjaźnia się z chłopakiem, czemu zdecydowanie nie sprzyja jej fanatyzm religijny, który w pewien sposób ogranicza ją w podejmowaniu decyzji dotyczących swojego życia. W tym czasie pani Flax poznaje Lou i szybko zakochują się w sobie.

Bohaterowie

Głównymi bohaterami „Syren” są trzy kobiety: pani Flax, Charlotte i Kate, które przeprowadzają się do nowego miasta. Pani Flax to rozwiedziona, nieszczęśliwa wdowa, poszukująca idealnego partnera, by stworzyć z nim szczęśliwą rodzinę. Charlotte to młoda dziewczyna, wierząca groźnej matce zakonnica, która poznawszy chłopaka zdaje sobie sprawę, że życie w klasztorze to nie jest to, czego naprawdę pragnie. Kate to młodsza siostra, która walczy z własnymi kompleksami i nieśmiałością.

Gdzie obejrzeć Syreny cały film?

Cały film „Syreny” jest dostępny legalnie na zalukaj-cc.pl, jednym z najpopularniejszych polskich serwisów oferujących darmowe filmy online z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Zalukaj-cc.pl to wyszukiwarka legalnych źródeł do oglądania filmów online.

Syreny lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski, film „Syreny” jest dostępny z polskim lektorem oraz napisami. Dzięki temu możesz wybrać to, co najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Polski lektor to idealny wybór dla osób, które wolą nie czytać napisów podczas oglądania filmów.

Zalukaj cały film Syreny i ciesz się dostępem już teraz!

Film „Syreny” to komedia romantyczna, która zachwyciła widzów na całym świecie. Doskonale wkomponowany w klimat lat 60-tych opisuje historię niepewności, miłości i zawirowań w życiu rodzinny. Znakomicie dobrana obsada, piękna muzyka, a przede wszystkim ciekawa fabuła sprawiają, że warto obejrzeć cały film online. Zalukaj-cc.pl gwarantuje tobie dostęp do legalnego źródła, dzięki którym bezpiecznie i legalnie możesz obejrzeć „Syreny” już teraz! Po obejrzeniu filmu, koniecznie podziel się swoją opinią na temat tego filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem.