Szklana Pułapka 2 Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
124 min
7.1
Jeśli lubisz filmy akcji, które trzymają Cię w napięciu - musisz koniecznie obejrzeć Szklaną Pułapkę 2! To kontynuacja pierwszej części, która przyniosła popularność Bruce'owi Willisowi....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1384
Teraz ogląda: 202

Szklana Pułapka 2 online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz filmy akcji, które trzymają Cię w napięciu – musisz koniecznie obejrzeć Szklaną Pułapkę 2! To kontynuacja pierwszej części, która przyniosła popularność Bruce’owi Willisowi. Film opowiada o kolejnej próbie terroryzmu, na jaką musi stawić czoła John McClane. Produkcja pochodzi z 1990 roku, w reżyserii Renny’ego Harlina, a czas trwania wynosi 2 godziny i 4 minuty. Obejrzyj ten film i poczuj adrenalinę w swoich żyłach!

Produkcja Szklana Pułapka 2 online

Twórcy filmu Szklana Pułapka 2 postarali się, aby całość była świetnie zrealizowana. Montaż wykonany jest w taki sposób, aby z jednej strony umożliwiać widzom biegnącą akcję, a z drugiej – zapewnić budowanie napięcia. Użyte efekty specjalne i dźwięki z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Muzyka, jaką usłyszysz w tle działań, to przede wszystkim kompozycje Michaela Kamanena – kompozytora znającego się na swoim fachu.

Reżyser

Renny Harlin urodził się w Finlandii w 1959 roku i z sukcesem zajął się reżyserią filmową. Do Szklanej Pułapki 2 podszedł bardzo profesjonalnie. Nastąpiła duża zmiana w stosunku do poprzedniej części – zdecydowano się na przesilenie nowoczesnych technologii. Renny Harlin jest znany przede wszystkim z tego, że utrzymanuje filmy w tempie, co przyciąga widzów.

Obsada aktorska całego filmu Szklana Pułapka 2

ZOBACZ OBSADĘ:
– Bruce Willis
– Bonnie Bedelia
– William Sadler
– Art Evans

Bruce Willis, znany aktor amerykański, zagrał w filmie Szklana Pułapka 2 głównego bohatera – Johna McClane. Przez lata związał się z rolą tego detektywa, pojawiał się w kolejnych częściach, a każda z nich przynosiła mu dużą sławę. Bonnie Bedelia gra żonę głównego bohatera – Holly.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Szklana Pułapka 2 online

Akcja filmu toczy się na lotnisku w Waszyngtonie. Jest rok 1990, a widzowie mogą poczuć klimat tamtych czasów. Terroryści opanowują port, biorąc pasażerów samolotów jako zakładników. Wymyślają inne plany do realizacji, jednak nie liczą się z tym, że na ich drodze stanie przeszkoda w postaci Johna McClane. Detektyw staje wraz ze służbami antyterrorystycznymi do walki i ratowania uwięzionych pasażerów. Jednym z ważniejszych elementów w filmie jest relacja głównego bohatera z żoną – Holly, która jest jedną z zakładniczek.

Bohaterowie

– John McClane – Bruce Willis
– Holly McClane – Bonnie Bedelia
– Stuart – William Sadler
– Leslie Barnes – Art Evans

John McClane to detektyw, który nie boi się niebezpieczeństwa. W filmie pojawia się on w roli głównej i zdecydowanie orzeka o tym, co stanie się dalej. Holly McClane jest żoną Johna, która została uwięziona w samolocie przez terrorystów. Stuart i Leslie Barnes to terroryści, którzy postanawiają przeprowadzić atak na port lotniczy.

Gdzie obejrzeć Szklana Pułapka 2 cały film?

Film Szklana Pułapka 2 możesz obejrzeć w serwisie zalukaj. Ta platforma cieszy się dużą popularnością w Polsce i umożliwia dostęp do wielu filmów online. Jeśli chcesz obejrzeć Szklaną Pułapkę 2, wpisz tytuł w wyszukiwarkę i ciesz się dostępem już teraz. Zalukaj.cc.pl oferuje pełne bezpieczeństwo – możesz oglądać filmy z lektorem, napisami lub dubbingiem.

Szklana Pułapka 2 lektor pl dla widzów z Polski

Ciesz się doskonałą jakością filmu Szklana Pułapka 2 w wersji z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wybierz to, co będzie dla Ciebie bardziej odpowiednie, a następnie włącz film na zalukaj. Dzięki temu szerszemu wyborowi nie musisz martwić się o brak znajomości języków obcych – oglądnij film we własnej wersji językowej!

Zalukaj cały film Szklana Pułapka 2 i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś Szklanej Pułapki 2 – odezwij się do zalukaj i ciesz się doskonałą jakością filmu w swoim domu. W końcu zasługujesz na odrobinę relaksu, prawda? Nie pozostawiaj już dłużej rozbudzonego ciekawości – obejrzyj ten film, a następnie podziel się swoją opinią z nami w sekcji komentarzy pod artykułem!