Szkoła uwodzenia Czesława M. Cały Film (2016) - Oglądaj Online!

2016
97 min
3.4
Cześć! Dzisiaj chcę Wam polecić film „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, który powstał w Polsce w 2016 roku. To komedia, która opowiada o popularnym muzycy -...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1482
Teraz ogląda: 401

Szkoła uwodzenia Czesława M. online cały film w kilku słowach

Cześć! Dzisiaj chcę Wam polecić film „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, który powstał w Polsce w 2016 roku. To komedia, która opowiada o popularnym muzycy – Czesławie M. – który niespodziewanie porzuca swoje życie jako celebryta w Warszawie. W czasie swoich wędrówek trafia do Świnoujścia, gdzie poznaje dwóch byłych stoczniowców, Adama i Zygmunta, którzy starają się rozkręcić własny biznes. Razem wychodzą na pomysł otwarcia pierwszej szkoły uwodzenia dla mężczyzn na Wybrzeżu. Czy im to pomoże w osiągnięciu wymarzonego sukcesu? Film trwa 97 minut, a reżyserem jest Aleksander Dembski. W rolach głównych występują Czesław Mozil, Anna Smołowik, Jakub Kamieński i Sławomir Pacek. Zachęcam Was do obejrzenia tego filmu, dostępnego przez zalukaj-cc.pl, gdzie możecie od razu cieszyć się wspaniałą historią!

Produkcja Szkoła uwodzenia Czesława M. online

Produkcja tego filmu to prawdziwe dzieło sztuki. Montaż, efekty, muzyka, scenariusz, wszystko zostało doskonale wyselekcjonowane. Ale nie byłoby to możliwe bez wspaniałego zespołu ludzi, którzy nad tym pracowali. Reżyser Aleksander Dembski zdołał zbudować fantastyczną atmosferę na planie, natomiast aktorzy zagrali swoje role z niesamowitą precyzją i profesjonalizmem.

Reżyser

Aleksander Dembski urodził się w 1987 roku w Warszawie. Ukończył reżyserię filmową na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jest znany m.in. ze swoich filmów animowanych i dokumentalnych. W 2016 r. zrealizował komedię, która okazała się być prawdziwym hitem – „Szkoła uwodzenia Czesława M.”. Zdobyła ona uznanie krytyków i publiczności, a to przyczyniło się do jeszcze większego rozwoju jego kariery.

Obsada aktorska całego filmu Szkoła uwodzenia Czesława M.

Główną rolę w filmie Szkoła uwodzenia Czesława M. gra Czesław Mozil. To wspaniały muzyk, który swoją karierę zaczynał jako juror programu „The Voice of Poland”. Jego talent został doceniony na całym świecie i z czasem stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce. W filmie towarzyszą mu inni wspaniali aktorzy jak Anna Smołowik, Jakub Kamieński czy Sławomir Pacek, którzy doskonale wcielają się w swoje postacie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Szkoła uwodzenia Czesława M. online

Akcja filmu Szkoła uwodzenia Czesława M. rozgrywa się w Świnoujściu w 2016 roku. To czas, kiedy kryzys gospodarczy dotknął polskie miasta. Czesław M. porzuca swoje życie jako celebryta i zostaje przypadkowo uwikłany w plan Adama i Zygmunta, którzy próbują stworzyć biznes. Razem decydują się otworzyć szkołę wymyślania technik uwodzenia dla mężczyzn. Wszystko idzie dobrze, dopóki nie pojawia się pewna kobieta, która zagraża realizacji ich planów.

Bohaterowie

W filmie Szkoła uwodzenia Czesława M. mamy do czynienia ze świetnie zarysowanymi postaciami, które przyciągają uwagę widza. Czesław M. to główny bohater, który zmaga się z własnymi emocjami i dylematami. Adam i Zygmunt to dwaj przyjaciele, którzy chcą osiągnąć sukces za wszelką cenę. W filmie pojawiają się także inni bohaterowie, którzy wprowadzają do historii wiele nieoczekiwanych zwrotów.

Gdzie obejrzeć Szkoła uwodzenia Czesława M. cały film?

Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.” w całości, to zapraszam Was na stronę zalukaj-cc.pl. Tam znajdziecie dokładnie to, czego szukacie. Na stronie dostępna jest wyszukiwarka legalnych źródeł, dzięki której bez problemu znajdziecie wiele innych filmów.

Szkoła uwodzenia Czesława M. lektor pl dla widzów z Polski

Dla osób, które wolą słuchać filmów z polskim lektorem, „Szkoła uwodzenia Czesława M.” jest dostępna z lektorem, napisami i dubbingiem. Wybór należy do Was! Wszystko, co musicie zrobić, to kliknąć w film na zalukaj-cc.pl.

Zalukaj cały film Szkoła uwodzenia Czesława M. i ciesz się dostępem już teraz!

Oglądanie filmów online to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się dobrym filmem w zaciszu własnego domu. Film „Szkoła uwodzenia Czesława M.” to doskonała propozycja na spędzenie wieczoru. Przekonajcie się sami i zobaczcie, jak wspaniała jest ta komedia. Po obejrzeniu filmu zachęcam do dzielenia się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem. Dajcie znać, co myślicie!