Tata duch Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
93 min
4.4
Czy chcielibyście zobaczyć film, w którym jeden z ojców po śmierci staje się duchem i dzwoni do dzieci? Tata duch to niezwykle ciepła i zabawna...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4290
Teraz ogląda: 350

Tata duch online cały film w kilku słowach

Czy chcielibyście zobaczyć film, w którym jeden z ojców po śmierci staje się duchem i dzwoni do dzieci? Tata duch to niezwykle ciepła i zabawna opowieść o tym, jak Elliot, samotny biznesmen wychowujący troje dzieci, powraca na ziemię jako duch, aby nauczyć się, co naprawdę jest w życiu ważne.
Film został wyprodukowany w 1990 roku w USA, a reżyserem jest Sidney Poitier. W obsadzie dostojni aktorzy, w tym Bill Cosby, Kimberly Russell, Denise Nicholas i Ian Bannen.
Bądźcie z nami i zobaczcie, co duch Elliot ma do przekazania swoim dzieciom.

Produkcja Tata duch online

Tata duch to film, który został wyprodukowany w 1990 roku w USA. Jego reżyserem był Sidney Poiert, a scenariusz napisał Brent Maddock, S.S. Wilson i Chris Reese. Z kolei montażem zajęli się Pembroke J. Herring i Pembroke J. Herring Jr.
W filmie wykorzystano wiele specjalnych efektów, które świetnie wpasowały się w fabułę. Muzykę do filmu skomponował Henry Mancini, który stworzył takie niezapomniane melodie, jak „Baby Elephant Walk” czy „Moon River”.

Reżyser

Sidney Poitier, reżyser filmu Tata duch, to niezwykle utalentowany człowiek. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w latach 50. XX wieku, a w 1964 roku zdobył Oscar za rolę w filmie „Lilith”. W późniejszych latach zaczął się zajmować reżyserią, tworząc takie filmy, jak „Ueberleben in New York” czy właśnie „Tata duch”. Poitier jest uznawany za jednego z najwybitniejszych Afroamerykanów w historii Hollywood.

Obsada aktorska całego filmu Tata duch

W filmie Tata duch zagrał wspaniały zespół aktorów. W roli głównej wystąpił Bill Cosby, który zdobył sympatię widzów swoją naturalnością i humorem. W obsadzie pojawili się także m.in. Kimberly Russell, Denise Nicholas i Ian Bannen, którzy stworzyli niezapomniane postacie i wprowadzili wiele emocji do tej wspaniałej opowieści.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Tata duch online

Film Tata duch rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych lat 90. XX wieku. Elliot, ojciec trojga dzieci, ginie w wypadku samochodowym, zostawiając po sobie roztrzaskaną rodzinę i sporo nierozwiązanych spraw. Wkrótce po swojej śmierci Elliot powraca na ziemię jako duch, aby pomóc swoim dzieciom i nadrobić zaległości w ich wychowaniu. Elliot jako duch przeżywa wiele zabawnych i wzruszających przygód, ale czy jego pomoc dla dzieci okaże się wystarczająca?

Bohaterowie

Elliot, biznesmen i ojciec trojga dzieci, to postać, która staje się duchem po tragicznym wypadku samochodowym. Jego trójka dzieci – Danny, Amanda i Diane – każde z nich charakteryzuje się inną osobowością, co wprowadza wiele emocji do filmu. Pojawiają się również inni bohaterowie, którzy wnoszą ciekawe wątki do fabuły.

Gdzie obejrzeć Tata duch cały film?

Film Tata duch można zobaczyć online na zalukaj-cc.pl. To całkowicie legalne źródło, gdzie znajdziecie wiele innych filmów do obejrzenia w bezpieczny sposób. Korzystając z tej platformy, zyskacie pewność, że wasze dane są chronione, aście oglądasz legalnie.

Tata duch lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli oglądanie filmów z polskim lektorem to wasza ulubiona opcja, to na zalukaj-cc.pl znajdziecie coś dla siebie. „Tata duch” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Bez względu na to, jaka opcja jest dla was najlepsza, cały czas będziecie mogli cieszyć się wspaniałą fabułą i doskonałą obsadą.

Zalukaj cały film Tata duch i ciesz się dostępem już teraz!

Film „Tata duch” to wspaniała produkcja, która poruszy serca wielu widzów. Warto zobaczyć, jak Elliot jako duch pomaga swoim dzieciom, a cała rodzina wspaniale się bawią. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online na zalukaj-cc.pl i podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach. To idealna okazja, aby spędzić czas z rodziną i cieszyć się wspaniałą opowieścią.