Tatarak Cały Film (2009) - Oglądaj Online!

2009
85 min
6.3
Tatarak to polski film z 2009 roku, będący dramatem. Opowiada historię starzejącej się doktorowej Marty, która mieszka w małym miasteczku razem ze swoim mężem. Przypadkowo...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2731
Teraz ogląda: 196

Tatarak online cały film w kilku słowach

Tatarak to polski film z 2009 roku, będący dramatem. Opowiada historię starzejącej się doktorowej Marty, która mieszka w małym miasteczku razem ze swoim mężem. Przypadkowo spotkanie z młodym mężczyzną wyzwala w niej uczucia, których nie spodziewała się doświadczyć. Reżyserem filmu jest słynny Andrzej Wajda. Film trwa 85 minut i w obsadzie występują m.in. Krystyna Janda, Paweł Szajda, Jan Englert i Jadwiga Jankowska-Cieślak. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o emocjonującej fabule tego filmu, to koniecznie obejrzyj go już teraz online!

Produkcja Tatarak online

Tatarak został wyprodukowany w Polsce w 2009 roku. Reżyser, Andrzej Wajda, znany jest ze swoich arcydzieł, takich jak Pan Tadeusz czy Człowiek z marmuru. W Tataraku stawia na eksplorowanie skomplikowanych emocji, z którymi muszą zmagać się bohaterowie, w szczególności doktorowa Marta, graną przez legendarną aktorkę Krystynę Jandę. Film charakteryzuje się doskonałym montażem i wykorzystaniem muzyki, co nadaje mu cudowną atmosferę. Fabuła jest przemyślana i na pewno wciągnie widza. Scenariusz został napisany przez Andrzeja Mularczyka.

Reżyser

Andrzej Wajda to reżyser, który zapisał się w historii polskiego kina. Znany jest przede wszystkim z filmów takich jak „Kanal”, „Popiół i diament” czy „Człowiek z marmuru”. W 2000 roku otrzymał nagrodę Oscara za całokształt swojej twórczości. „Tatarak” to już jego trzydziesty film. W tej produkcji Wajda w doskonały sposób ukazuje, jak wiek i doświadczenie wpływają na to, jakie decyzje podejmujemy w życiu.

Obsada aktorska całego filmu Tatarak

W filmie „Tatarak” występują znani i uzdolnieni aktorzy, którzy zagrają swoje role na najwyższym poziomie. Krystyna Janda to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorek, która przeszła długą drogę, by stać się jedną z najbardziej uwielbianych gwiazd filmowych. W obsadzie są też Paweł Szajda, Jan Englert, Jadwiga Jankowska–Cieślak, Julia Pietrucha, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Skonieczny, Paweł Tomaszewski, Mateusz Kościukiewicz i Marcin Łuczak.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Tatarak online

Akcja filmu Tatarak rozgrywa się w małym polskim miasteczku w czasach, kiedy Polska znajdowała się w fazie przejściowej ze stanu wojennego do wolnej Polski. Film opowiada historię starzejącej się doktorowej Marty, która boryka się z nudą i wspomnieniami. Przypadkowe spotkanie z młodym mężczyzną wywołuje w niej intensywną fascynację. Bohaterowie zaczynają spędzać coraz więcej czasu ze sobą, a historia miłosna nabiera na sile. Wszystko to prowadzi do tragicznych wydarzeń, które zmienią życie głównej bohaterki na zawsze.

Bohaterowie

Główną rolę w filmie Tatarak odgrywa Krystyna Janda, która wciela się w postać doktorowej Marty. To doświadczona życiowo kobieta, która boryka się z problemami natury egzystencjalnej. Poznaje młodego mężczyznę, który wprowadza do jej życia nowe emocje. W obsadzie występują również m.in. Jadwiga Jankowska–Cieślak oraz Jan Englert.

Gdzie obejrzeć Tatarak cały film?

Film Tatarak można obejrzeć na zalukaj. Wystarczy wpisać tytuł filmu w pole wyszukiwania na stronie zalukaj-cc.pl i cieszyć się dostępem do niezwykłych wrażeń. Serwis zalukaj oferuje również wyszukiwarkę legalnych źródeł, dzięki czemu widz ma pewność, że ogląda filmy w sposób legalny i bezpieczny.

Tatarak lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski dostępne są trzy wersje językowe, tj. dubbing, napisy lub lektor. Dzięki temu, że film jest dostępny z polskim lektorem, można go oglądać w wygodny sposób, a jednocześnie cieszyć się w pełni jego treścią.

Zalukaj cały film Tatarak i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś miłośnikiem filmów o skomplikowanych emocjach i opowieściach o życiu, to film Tatarak na pewno przypadnie Ci do gustu. Znany reżyser Andrzej Wajda wraz z niezapomnianą Kristyną Jandą stworzyli dzieło, które będzie zapadało w pamięci na długo. Sugerujemy Ci obejrzenie całego filmu online już teraz i podzielenie się własnymi wrażeniami w komentarzach pod tekstem. Takiej okazji nie można przegapić!