Testosteron Cały Film (2007) - Oglądaj Online!

2007
116 min
6.1
Jeśli szukasz dobrej zabawy, to musisz obejrzeć film Testosteron. Jest to polska komedia z 2007 roku, której reżyserem jest Tomasz Konecki. Wszystko dzieje się w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2799
Teraz ogląda: 322

Testosteron online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz dobrej zabawy, to musisz obejrzeć film Testosteron. Jest to polska komedia z 2007 roku, której reżyserem jest Tomasz Konecki. Wszystko dzieje się w Warszawie, w trakcie ślubu naukowca Kornela i piosenkarki Alicji. Jednak w trakcie wesela, do sali wkraczają trzej mężczyźni ubrani na czarno i barykadowanie wszystkich w środku. Czy to gangsterzy, policjanci czy terroryści? Tego dowiecie się po obejrzeniu całego filmu. Testosteron trwa 116 minut i jest pełen humoru, zwrotów akcji i niespodziewanych sytuacji. W obsadzie zobaczycie m.in. Piotra Adamczyka, Tomasza Kota, Magdalenę Boczarską i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online.

Produkcja Testosteron online

Tomasz Konecki zrobił porządek na polskim rynku filmowym swoją komedią Testosteron. Do produkcji filmu wykorzystano niewielki budżet, ale mimo to, udało się stworzyć coś wyjątkowego. Filmowy debiut Koneckiego od razu sprowadził pozytywne emocje na widzów i krytyków. Efekty wizualne oraz dźwiękowe w filmie są na jakościowej bardzo wysokim poziomie. Muzyka doskonale dobrane, a całość świetnie się układa. Scenariusz jest zaskakujący i intrygujący, a dialogi pełne dowcipów, dzięki czemu jest to idealna komedia dla każdego.

Reżyser

Tomasz Konecki, reżyser Testosteron, jest uważany za jednego z najzdolniejszych polskich twórców filmowych. Jest znanym reżyserem, którego filmy zawsze cieszą się dużą popularnością w kraju. Zaczął swoją karierę w latach 90-tych, kiedy to tworzył reklamy telewizyjne. Później był m.in. scenarzystą oraz reżyserem w serialu „Samo życie”. Jego debiutem reżyserskim był właśnie Testosteron. Reżyser słynie z wyczucia humoru oraz poczucia rytmu, co widać w jego filmach.

Obsada aktorska całego filmu Testosteron

W głównych rolach w filmie Testosteron występują bardzo utalentowani aktorzy polscy. Piotr Adamczyk wcielił się w postać słynnego naukowca i prowadzącego popularny program telewizyjny, Kornela. Aktor zagrał już w wielu filmach i serialach, zdobywając wiele nagród i wyróżnień. Magdalena Boczarska, znana przede wszystkim z filmów fabularnych, w roli Alicji, piosenkarki i narzeczonej Kornela, pokazała, że świetnie także radzi sobie w komediowych rolach. W obsadzie filmu pojawiają się również inni znani polscy aktorzy, takie jak Tomasz Kot, Magdalena Górska, Wojciech Mecwaldowski i wielu innych.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Testosteron online

Akcja filmu Testosteron rozgrywa się w Warszawie, w trakcie wesela Kornela i Alicji. Jednakże, w trakcie przyjęcia pojawią się trzej mężczyźni ubrani na czarno i barykadowanie całą salę. Zostawiając gości i państwa młodych bez możliwości wyjścia. Szybko okazuje się, że w sali jest reprezentacja kilku grup mafijnych, gangsterów i policjantów, powołanych właśnie do walki z gangami. Co dalej dzieje się w filmie Testosteron, trzeba poznać, oglądając cały film.

Bohaterowie

W filmie Testosteron pojawia się wiele bohaterów, każdy z nich ma swoją unikalną osobowość i rolę do odegrania w filmie. Kornel jest naukowcem, który stał się sławny dzięki telewizyjnym występom, co przysporzyło mu również wiele wrogów. Alicja jest wokalistką, którą wspiera swoja orkiestra. Sebastian Tretyna, który zostaje pobity przed wesel em, zmuszony jest do dłuższego pobytu w sali, do której wszyscy nielegalnie się włamali. Stavros, Fistach i Robal – to trzej mężczyźni ubrani na czarno, którzy barykadowali salę weselną. Każdy z nich ma swoją misję do wykonania i każdy w pewien sposób spina całą fabułę.

Gdzie obejrzeć Testosteron cały film?

Jednym z najlepszych sposobów na obejrzenie Testosteron całego filmu online jest skorzystanie z usługi zalukaj-cc.pl. Zalukaj.cc.pl to strona, która oferuje możliwość legalnego oglądania filmów online. Dodatkowo, istnieje tam także opcja poszukiwania i wyboru najlepszego źródła do oglądania ulubionych programów TV i filmów. Skorzystanie z tej strony to gwarancja jakości i satysfakcji.

Testosteron lektor pl dla widzów z Polski

Testosteron film online jest dostępny w różnych wersjach językowych, w tym także z polskim lektorem. Dla osób, które nie lubią napisów – dostępny jest również dubbing, ale też i wersja z polskim lektorem. Każdy może wybrać sobie najwygodniejszą opcję i cieszyć się oglądaniem całego filmu Testosteron online.

Zalukaj cały film Testosteron i ciesz się dostępem już teraz!

Testosteron to film, który z pewnością dostarczy Ci wiele uśmiechu i rozśmieszy do łez. Świetnie zrealizowany, pełen humoru, zaskakujących momentów i świetnej muzyki. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online i korzystania z usług zalukaj-cc.pl. Wystarczy wejść na stronę, wybrać film i cieszyć się najlepszą jakością oglądania. A po seansie, koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach – zachęć kolejnych do obejrzenia Testosteron online.