The Price of Perfection Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
90 min
5.6
Jeśli interesujesz się thrillerami, z pewnością musisz zobaczyć ten film! "The Price of Perfection" to kanadyjski thriller, którego premiera odbyła się w 2022 roku. W...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5056
Teraz ogląda: 298

The Price of Perfection online cały film w kilku słowach

Jeśli interesujesz się thrillerami, z pewnością musisz zobaczyć ten film! „The Price of Perfection” to kanadyjski thriller, którego premiera odbyła się w 2022 roku. W trakcie 90-minutowej projekcji zostanie Cię przeniesiony w czasie i przestrzeni. Film został wyreżyserowany przez Alexandre Carrière, a w obsadzie znaleźli się m.in. Christy Bruce, Keara Graves, Cameron Brodeur i Victoria Baldesarra.

Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji i przeżyć niezapomniane chwile przy ekranie, koniecznie zobacz ten film!

Produkcja The Price of Perfection online

„The Price of Perfection” to dzieło, które powstało w Kanadzie, a w 2022 roku zyskało premierę na ekranach telewizorów. Film charakteryzuje się wspaniałą produkcją, dopracowanym montażem i świetnymi efektami wizualnymi. Muzyka jest dobra, a dobrze napisany scenariusz dostarczy widzom masę emocji.

Reżyser

Alexandre Carrière to reżyser, który stworzył ten wyjątkowy film. Zaczynał swoją karierę w branży jako aktor, a następnie zdecydował się na reżyserię. Obecnie znanym jest przede wszystkim za sprawą swoich świetnych thrillerów, które cieszą się popularnością wśród widzów z całego świata.

Obsada aktorska całego filmu The Price of Perfection

W obsadzie filmu znaleźli się znakomici aktorzy, którzy od lat cieszą się zasłużoną popularnością w branży filmowej. Christy Bruce, Keara Graves, Cameron Brodeur i Victoria Baldesarra – to just kilka nazwisk, na które warto zwrócić uwagę. Widzowie z pewnością rozpoznają w nich artystów, którzy świetnie odgrywają swoje role.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film The Price of Perfection online

Akcja filmu toczy się w Kanadzie, w czasach nieco odległych od naszych. Główna bohaterka filmu jest chirurgiem plastycznym, który dąży do perfekcji. Wszystko zmienia się, gdy zostaje oskarżona o spowodowanie śmierci swojego pacjenta. Wtedy zaczyna się prawdziwa walka o jej wolność.

Bohaterowie

W filmie mamy do czynienia z wieloma postaciami, które w nietypowy sposób wpływają na życie i losy głównej bohaterki. Wszyscy są w pewien sposób związani ze światem medycyny, ale każdy z nich ma swoją historię i problemy.

Gdzie obejrzeć The Price of Perfection cały film?

Jeśli chcesz zobaczyć „The Price of Perfection” w całości, możesz to zrobić za pośrednictwem zalukaj. Strona ta oferuje wiele legalnych źródeł i znakomitą jakość bez dodatkowych kosztów.

The Price of Perfection lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli interesuje Cię opcja obejrzenia filmu z polskim lektorem, Zalukaj również oferuje ją dostęp. Co więcej, możesz wybrać wersję z napisami lub z dubbingiem. Każdy może zatem wybrać dla siebie idealną opcję.

Zalukaj cały film The Price of Perfection i ciesz się dostępem już teraz!

„The Price of Perfection” to thriller, który na pewno warto zobaczyć. Świetnie skonstruowana fabuła, znakomita obsada i piękne zdjęcia to tylko niektóre elementy, które sprawiają, że film ten jest tak wyjątkowy. Zalukaj oferuje legalne źródła, dzięki którym możesz zobaczyć ten film bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji i podzielenia się swoją opinią na temat filmu w komentarzach.