To ja, złodziej Cały Film (2000) - Oglądaj Online!

2000
100 min
6
Masz ochotę na dobry film kryminalny, który wciągnie Cię na długie godziny? To ja, złodziej to produkcja, o której powinieneś wiedzieć więcej! Film ten opowiada...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6533
Teraz ogląda: 180

To ja, złodziej online cały film w kilku słowach

Masz ochotę na dobry film kryminalny, który wciągnie Cię na długie godziny? To ja, złodziej to produkcja, o której powinieneś wiedzieć więcej! Film ten opowiada historię szesnastoletniego chłopaka, który postanawia wejść do gangsterskiego świata przestępców. Młody złodziej będzie musiał zmierzyć się z rosyjskim gangsterem i przeżyć niebezpieczną przygodę. To ja, złodziej to dramat z elementami kryminału, z Januszem Gajosem i innymi doświadczonymi aktorami w rolach głównych. To polska produkcja z 2000 roku, która do dziś wciąż zachwyca swoją jakością. Nie czekaj – już teraz obejrzyj cały film online!

Produkcja To ja, złodziej online

Film jest doskonale zrealizowany, a każdy detal zadbany w najdrobniejszych szczegółach. Montaż i efekty specjalne są profesjonalne i stanowią znakomity wstęp do zdarzeń, jakie będą mieli okazję przeżyć bohaterowie. Muzyka również została osadzona w filmie w perfekcyjny sposób i wprowadza nas w niepowtarzalny nastrój. Scenariusz To ja, złodziej to długa droga pracy oraz wiele godzin spędzonych na analizowaniu i wypracowywaniu najlepszych rozwiązań. Reżyser Jacek Bromski zrobił świetną robotę ukazując nam fascynującą historię młodego złodzieja i jego pierwszej przygody w świecie przestępczym.

Reżyser

Jacek Bromski to znany i ceniony polski reżyser i scenarzysta wielu popularnych filmów. Urodził się w 1946 roku i studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Zadebiutował jako reżyser w 1974 roku. Od tamtej pory pracuje nieprzerwanie w branży filmowej, reżyserując zarówno filmy, jak i seriale telewizyjne. Jego najsłynniejsze produkcje to m.in. Ucieczka z kina „Wolność”, „Polowanie na muchy” czy „Sztos”. W „To ja, złodziej” zrobił tak świetną robotę, że film ten zyskał miano jednego z najlepszych polskich kryminałów.

Obsada aktorska całego filmu To ja, złodziej

Jan Urbański wciela się w postać Jaja, głównego bohatera, który stara się wejść do świata przestępczego, ale wcześniej musi przejść wiele trudności. Janusz Gajos występuje jako Maks, szef gangu, do którego chce dołączyć szesnastoletni chłopak. Krystyna Feldman z kolei zagrała rolę Gramatyczki, która pomaga Jajowi w zerwaniu z przestępczym światem. W obsadzie filmu znajdują się również: Zbigniew Dunin-Kozicki, Daniel Olbrychski i Anna Romantowska.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film To ja, złodziej online

Fabuła filmu osadzona jest w czasach, kiedy w Polsce rozwinął się gangsterski świat. Akcja toczy się w Gdyni, gdzie szesnastoletni Jajo marzy o tym, aby dołączyć do gangu samochodowych złodziei. Młody chłopak jest zdeterminowany, by spróbować swoich sił w przestępczym świecie i udowodnić gangsterom, że jest na tyle pomysłowy i sprytny, aby zasłużyć na ich szacunek. Jednak, gdy dowiaduje się, że jednego z zleceniodawców ograbił Maks, postanawia sam ukraść dla siebie drogiego Jaguara. To jednak nieprzemyślana decyzja, która sprowadzi na niego spore kłopoty.

Bohaterowie

Wszyscy bohaterowie filmu To ja, złodziej są wyrazistymi postaciami, z którymi łatwo się utożsamić. Jajo to szesnastoletni chłopak, który pragnie odejść od ubogiego życia i odnaleźć się w przestępczym świecie. Maks to szef gangsterskiego gangu, który prowadzi całą operację złodziejską. Gramatyk to niewidoma kobieta, która pomaga Jajowi zrozumieć, co prawdziwe życie i szczęście.

Gdzie obejrzeć To ja, złodziej cały film?

Cały film To ja, złodziej można obejrzeć online na zalukaj-cc.pl. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę i wyszukać interesującą Cię produkcję. Możesz obejrzeć film z polskim lektorem, napisami lub z dobrym dubbingiem, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się szeptaną historię bez przeszkód. Zalukaj-cc.pl to portal, na którym znajdziesz wiele innych ciekawych filmów, a także seriale i programy telewizyjne. Dzięki tej stronie nie przegapisz żadnego ciekawego filmu czy odcinka Twojego ulubionego serialu!

To ja, złodziej lektor pl dla widzów z Polski

Dla polskiego widza wersja z lektorem jest najwygodniejsza, ponieważ dzięki temu możemy ale nadal łatwo śledzić fabułę filmu, ale nie tracimy nic z jej intymności i klimatu. Wersja z napisami jest doskonałą opcją dla tych, którzy chcą usłyszeć oryginalną wersję, ale mocno skupiają się na dialogach. Dubbing, z kolei, jest najlepszą opcją dla młodszych widzów, którzy niekoniecznie potrafią jeszcze czytać, a nie chcą przegapić niczego ważnego w historii.

Zalukaj cały film To ja, złodziej i ciesz się dostępem już teraz!

To ja, złodziej to film, który z pewnością zainteresuje każdego miłośnika kryminału. Warto obejrzeć ten dramat, ponieważ ukazuje on z jednej strony brutalność przestępczego świata, a z drugiej – poruszający wątek młodego człowieka, który próbuje znaleźć swoje miejsce w życiu. Możesz zobaczyć ten film online na zalukaj-cc.pl, gdzie zawsze znajdziesz wiele interesujących produkcji. Zagraj w poszukiwania legalnych źródeł i skorzystaj z ich usług. Nie czekaj ani chwili dłużej – zobacz To ja, złodziej już dziś i podziel się swoją opinią w komentarzu poniżej!