To my Cały Film (2000) - Oglądaj Online!

2000
94 min
3.6
Jeśli lubisz filmy młodzieżowe, pełne humoru, ale również zadumy i emocji, to „To my” na pewno przypadnie Ci do gustu. Ten polski obraz z pogranicza...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8063
Teraz ogląda: 348

To my online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz filmy młodzieżowe, pełne humoru, ale również zadumy i emocji, to „To my” na pewno przypadnie Ci do gustu. Ten polski obraz z pogranicza dramatu i komedii opowiada historię trójki przyjaciół, którzy mają przed sobą maturę i wiele wyzwań do pokonania. Film został wyreżyserowany przez Waldemara Szarka i w obsadzie można zobaczyć takich aktorów, jak Rafał Cieszyński, Dariusz Toczek, Marcin Chochlew czy Helena Sztyber. Produkcja została zrealizowana w Polsce w roku 2000 i trwa niespełna 1,5 godziny. Film przede wszystkim opowiada o przyjaźni, dorastaniu i trudnych decyzjach, jakie muszą podjąć młodzi ludzie. Zachęcam do obejrzenia całego filmu online i przekonania się, czy młodzi bohaterowie poradzą sobie z wyzwaniem na miarę ich wieku.

Produkcja To my online

Film „To my” powstał w Polsce w roku 2000 i od tamtego czasu cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży. Reżyserem tego obrazu jest Waldemar Szarek, a scenariusz napisali Waldemar Szarek, Jolanta Pająk i Piotr Kepka. Muzyka do filmu została skomponowana przez Krzysztofa Herdzina, a jego montażem zajął się Jarosław Barzan. W produkcji wykorzystano różne efekty specjalne, które wprowadzają widza w specyficzny klimat młodzieżowych lat 90-tych. Akcja filmu rozgrywa się głównie w szkole, mieszkania bohaterów oraz na jednym z konkursów szkolnych. Film z pewnością przypadnie do gustu widzom, którzy lubią kinowe opowieści o kończącej się szkole, przyjaciołach i pierwszych miłościach.

Reżyser

Waldemar Szarek to polski reżyser filmowy i telewizyjny, który w swojej karierze wyreżyserował m.in. takie filmy, jak „Duże zwierzę”, „W2” czy „Raport mniejszości”. Urodził się w 1955 roku w Kołobrzegu. W 1979 roku ukończył studia na Wydziale Reżyserii PWSFTviT w Łodzi, gdzie później pracował jako wykładowca. Oprócz reżyserii fabularnej filmu, Szarek jest też autorem wielu dokumentów telewizyjnych. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców filmowych, zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Waldemar Szarek jest znany z tego, że podejmuje w swoich filmach aktualne tematy społeczne oraz że daje szansę młodym aktorom.

Obsada aktorska całego filmu To my

W filmie „To my” występują tacy aktorzy, jak Rafał Cieszyński, Dariusz Toczek, Marcin Chochlew, Helena Sztyber, Małgorzata Socha, Michał Krzyszkowski, Olimpia Ajakaiye czy Andrzej Zaborski. Rafał Cieszyński wciela się w głównego bohatera, Widelca, Dariusz Toczek gra jego najlepszego przyjaciela – Borsuka, a Marcin Chochlew partnera Borsuka – Smoka. Helena Sztyber zagrała Agatę, miłość Widelca, a Małgorzata Socha wcieliła się w postać Romi. Każdy z aktorów zagrał w filmie naprawdę dobrze i naturalnie, co sprawia, że film jest bardziej autentyczny i wiarygodny.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film To my online

Akcja filmu „To my” rozgrywa się w szkole, gdzie trzej przyjaciele – Widelec, Borsuk i Smok – czekają na wynik matury. Widelec (Rafał Cieszyński) nie radzi sobie z nauką ani z przyszłością, ponieważ jego surowy ojciec wymaga od niego wiele, a on sam nie ma planu na przyszłość. Agata (Helena Sztyber) jest skrycie zakochana w Widelcu i obiecuje mu pomóc z matematyką, jeśli on pomoże jej odzyskać dług od jednej z osób pracujących w kuratorium. Wszyscy trzej przyjaciele postanawiają wykraść tematy maturalne, ale ich plan wychodzi na jaw, a nauczyciele proponują im przedstawienie szkolne. Ostatecznie, trójka bohaterów zdaje maturę, a ich losy rozchodzą się w różne strony.

Bohaterowie

W filmie „To my” pojawiają się trzej główni bohaterowie – Widelec, Borsuk i Smok. Widelec (Rafał Cieszyński) to młody chłopak, który ma problemy ze szkołą, ojcem i przyszłością. Jego najlepszy przyjaciel Borsuk (Dariusz Toczek) z kolei jest powszechnie uważany za wzór ucznia, ale tak naprawdę ucieka od rzeczywistości i nie chce dorosnąć. Smok (Marcin Chochlew) jest bardziej swobodnym, choć nieco lekkomyślnym przyjacielem Borsuka, który również próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie. Agata (Helena Sztyber), miłość Widelec, zostaje wplątana w ich szalone pomysły i staje się jednym z głównych bohaterów filmu, pomagając im zdobyć tematy maturalne.

Gdzie obejrzeć To my cały film?

Film „To my” jest dostępny do bezpłatnego obejrzenia na platformie zalukaj. To idealna opcja dla wszystkich fanów polskich filmów, którzy chcą zobaczyć ten obraz w domowym zaciszu i bez wydawania złotówki. Na zalukaj-cc.pl można znaleźć legalne źródła filmów i seriali, które są bezpieczne dla użytkowników. Zachęcam do skorzystania z tej platformy, ponieważ za jej pośrednictwem można zobaczyć wiele polskich i zagranicznych filmów, które nie są dostępne w tradycyjnych kinach.

To my lektor pl dla widzów z Polski

Dla wszystkich fanów polskich filmów, dostępna jest opcja obejrzenia „To my” z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Lektor dodaje klimatu filmowi, a napisy pozwalają lepiej zrozumieć dialogi i akcję, zwłaszcza dla osób słabo poradzą sobie z językiem angielskim. Opcja dubbingu za to pozwala na połączenie obu wcześniejszych opcji i obejrzenie filmu z polskim lektorem, dubbingiem i napisami. Ten wspaniały film można zobaczyć w różnych formatach, jakie preferuje widz. Zachęcam do wypróbowania każdej z opcji i znalezienia najodpowiedniejszej dla siebie.

Zalukaj cały film To my i ciesz się dostępem już teraz!

„To my” to świetny film dla młodych ludzi, który doskonale wpisuje się w klimat kończącej się szkoły, problemów i trudi decyzji, jakie muszą podjąć młodzi ludzie. Ten polski obraz z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom polskich filmów. Zachęcam do obejrzenia całego filmu online na platformie zalukaj-cc.pl i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Ten wspaniały film to doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, rodzeństwem, czy osobą ukochaną.