Totem Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
124 min
3.4
Jeśli szukasz filmu pełnego emocji i bitew gangsterskich, to Totem z pewnością Cię zainteresuje. To kryminalna opowieść o bracie gangstera, który próbuje się przedostać z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2059
Teraz ogląda: 342

Totem online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu pełnego emocji i bitew gangsterskich, to Totem z pewnością Cię zainteresuje. To kryminalna opowieść o bracie gangstera, który próbuje się przedostać z nizin społecznych do elity. Film został wyprodukowany w 2017 roku, trwa 124 minuty i został wyreżyserowany przez Jakuba Charona. W obsadzie znajdują się tacy aktorzy jak Karol Bernacki, Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak oraz Michał Sobolewski. Zachęcamy Cię, aby obejrzeć cały film online i przekonać się, na ile emocjonująca może być opowieść o walce gangów i spiralą zemsty.

Produkcja Totem online

Totem to film, który wzbudził wiele emocji w polskim świecie filmowym. Jest to lata 90. XX wieku, a Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia podejmuje pracę jako bramkarz w nocnym klubie. Tam poznaje swoją dziewczynę Dagmarę (Małgorzata Krukowska), jedną z tancerek. Jego ambicje stają się coraz większe, co skłania go do szukania lepszego życia i przełamania bariery społecznej. Jego wzorem jest brat Igor (Michał Sobolewski), gangster stojący na czele grupy przestępczej w mieście. Kiedy dowiaduje się, że jego dziewczyna stała się ofiarą brutalnego ataku, postanawia zemścić się na napastnikach.

Reżyser

Jakub Charon to reżyser filmu Totem. Urodził się w 1983 roku i swoją przygodę z filmem rozpoczął na studiach na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Charon zadebiutował w 2013 roku filmem „Drętwota”, który był bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i widzów. Od tamtego czasu reżyser kontynuował swoją karierę i wyreżyserował kilka innych filmów. „Totem” to kolejna historia, którą Charon chciał opowiedzieć. Film Charona jest pełen emocji i kontrastów między światem dobrobytu a ciemnymi ulicami miasta.

Obsada aktorska całego filmu Totem

W filmie Totem występują tacy znani aktorzy, jak Karol Bernacki, Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak oraz Michał Sobolewski. Wszyscy oni wspaniale odgrywają swoje role i wprowadzają nasze emocje na różne poziomy. Karol Bernacki, który wcielił się w rolę Dzikiego, zrobił świetną robotę, dzięki której łatwo było nam uwierzyć, że to on jest głównym bohaterem filmu. Małgorzata Krukowska jako Dagmara wypadła równie dobrze i zdołała na swoim przykładzie pokazać, jaki ciężki los czeka kobiety pracujące w nocnych klubach.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Totem online

Akcja filmu rozgrywa się w latach 90. XX wieku. Dziki, główny bohater filmu, po wyjściu z więzienia rozpoczyna pracę jako bramkarz w nocnym klubie. Tam poznaje Dagmarę, jedną z tancerek, z którą nawiązuje romans. Gdy dowiaduje się o ciąży swojej dziewczyny i o jej brutalnym potraktowaniu przez klientów klubu, postanawia pomścić ją. Wspólnie z bratem Igorem, gangsterem rządzącym miastem, napada na dealerów narkotyków, co prowadzi do krwawej wojny gangów.

Bohaterowie

Dziki, główny bohater filmu, to młody człowiek, który stara się wydobyć z nizin społecznych. Jego ambicje skłaniają go do podjęcia ryzykownych działań, co przynosi mu poważne kłopoty z prawem. Igor, jego brat, jest gangsterem i rządzi miastem. Dagmara, dziewczyna Dzikiego, jest jedną z tancerek w nocnym klubie. W filmie występują również inni bohaterowie, którzy odgrywają ważne role w fabule.

Gdzie obejrzeć Totem cały film?

Film Totem możesz obejrzeć na zalukaj. Zalukaj to platforma, na której można znaleźć różne filmy i seriale. Wyszukując Totem, można bez problemu obejrzeć cały film online. Z całą pewnością jest to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą wychodzić z domu i szukać informacji o dostępnych kinach, seansach itp.

Totem lektor pl dla widzów z Polski

Film Totem jest dostępny z polskim lektorem, napisami czy dubbingiem. Opcji jest wiele, więc każdy może wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie. Wszystkie wersje językowe są bardzo dobrze wykonane, co pozwala zrozumieć treść filmu i w pełni cieszyć się oglądaniem.

Zalukaj cały film Totem i ciesz się dostępem już teraz!

Totem to emocjonujący film, który z pewnością warto obejrzeć. Wśród skomplikowanych relacji między bohaterami jest wiele scen, które zachwycą widza. Film wprowadzi nas w świat walczących gangów, pełen brutalnych przestępstw i życiowych dramatów. Cały film online dostępny jest na zalukaj, platformie dla miłośników kina. Jeśli nie wybierzesz właśnie tego filmu, na pewno przegapisz coś wyjątkowego! Zachęcamy do podzielenia się swoimi opiniami o filmie Totem w sekcji komentarzy pod tym artykułem.