Trick Cały Film (2010) - Oglądaj Online!

2010
95 min
5.6
Szukasz ciekawego filmu do obejrzenia? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - Trick. Ten film w reżyserii Jana Hryniaka to nie tylko komedia, ale też kryminał....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2638
Teraz ogląda: 84

Trick online cały film w kilku słowach

Szukasz ciekawego filmu do obejrzenia? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – Trick. Ten film w reżyserii Jana Hryniaka to nie tylko komedia, ale też kryminał. O czym dokładnie opowiada? Marek Kowalewski i profesor Witek to dwaj inteligentni przestępcy, którzy toną w nieszczęściu w więzieniu. Planują jednak ucieczkę, a porażkę zamierzają przekuć na wyrównanie rachunków z przeszłości. Czy ich zemsta okaże się skuteczna? W rolach głównych Piotr Adamczyk, Marian Dziędziel, Andrzej Chyra oraz Jerzy Trela. Film jest polskiej produkcji, a jego premiera miała miejsce w 2010 roku. Czas trwania to około 95 minut. Jeśli szukasz dobrego filmu, to koniecznie obejrzyj Trick online!

Produkcja Trick online

Trick to film o polskiej produkcji. Reżyserem jest Jan Hryniak, a scenariusz napisali: Cezary Harasimowicz, Tomasz Kaczmarek, Michał Leśniewski oraz Krzysztof Rak. Film został wyprodukowany przez MaxFilm, a dystrybucją zajęła się Kino Świat. Zdjęcia do filmu kręcono w Polsce, a montażem zajął się Jarosław Szoda. Efekty specjalne stworzył Studio Produkcyjne Orka. Muzyka to autorstwo Bartłomieja Gliniaka. Cały zespół zrobił naprawdę dobry i spójny film. Obejrzyj Trick online i przekonaj się sam.

Reżyser

Jan Hryniak to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Jest absolwentem wydziału reżyserii w Łódzkiej Szkole Filmowej. W swoim dorobku ma takie filmy jak: Uwikłanie, Tajemnica Westerplatte czy Yuma. Jego filmy zdobywały wiele nagród i były wielokrotnie nominowane na różnych festiwalach filmowych. Hryniak często podejmuje tematy społeczne, polityczne i etyczne w swoich filmach. Tym razem w Tricku porusza kwestię zemsty na przeciwnikach. Fascynujące! Sprawdź sam, jak reżyser poradził sobie z tym tematem, obejrzyj Trick online już teraz!

Obsada aktorska całego filmu Trick

Trick to film, w którym dużą rolę odgrywa obsada aktorska. W rolach głównych występują: Piotr Adamczyk jako Marek Kowalewski, Marian Dziędziel jako profesor Witek, Andrzej Chyra jako Mareczek, Jerzy Trela jako prokurator oraz Agnieszka Warchulska, Robert Więckiewicz, Karolina Gruszka, Łukasz Simlat, Bartłomiej Topa i Eryk Lubos. To zdecydowanie niemała dawka dobrych aktorów, co sprawia, że film jest warty oglądnięcia. Obejrzyj cały film Trick online i zobacz, jak aktorzy poradzili sobie z zadaniami.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Trick online

Trick to film, który rozgrywa się w Polsce tamtego okresu. Akcja toczy się zarówno w celi więziennej, jak i poza murami zakładu karnego. Marek Kowalewski i profesor Witek planują wyrównać rachunki z przeszłości, dlatego postanawiają przechytrzyć tych, którzy ich zdradzili w przeszłości. Plan zemsty nie jest jednak tak łatwy do realizacji, jak im się wydawało. Jak poradzą sobie w tej trudnej sytuacji? Obejrzyj Trick online, żeby poznać szczegóły!

Bohaterowie

Marek Kowalewski to zdolny fałszerz studolarówek, który zna się na swojej robocie. Profesor Witek to jego starszy współtowarzysz z celi. Mareczek to pomocnik przestępców, który pomaga im w realizacji planów. Prokurator to jeden z przeciwników glównych bohaterów. Wszyscy oni wnoszą coś ciekawego do fabuły filmu Trick. Każdy z nich odgrywa ważną i wartościową rolę. To, co sprawia, że film jest jeszcze ciekawszy, to fakt, że bohaterowie są dobrze wykreowani. Obejrzyj Trick online i przekonaj się, jak bardzo angażująca jest to historia!

Gdzie obejrzeć Trick cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć Trick online, to najlepiej zrobić to na zalukaj-cc.pl. Na tej stronie film jest dostępny za darmo, legalnie i z lektorem, napisami lub dubbingiem. Właśnie tam możesz znaleźć Trick w najlepszej jakości. Strona oferuje także wyszukiwarkę legalnych źródeł, więc jeśli wolisz zobaczyć Trick gdzie indziej – tam możesz wyszukać legalne źródła i obejrzeć film online.

Trick lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś z Polski i chcesz obejrzeć Trick online, to świetna wiadomość – film jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz zdecydować się na dowolną opcję. Jeśli wolisz oglądać filmy bezpośrednio w języku, to polecamy lektora. Jeśli wolisz, żeby dialogi były w pliku tekstowym – wybierz napisy. A jeśli lubisz, kiedy postacie są dosłownie „dublowane” – wybierz opcję z dubbingiem. Bez względu na wybór, będziesz zachwycony filmem Trick. Tylko uważaj, bo oglądanie jednego filmu online może Cię uzależnić!

Zalukaj cały film Trick i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu Trick, to koniecznie musisz go obejrzeć! To świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią kryminał z nutą humoru. Film jest dostępny online na zalukaj-cc.pl, co oznacza, że możesz go obejrzeć w każdym momencie. Zdecyduj się na lektora, napisy lub dubbing – wybór należy do Ciebie! Obejrzyj Trick online już teraz i koniecznie podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy!