Ubu król Cały Film (2004) - Oglądaj Online!

2004
90 min
6.6
Jeśli lubisz filmy pełne absurdów, czarnej komedii i wariackiej akcji, to koniecznie musisz zobaczyć Ubu król – kontrowersyjny film z 2004 roku w reżyserii Piotra...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1103
Teraz ogląda: 241

Ubu król online cały film w kilku słowach

Jeśli lubisz filmy pełne absurdów, czarnej komedii i wariackiej akcji, to koniecznie musisz zobaczyć Ubu król – kontrowersyjny film z 2004 roku w reżyserii Piotra Szulkina. W filmie występują tacy aktorzy jak Jan Peszek, Katarzyna Figura, Marek Siudym i Jerzy Trela. Ubu król to dzieło mówiące o rządach szumowin i podłych politykach, których wszystko obchodzi, tylko nie dobro kraju i jego obywateli. Czas filmu to 90 minut. Film z gatunku dramatu i komedii obfituje w wiele absurdalnych scen, które zostaną na długo w pamięci widza. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Produkcja Ubu król online

Film Ubu król to dzieło wyjątkowe, które powstało w 2004 roku w Polsce. Za reżyserię odpowiadał Piotr Szulkin – twórca wielu innych kontrowersyjnych filmów. W filmie wykorzystane zostały liczne efekty specjalne, co dodaje mu dynamiczności i fabularnej przyjemności. Oprawą muzyczną zajął się Leszek Możdżer. Scenariusz napisany został przez Piotra Szulkina. Całość została wyprodukowana przez firmę SPI International.

Reżyser

Piotr Szulkin to ceniony przez wielu reżyser, który zasłynął swoimi niebanalnymi pomysłami, które wychodziły poza granice konwencjonalnego filmu. Karierę w filmie zaczął od reżyserii filmów dokumentalnych, a następnie zadebiutował w 1978 roku filmem „Golem”. Kolejne filmy, takie jak „Wojna światów – następne stulecie” czy „O-bi, O-ba – Koniec cywilizacji” przyniosły mu uznanie krytyków i popularność wśród widzów. Ubu król to kolejna perełka w dorobku Szulkina – film, który skłania do refleksji i prowokuje do dyskusji.

Obsada aktorska całego filmu Ubu król

W filmie Ubu król występują takie gwiazdy polskiego kina jak Jan Peszek, Katarzyna Figura, Marek Siudym i Jerzy Trela. Jan Peszek to aktor teatralny i filmowy, który przez wiele lat związany był z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Katarzyna Figura to aktorka, która zagrała wiele ważnych ról w polskim kinie, m.in. w filmie „Seksmisja”. Marek Siudym to aktor teatralny i filmowy, którego widzowie pamiętają m.in. z roli Ambasadora Snachwostowa w filmie „Młode wilki”. Jerzy Trela to znany ze swoich ról w filmach takich jak „Krótki film o miłości” i „Krótki film o zemście”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Ubu król online

Akcja filmu Ubu król rozgrywa się w państwie, gdzie władzę przejmuje Ubu, przebiegły człowiek, który nie ma żadnych skrupułów i zrobi wszystko, by zaspokoić swoje ambicje i wzbogacić się. Jego rządy oznaczają tragedię dla społeczeństwa, które traci swoje prawa i godność. Ubu tkwi tylko w interesach swojej kieszeni, wprowadzając nieuzasadnione reformy i niszczyjąc swój kraj. Fabuła filmu to rwąca się kupa absurdów i surrealistycznych scen, które trudno zapomnieć jeszcze po seansie.

Bohaterowie

Głównym bohaterem filmu Ubu król jest tytułowy król Ubu – niepoważny i egoistyczny człowiek, który przejmuje kontrolę nad państwem i wprowadza niestworzone reformy. Po jego stronie stoją bliscy mu ludzie, którzy podlizują się mu i wykonują jego plany, nawet kiedy są one sprzeczne z interesem wszystkich. Przeciwnikami Ubu są ludzie, którzy chcą odzyskać swoje prawa i godność – tacy jak Rosyjscy Cariowie. To, kto zwycięży na końcu, zależy od decyzji widza.

Gdzie obejrzeć Ubu król cały film?

Film Ubu król online można obejrzeć za darmo na zalukaj, legalnym i bezpiecznym portalu z filmami online. Można tu znaleźć wiele filmów i seriali z różnych gatunków, a także samodzielnie wybrać język napisów, lektora czy dubbingu. Nasi czytelnicy mogą obecnie korzystać z wyszukiwarki, która pozwala na znalezienie legalnych źródeł z filmami online i w pełni legalnie obejrzeć swoje ulubione filmy.

Ubu król lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli poszukujesz filmu z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, to na zalukaj znajdziesz Ubu król w pełnej wersji z polskim lektorem. Masz także możliwość wyboru innej opcji, taka jak napisy lub dubbing. Wszystkie opcje są dostępne dla widzów z Polski.

Zalukaj cały film Ubu król i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli uwielbiasz absurdalne i kontrowersyjne filmy, to koniecznie obejrzyj Ubu król online. Film ten pozostanie z Tobą na długo i skłoni do refleksji. Dzięki zalukaj możesz zrobić to szybko i łatwo, bez wychodzenia z domu i bez żadnych kosztów. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.