Uległość Cały Film (2020) - Oglądaj Online!

2020
117 min
6.6
Jeśli szukacie filmu, który będzie Was wstrząsnąć i zachwycić zarazem, to koniecznie musicie obejrzeć Uległość. Film opowiada historię Lúcii, której życie zmienia się w jednej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5689
Teraz ogląda: 144

Uległość online cały film w kilku słowach

Jeśli szukacie filmu, który będzie Was wstrząsnąć i zachwycić zarazem, to koniecznie musicie obejrzeć Uległość. Film opowiada historię Lúcii, której życie zmienia się w jednej chwili, kiedy zostaje zgwałcona przez swojego męża. Walczy z systemem, by zmusić swojego oprawcę do odpowiedzialności za swoje czyny. Reżyserem filmu jest Leonardo António, a w rolach głównych występują Iolanda Laranjeiro, Maria João Abreu, João Catarré, i Marcantonio Del Carlo. Uległość to wstrząsający dramat, który przyciągnie Waszą uwagę od pierwszych minut.

Jeśli pragniecie zobaczyć cały film online, to nie przegapcie możliwości, aby poznać najbardziej elektryzujący film sezonu.

Produkcja Uległość online

Film Uległość to dzieło reżysera – Leonarda António. Twórca zwraca niezwykłą uwagę na niełatwe kwestie, które komplikują ludzkie życie i próbuje je przedstawić w sposób szczególnie sugestywny. Film wykorzystuje różne efekty, które przekazują emocje i intensyfikują historię. Powinniśmy również zaznaczyć, że produkcja ta ma w sobie piękne i dopracowane ujęcia oraz wyjątkową muzykę. Montaż filmu został wykonany perfekcyjnie, co gwarantuje, że nie ma momentów, które zawodzą.

Reżyser

Leonardo António to portugalski reżyser, który jest znany ze swoich wstrząsających filmów. António jest znanym specjalistą w dziedzinie psychologicznych dramatów i wieszczem mrocznej strony ludzkiej duszy. Oprócz Uległości, reżyser wyreżyserował takie filmy jak „Pilot” i „Remedy”.

Obsada aktorska całego filmu Uległość

W Uległości występują znakomici aktorzy, którzy zagrali swoje role z pasją i zaangażowaniem. Iolanda Laranjeiro wcieliła się w postać Lúcii, która zostaje zgwałcona przez swojego męża. Maria João Abreu zagrała adwokatkę Isabelę, która przekonuje Lúcię, aby nie bała się stawić swojego oprawcy przed sądem. João Catarré zagrał męża Lúcii – Francisca, który próbuje ukryć prawdę o swoich czynach. Marcantonio Del Carlo gra postać filantropa, Hugo, który swoimi działaniami staje się kluczową postacią w życiu Lúcii.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Uległość online

Film Uległość rozgrywa się w Portugalii w latach 90-tych, gdzie Lúcia zostaje zgwałcona przez swojego męża Francisco. Lúcia próbuje zmusić męża do odpowiedzialności za jego czyny, ale trafia na nieprzychylny system, który nie jest w stanie jej pomóc. Za radą adwokatki Isabeli decyduje się walczyć z systemem i stawić męża przed sądem.

Bohaterowie

Lúcia to bohaterka filmu, która przechodzi przez ogromną traumę i nie ma kogoś, kto jej pomógł w tym trudnym momencie. Isabel to adwokatka, która jest wiernym przyjacielem Lúcii. Francisco to mąż Lúcii, który zgwałcił ją i usiłuje ją zastraszać. Hugo to filantrop, który pomaga Lúcii znaleźć siłę, aby zmierzyć się z mężem.

Gdzie obejrzeć Uległość cały film?

Cały film Uległość możesz obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Wyszukaj legalne źródła na tej stronie, aby mieć pewność, że oglądasz film w sposób legalny i bezpieczny.

Uległość lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli posiadasz konto na zalukaj-cc.pl, to masz dostęp do całego filmu Uległość z polskim lektorem, napisami lub nawet dubbingiem. Wybierz najlepszą opcję dla siebie i ciesz się światowej klasy filmem, który z pewnością pozostanie w Twojej pamięci.

Zalukaj cały film Uległość i ciesz się dostępem już teraz!

Uległość to film, który pokazuje zło, jakie jest w stanie zrobić ludzkie serce. To obowiązkowy widok dla wszystkich miłośników psychologicznych dramatów. Zalukaj-cc.pl zaprasza do obejrzenia tego wspaniałego filmu już teraz! Czekamy na Twoją opinię w sekcji komentarzy!