Underdog Cały Film (2019) - Oglądaj Online!

2019
120 min
5.7
Jeśli kochasz filmy o sportach walki, to musisz obejrzeć Underdog! To polski film akcji i dramat, którego premiera odbyła się w 2019 roku. Film trwa...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3910
Teraz ogląda: 129

Underdog online cały film w kilku słowach

Jeśli kochasz filmy o sportach walki, to musisz obejrzeć Underdog! To polski film akcji i dramat, którego premiera odbyła się w 2019 roku. Film trwa 2 godziny i jest reżyserią Macieja Kawulskiego. W rolach głównych występują Mariusz Drężek, Eryk Lubos, Mamed Khalidov i Emma Giegżno. Underdog opowiada historię zawodnika MMA, który musi zmierzyć się z porażką. Ale czy Borys Kosiński odnajdzie w sobie siłę, by powrócić na szczyt?

Produkcja Underdog online

Podczas produkcji Underdog postawiono na wybitnych specjalistów w bramie m.in. pracowali na nich maciej kawulski, jak i aktorzy z całego świata. Dzięki temu film zyskał interesujący scenariusz oraz dynamiczną akcję. W efektach specjalnych widać dbałość o szczegóły i przemyślane rozwiązania. Wszystko to razem tworzy wizualne arcydzieło. Emitowany w kinach z polskim dubbingiem, lektorem i napisami.

Reżyser

Maciej Kawulski to polski reżyser związany z branżą filmową już od wielu lat. To on odpowiada m.in. za całość filmu Underdog. Choć zaczynał swoją karierę w branży muzycznej, to szybko zainteresował się filmami. Jest to jedna z najważniejszych postaci w polskim kinie, a jego filmy zyskują dużą popularność. Oprócz Underdoga wyreżyserował również takie produkcje jak Pitbull, Bodo czy 75.

Obsada aktorska całego filmu Underdog

W Underdogu wystąpili znani polscy aktorzy m.in. Mariusz Drężek, Eryk Lubos, Mamed Khalidov i Emma Giegżno. To oni tworzą tło fabularne, zapewniający głównemu bohaterowi wsparcie, wyzwania i emocje. Mariusz Drężek zagrał Borysa „Kosę” Kosińskiego, którego przygody obserwujemy w filmie. Eryk Lubos i Mamed Khalidov to dwaj rywale Kosińskiego, którzy będą mieli z nim do czynienia na ringu. Emma Giegżno to miłość życia Kosińskiego, która stanie przy nim w trudnych chwilach.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Underdog online

Underdog to film opowiadający historię Borysa „Kosy” Kosińskiego. Borys jest zawodnikiem MMA, który dostaje jedną szansę na zwycięstwo w walce z Dagestańczykiem Deni Takaevem. Niestety, popełnia błąd i traci wszystko. Stracił karierę, pieniądze i przyjaciół. Czy zdoła się odbudować i powrócić na szczyt? Odpowiedź znajdziesz, obejmując ten film.

Bohaterowie

Borys „Kosa” Kosiński – główny bohater, zawodnik MMA, który stracił wszystko w jednej walce.
Deni Takaev – rywal Kosińskiego, Mistrz Świata MMA z Dagestanu.
Tymczasem jego wyprawa do Polski okaże się bardziej skomplikowana niż zakładał. Yara jest przykładem ludzkiego nieszczęścia, które skłania do refleksji i zastanowienia się nad rzeczywistością na Bliskim Wschodzie.

Gdzie obejrzeć Underdog cały film?

Underdog to film, który można obejrzeć na platformie zalukaj-cc.pl. Wyszukiwarka oferuje wiele legalnych źródeł, z których można wybrać i zacząć oglądać wkrótce po wyborze.

Underdog lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski Underdog jest dostępny w wersji z lektorem, napisami i dubbingiem. Wersja z lektorem to oczywiście brzmienie oryginalnych dialogów z głosem lektora w języku polskim, zaś w wersji dubbingowej polscy aktorzy podkładają swoje głosy na miejsce oryginalnych.

Zalukaj cały film Underdog i ciesz się dostępem już teraz!

Underdog to film, który wciągnie Cię swoim emocjonalnym ładunkiem od pierwszych minut oglądania. Pokazuje, jak w życiu nasze drogi często prowadzą nie tam, gdzie sobie zaplanowaliśmy. To historia o sile ludzkiego charakteru i o odnajdywaniu się po porażkach. Obejrzyj Underdoga online już dziś na zalukaj-cc.pl i podziel się swoją opinią z nami!