Uwierz w Ducha Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
128 min
7.1
W dzisiejszych czasach, gdy kina nadal są zamknięte ze względu na pandemię, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć świetny film w zaciszu swojego domu....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2281
Teraz ogląda: 196

Uwierz w Ducha online cały film w kilku słowach

W dzisiejszych czasach, gdy kina nadal są zamknięte ze względu na pandemię, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć świetny film w zaciszu swojego domu. Jeśli szukasz emocjonującej historii miłosnej, tajemnicy i ducha, koniecznie musisz obejrzeć film Uwierz w Ducha. Ten amerykański film z 1990 roku, w reżyserii Stevena-Charlesa Jaffego, to jedna z najpopularniejszych i kultowych produkcji wszech czasów.

Film opowiada historię młodej kobiety, Molly (Demi Moore), która po utracie ukochanego Sama (Patrick Swayze) musi stawić czoła nie tylko swojemu bólowi, ale także tajemniczym wydarzeniom, które zaczynają ją otaczać. W głównych rolach poza Swayze i Moore występują także Whoopi Goldberg i Tony Goldwyn.

Uwierz w Ducha to film z gatunku dramatu, fantasy, romansu i tajemnicy, który trwa 128 minut. Produkcja pochodzi z USA i jest doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników kina i szukających emocjonujących wrażeń.

Jeśli chcesz zobaczyć świetną produkcję, która potrafi poruszyć Twoje serce i wprawić w środku w przedziwny nastrój, koniecznie obejrzyj Uwierz w Ducha online.

Produkcja Uwierz w Ducha online

Uwierz w Ducha to film, który został stworzony przez utalentowaną ekipę ludzi, wyjątkowych w swoim fachu. Steven-Charles Jaffe to reżyser, którego przed tym filmem poznaliśmy m.in. za produkcję takich filmów jak „The Stunt Man” czy „Gone Fishin'”.

Za scenariusz filmu odpowiadają Bruce Joel Rubin i Walter Parkes, a produkcją zajęli się Parkes i Jaffe. Muzykę do Uwierz w Ducha stworzył z kolei Maurice Jarre. Film wykorzystuje także wiele ciekawych efektów specjalnych. Montażem zajął się Richard Chew.

Wszystkie te elementy razem tworzą niepowtarzalny klimat, który w całości trzyma nas w napięciu od pierwszych minut filmu.

Reżyser

Steven-Charles Jaffe to reżyser, którego warto poznać bliżej, jeśli chodzi o film Uwierz w Ducha. Amerykanin urodził się w 1950 roku w Los Angeles. Jego ojciec był producentem telewizyjnym, więc już od dziecka miał kontakt ze światem kina i sztuki.

Jaffe zaczął pracować w filmie w wieku 15 lat w obsłudze planu filmowego. Na początku lat 70. włączył się w produkcję słynnego filmu „Bóg ojciec”, gdzie był asystentem reżysera, a także producentem wykonawczym.

Po tych doświadczeniach Jaffe postanowił spróbować swoich sił w reżyserii, co bardzo dobrze mu wyszło. Po „Uwierz w Ducha” stworzył m.in. takie filmy jak „Tracąc północ” czy „The First 9 1/2 Weeks”.

Obsada aktorska całego filmu Uwierz w Ducha

Uwierz w Ducha to film, który zachwyca nie tylko historią, ale także obsadą. W rolach głównych występują Patrick Swayze (Sam Wheat) i Demi Moore (Molly Jensen), którzy zagrają wspaniałą parę. Dodatkowo, Whoopi Goldberg (Oda Mae Brown) i Tony Goldwyn (Carl Bruner) zagrają drugoplanowe role. W obsadzie można wymienić jeszcze takie osoby jak Vincent Schiavelli, Rick Aviles, Martina Deignan, Rick Kleber, Phil Leeds i Armelia McQueen.

Swayze i Moore to aktorzy, którzy już wcześniej razem pojawili się na ekranie m.in. w filmach „Niesamowici bracia Baker”, „Crackers” czy „Z płonącym sercem”. W „Uwierz w ducha” to właśnie ich chemia sprawia, że oglądając ich razem, aż czujemy, jak się kochają.

Goldwyn występował także w takich filmach jak „Amerykańskie psycho”, „Ludzie honoru” czy „K2”. Natomiast Whoopi Goldberg w latach 80. zagrała m.in. w takich filmach jak „Kolor purpury”, „Sister Act” czy „Sister Act 2”.

Wszyscy aktorzy, którzy pojawiają się w Uwierz w Ducha, są aktorami, którzy wykonują swoją pracę z dużym zaangażowaniem, co widać na ekranie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Uwierz w Ducha online

Fabuła filmu Uwierz w Ducha rozgrywa się w Nowym Jorku, w latach 90. XX wieku. Sam Wheat (Patrick Swayze) i Molly Jensen (Demi Moore) to szczęśliwa para, która dopiero co kupiła sobie wymarzone mieszkanie. Pewnego wieczoru, z powrotem z teatru, zostają napadnięci. Sam zostaje postrzelony i umiera, ale jego duch zostaje na ziemi.

Molly, całkowicie zdruzgotana tym co się stało, nie spuszcza go z oczu, co dostrzega jego duch, który zaczyna z nią rozmawiać. Sam przekonuje się jednak, że jego śmierć nie była przypadkowa, ale była zemstą ze strony osoby, której udało się ukraść ważną teczkę w jego pracy.

Aby ostrzec Molly przed grożącym jej niebezpieczeństwem, duch Sam zwraca się o pomoc do Ody Mae Brown (Whoopi Goldberg), medium, z którym Molly kontaktowała się wcześniej w celu nawiązania kontaktu ze swoim ukochanym Sama.

Dalsze wydarzenia ziściły się w zupełnie nieoczekiwanych okolicznościach, gdzie walka z Carl Brunerem (Tony Goldwyn), przyjacielem Sama, którego oskarża o śmierć Sama, stopniowo pogrąża całą trójkę i wpędza w jeszcze większe niebezpieczeństwo.

Czy uda się odkryć, kto jest odpowiedzialny za śmierć Sama i uratować Molly przed nadchodzącym niebezpieczeństwem?

Bohaterowie

Osią filmu Uwierz w Ducha są niewątpliwie Sam Wheat i Molly Jensen, dwa serca które złączone razem zawsze będą takie same. Sam, którego gra Patrick Swayze, to główny bohater, który stara się przekazać swojej ukochanej Molly, mocno przywiązanej do jego pamięci, że jego śmierć nie była przypadkowa, ale swoisty zemsta. Demi Moore wciela się w Molly, kochającą rodzinę i przyjaciół, gotową podjąć każde ryzyko, aby pomścić śmierć swojego ukochanego.

Na życzenie Samego, Oda Mae Brown (Whoopi Goldberg), odgrywa ważną rolę jako pośrednik między jego duchem a Molly. Tony Goldwyn, perfekcyjnie wciela się w rolę złej i egoistycznej postaci, Carl Brunera, przyjaciela Sama, który okazuje się winny jego śmierci i jest odpowiedzialny za wiele nieoczekiwanych zdarzeń, które rozgrywają się w filmie.

Gdzie obejrzeć Uwierz w Ducha cały film?

Jeśli chcesz zobaczyć Uwierz w Ducha online cały film, najlepiej skorzystać z serwisu zalukaj-cc.pl. Na tej stronie będziesz mógł znaleźć wiele legalnych źródeł, dzięki którym będziesz w stanie cieszyć się tym filmem w pełnym wymiarze. Możesz wybrać polskie napisy, lektora lub dubbing, co pozwoli na obejrzenie Uwierz w Ducha w wygodny i przyjemny sposób.

Uwierz w Ducha lektor pl dla widzów z Polski

Cieszysz się z obecności polskiej wersji językowej w filmach? W takim razie na zalukaj-cc.pl znajdziesz Uwierz w Ducha z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Masz możliwość wybrać najlepszą opcję dla siebie i cieszyć się jeszcze bardziej emocjonującym obejrzeniem filmu.

Zalukaj cały film Uwierz w Ducha i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz emocjonującej historii miłosnej i tajemnicy, do której możesz poczuć się związany, Uwierz w Ducha jest idealnym wyborem dla Ciebie. Na zalukaj-cc.pl znajdziesz cały film, który pozwoli Ci na zapomnienie o rzeczywistości i wszechstronne emocje. Obejrzyj Uwierz w Ducha online i podziel się z nami swoimi wrażeniami w komentarzach!