W ciemności Cały Film (2011) - Oglądaj Online!

2011
145 min
7.3
Jeśli szukacie niesamowitego filmu, który poruszy Wasze serca i da do myślenia, to W ciemności jest właśnie dla Was. Film opowiada historię Leopolda Sochy, Polaka...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7799
Teraz ogląda: 218

W ciemności online cały film w kilku słowach

Jeśli szukacie niesamowitego filmu, który poruszy Wasze serca i da do myślenia, to W ciemności jest właśnie dla Was. Film opowiada historię Leopolda Sochy, Polaka ze Lwowa, który przez ponad rok ukrywał i pomagał uciekinierom z getta w kanałach. Reżyserką filmu jest Agnieszka Holland, a w rolach głównych zobaczymy Roberta Więckiewicza i Benno Fürmanna. Cały film trwa 145 minut i jest w gatunku dramatu wojennego. Zachęcamy Was do obejrzenia go online i wejścia w świat emocji, które tam Was czekają.

Produkcja W ciemności online

W ciemności to film, który został wyprodukowany w Kanadzie w 2011 roku. Reżyserka Agnieszka Holland współpracowała z zespołem producenckim, który wykorzystał efekty specjalne, by pokazać nam realistyczne i historyczne ujęcia. Scorzystano też z muzyki, która dodaje emocji do klimatu filmu. Scenariusz powstał na podstawie książki In the Sewers of Lvov autorstwa Roberta Marshalla.

Reżyser

Agnieszka Holland jest polską reżyserką, która swoją karierę filmową rozwinęła w Stanach Zjednoczonych. W ciemności to jedno z jej najbardziej znanych dzieł, ale pracowała też nad takimi filmami jak Europa, Europa i Oblivia. Była też nominowana do Oscara za In Darkness, a ponadto zdobyła Złoty Glob, nagrodę BAFTY i Złote Lwy na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Obsada aktorska całego filmu W ciemności

Głównymi aktorami w filmie są Robert Więckiewicz i Benno Fürmann. Więckiewicz zagrał rolę Leopolda Sochy, a Fürmann wcielił się w postać niemieckiego oficera pochodzącego z Berlina. W obsadzie znaleźli się też inni znani aktorzy, m.in. Agnieszka Grochowska, Maria Schrader i Herbert Knaup.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film W ciemności online

Film rozgrywa się podczas II wojny światowej we Lwowie w Polsce. Leopold Socha, drobny złodziej, pomaga uciekinierom ukrywać się w kanałach, ale robi to za pieniądze. Z czasem zaczyna bardziej angażować się w ich życie i tworzy się silna więź emocjonalna pomiędzy Sochą a uciekinierami. Kiedy sytuacja staje się niebezpieczna, uciekinierzy zaczynają wierzyć, że tylko dzięki Sochow nie zginą w getcie.

Bohaterowie

Leopold Socha jest głównym bohaterem filmu, który z czasem staje się bohaterem także dla uciekinierów. Zagrał go Robert Więckiewicz. Uczynek Sochy wyciągnął ich spod pięt nazistów i dał szanse na ocalenie przed zagładą. Niemiecki oficer, którego zagrał Benno Fürmann, pokazuje, że nie wszyscy byli wówczas wrogo nastawieni do Polaków.

Gdzie obejrzeć W ciemności cały film?

Cały film W ciemności można obejrzeć online na zalukaj. Warto skorzystać z legalnych źródeł i podzielić dobrej jakości produkcjami.

W ciemności lektor pl dla widzów z Polski

Cały film W ciemności jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu, każdy widz może obejrzeć film w wersji, która najbardziej mu odpowiada. Wszystkie wersje są dostępne na zalukaj, więc warto wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada.

Zalukaj cały film W ciemności i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz filmu, który poruszy Twoje serce i doda otuchy w trudnych momentach, to W ciemności spełni Twoje oczekiwania. Film ten to niezapomniane dzieło, które będzie Ci towarzyszyć przez całe życie. Zobacz, jak Polak czasów wojny, Leopold Socha, pokazuje, że nawet w ciemności i wojnie, można znaleźć jasną stronę. Obejrzyj cały film online już teraz, a z pewnością nie będziecie żałować. Po seansie zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod naszym artykułem.