W cieniu drzewa Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
89 min
6.8
Czy kiedykolwiek mieliście w swoim sąsiedztwie konflikt, który zaostrzał się z dnia na dzień i doprowadzał wszystkich do szaleństwa? Film "W cieniu drzewa" opowiada historię...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2860
Teraz ogląda: 246

W cieniu drzewa online cały film w kilku słowach

Czy kiedykolwiek mieliście w swoim sąsiedztwie konflikt, który zaostrzał się z dnia na dzień i doprowadzał wszystkich do szaleństwa? Film „W cieniu drzewa” opowiada historię dwóch małżeństw, jednego drzewa i właśnie takiego konfliktu, który z czasem wymyka się spod kontroli. Produkcja pochodzi z 2017 roku, jest to film kategorii dramat i komedia, który trwa około 89 minut. W rolach głównych zobaczymy Steinþóra Hróara Steinþórssona, Eddę Björgvinsdóttir, Sigurðura Sigurjónssona oraz Þorsteina Bachmanna, a reżyserem jest Hafsteinn Gunnar Sigurðsson. Jeżeli interesują Cię produkcje, które balansują pomiędzy tragicznym a komediowym tonem, to właśnie ten film jest dla Ciebie. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Produkcja W cieniu drzewa online

Film „W cieniu drzewa” to produkcja niemiecka, wyreżyserowana przez Hafsteina Gunnar Sigurðssona, któremu asystowali: Magnus Johannesson (scenariusz), Martyna Peszko (zdjęcia) oraz Kristjana Johannsdottira (muzyka). Montaż filmu powierzono Kristjanie Gudmundsdottir i Steinareowi Birnie Gunnarssonowi, którzy obcięli blisko 10 godzin materiału do filmu trwającego zaledwie 89 minut. Muzyką w filmie będą zachwyceni fani brzmień klasycznych, bądź zwolennicy nowoczesnych kompozycji, bowiem ścieżka dźwiękowa składa się z utworów skomponowanych zarówno na skrzypce, jak i syntezatory.

Reżyser

Hafsteinn Gunnar Sigurðsson urodził się w Reykjaviku w 1978 roku, jest to reżyser i scenarzysta, który od 2006 roku pracuje w branży filmowej. Najbardziej znany jest z filmów „Kto nie skacze…?”, „Kiedy zniknie Eddie?”, a także właśnie „W cieniu drzewa”. W swoich realizacjach balansuje pomiędzy tonami dramatu i komedii, a jego filmy zawsze wzbudzają wiele emocji wśród widzów. Zarówno krytycy, jak i publiczność cenią go za umiejętność budowania napięcia oraz kreowanie postaci, które wychodzące poza schematy zaskakują widzów.

Obsada aktorska całego filmu W cieniu drzewa

W rolach głównych w filmie „W cieniu drzewa” zobaczymy niezniszczalne małżeństwo Agnes i Gummara, których wcielają się odpowiednio Edda Björgvinsdóttir i Steinþór Hróar Steinþórsson. Oprócz nich występują również: Þorsteinn Bachmann jako przyjaciel Gummara, Pétur, i jego żona, Katrin Sølvaer Højgaard jako Laufey oraz Lára Jóhanna Jónsdóttir i Dóra Jóhannsdóttir, które wcielają się w role córek Agnes i Gummara. Jedną z bohaterek jest także sąsiadka Hogni, którą zagrała Selma Björnsdóttir. Wszyscy aktorzy wykonali swoje role z klasą, co przyczyniło się do sukcesu produkcji.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film W cieniu drzewa online

Akcja filmu rozgrywa się w jednej z izolowanych górskich wiosek. Spokojne życie jej mieszkańców zostaje zakłócone nierozwiązywalnym konfliktem między dwiema rodzinami. Agnes i Gummara, mieszkający w okolicy, zostają wplątani w konflikt, który z biegiem czasu osiąga wręcz szaloną intensywność. Drzewo, stojące na granicy ich posesji, staje się symbolem całego sporu. Przez dobre 90 minut obserwujemy losy bohaterów, którzy próbują odnaleźć się w coraz bardziej zawiłej sytuacji i poradzić sobie z niemożliwymi do pokonania emocjami.

Bohaterowie

W filmie „W cieniu drzewa” pojawiają się postacie rzeczywiste, a jednocześnie jakieś niedopasowane, nieposiadające zwyczajnego ludzkiego odruchu reagowania na zło w celu jego zażegnania. Agnes i Gummara to para, która marzy o wzorowym życiu pełnym miłości i wsparcia w tak trudnym świecie. Laufey to w dodatku troszkę zamknięta w sobie, skomplikowana dziewczyna, a jej partner Pétur próbuje rozwiązać konflikt między dwoma rodzinami, lecz wkracza w niego z natury okrutny i brutalny. Na końcu różne obsesje i emocje powodują, że granica między dobrem a złem się zaciera…

Gdzie obejrzeć W cieniu drzewa cały film?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć cały film „W cieniu drzewa”, to odpowiedź jest prosta – jest on dostępny na stronie zalukaj-cc.pl. Co więcej, istnieje bezpieczna wyszukiwarka legalnych źródeł by można było w pełni oddać się filmowej rozrywce bez żadnych konsekwencji.

W cieniu drzewa lektor pl dla widzów z Polski

Film „W cieniu drzewa” będzie dostępny dla widzów z polskim lektorem, a dodatkowo na życzenie z polskimi napisami lub dubbingiem. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać opcję, która najbardziej mu odpowiada.

Zalukaj cały film W cieniu drzewa i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli zależy Ci na tym, aby obejrzeć film, który wciąga i pozwala na chwilę oderwać się od rzeczywistości, to „W cieniu drzewa” będzie dobre dla Ciebie. Ten obraz, który łączy w sobie elementy dramatu i komedii, nie pozostawi nikogo obojętnym. Zalukaj cały film i ciesz się dostępem już teraz! Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy.