W sypialni Cały Film (2012) - Oglądaj Online!

2012
74 min
5.4
Czy zdarzyło Ci się spać z kimś, kogo nie znałeś wcześniej? W filmie "W sypialni" Edyta (Katarzyna Herman) umawia się z mężczyznami przez Internet, a...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5224
Teraz ogląda: 225

W sypialni online cały film w kilku słowach

Czy zdarzyło Ci się spać z kimś, kogo nie znałeś wcześniej? W filmie „W sypialni” Edyta (Katarzyna Herman) umawia się z mężczyznami przez Internet, a potem ich usypia, by móc spędzić noc w ich mieszkaniach. Sytuacja zmieni się, kiedy pozna młodszego od siebie Patryka (Tomasz Tyndyk). Film jest dramatem wyreżyserowanym przez Tomasza Wasilewskiego, a w obsadzie pojawiają się również Agata Buzek, Mirosław Zbrojewicz oraz Janusz Chabior. „W sypialni” trwa 74 minuty i ukazał się w 2012 roku.

Jeśli jesteś ciekawy, jak potoczą się losy bohaterów, koniecznie obejrzyj cały film online już teraz!

Produkcja W sypialni online

Film „W sypialni” powstał w 2012 roku i jest dziełem Tomasza Wasilewskiego. Scenariusz opiera się na historii Edyty, która usypia swoich randkowych partnerów, by spędzić z nimi noc. Film jest dramatem, co oznacza, że stanowi uniwersalne studium ludzkich zachowań przy różnych okazjach. Podczas produkcji filmu wykorzystano specjalne efekty, a muzyka jest integralnym elementem. Montaż został wykonany przez zespół specjalistów w swojej dziedzinie.

Reżyser

Tomasz Wasilewski to polski reżyser oraz scenarzysta. Urodził się w 1977 roku w Toruniu. Ukończył Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim, a w 2006 roku zaczął pracować w branży filmowej. W 2013 roku otrzymał Srebrnego Lwa na Festiwalu Filmowym w Wenecji za swój film „Płynące wieżowce”. Wasilewski jest znany z reżyserii filmów o tematyce społecznej, a jego styl charakteryzuje się minimalistyczną formą i sugestywną narracją.

Obsada aktorska całego filmu W sypialni

Aktorzy w „W sypialni” wykonują znakomity i angażujący występ. Katarzyna Herman, która odgrywa rolę Edyty, jest aktorką o olbrzymim doświadczeniu scenicznym i filmowym. Tomasz Tyndyk, który gra młodszego od Edyty Patryka, jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich aktorów młodego pokolenia. W filmie można zobaczyć również Agatę Buzek, Mirosława Zbrojewicza oraz Janusza Chabiora.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film W sypialni online

Film „W sypialni” rozgrywa się w czasach, gdy randkowanie przez Internet było jeszcze początkujące. Akcja filmu ma miejsce w Warszawie. Głównym bohaterem jest Edyta, która umawia się z mężczyznami przez Internet i usypia ich, by mieć miejsce do spania. Pewnego dnia poznaje młodszego od siebie Patryka, który nie jest powodem do zasypiania. Z czasem zaczynają się między nimi dziać dziwne rzeczy, a Edyta nie może już dłużej ukrywać swojego sekretu.

Bohaterowie

Edyta to główna bohaterka dramatu. Jest ładną kobietą po pięćdziesiątce, która umawia się z mężczyznami przez Internet. Po pierwszym spotkaniu zawsze ich usypia, by móc spędzić noc w ich mieszkaniach. Patryk to młodszy od niej mężczyzna, z którym zaczyna się spotykać. Jest sympatycznym i przebojowym facetem, który zakochuje się w Edycie. W filmie pojawiają się również inni mężczyźni usypiani przez Edytę, którzy stają się elementem jej szerszej biografii.

Gdzie obejrzeć W sypialni cały film?

Cały film „W sypialni” można obejrzeć online na stronie zalukaj-cc.pl. Wchodząc na tę stronę, trzeba wpisać tytuł filmu w wyszukiwarkę i wybrać źródło obejrzenia, zazwyczaj są to serwisy VOD, takie jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video.

Jeśli boisz się korzystać z nielegalnych źródeł, możesz skorzystać z wyszukiwarki zalukaj-cc.pl, która pomoże Ci znaleźć filmy w legalnych serwisach VOD.

W sypialni lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli nie lubisz polskiego dubbingu, na zalukaj-cc.pl możesz obejrzeć cały film z lektorem lub napisami po polsku. Lektor jest idealnym rozwiązaniem, jeśli nie chcesz przegapiać najważniejszych scen filmu, a jednocześnie nie przepadasz za dubbingiem. Napisy z kolei sprzyjają temu, abyś nie przegapił żadnego szczegółu z dialogu.

Zalukaj cały film W sypialni i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś ciekawy historii Edyty i chcesz obejrzeć „W sypialni”, koniecznie wejdź na zalukaj-cc.pl i zacznij oglądać film online. Jednocześnie zachęcamy, abyś zostawił swoją opinię o filmie w komentarzach pod tym artykułem. Może Twoja opinia zachęci naszych czytelników do obejrzenia „W sypialni”.