Warsaw By Night Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
110 min
4.9
Czterech kobiet, tajemniczy taksówkarz i klub nocny Warsaw By Night – to motywujące elementy dramatu, komedii i romansu od Natalii Korynckiej-Gruz, znanego pod nazwą Warsaw...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1799
Teraz ogląda: 166

Warsaw By Night online cały film w kilku słowach

Czterech kobiet, tajemniczy taksówkarz i klub nocny Warsaw By Night – to motywujące elementy dramatu, komedii i romansu od Natalii Korynckiej-Gruz, znanego pod nazwą Warsaw by Night. Film ten to przepiękna opowieść o trudnych wyborach, miłości i namiętności, która zachwyca swoją wrażliwością. Premiera produkcji odbyła się w Polsce w 2015 roku, a teraz możesz obejrzeć ten wyjątkowy film online w domowym zaciszu.

Produkcja Warsaw By Night online

Warsaw By Night jest polskim filmem wyprodukowanym w 2015 roku, którego reżyserką jest Natalia Koryncka-Gruz. Zdjęcia wykonano w Warszawie, a okres zdjęciowy trwał 24 dni. Film ten był produkowany przez Studio Filmowe „Kalejdoskop” oraz TVP S.A. Muzyka filmowa została skomponowana przez Jerzego Satanowskiego. Montaż zrealizowała Milenia Fiedler, a dystrybucją filmu zajęło się Kino Świat.

Reżyser

Natalia Koryncka-Gruz jest polską scenarzystką i reżyserką. W ciągu swojej kariery zrealizowała kilka ważnych filmów, w tym „Warsaw by Night”, „Pogrzeb kartofla” czy „Hen, jego żona, jego kochanka”. Natalka, jak nazywają ją przyjaciele, ukończyła Wydział Reżyserii PWSFTviT w Łodzi. W swoich filmach podejmuje ważne tematy społeczne, dotykając takich problemów, jak miłość, rodzina, seksualność, akceptacja czy wolność.

Obsada aktorska całego filmu Warsaw By Night

Film Warsaw By Night to produkcja z jak najbardziej znanymi polskimi aktorkami i aktorami. Wśród nich znajdują się Roma Gąsiorowska, Stanisława Celińska, Izabela Kuna, Marta Mazurek, Leszek Lichota, Marian Dziędziel, Piotr Głowacki, Kazimierz Kaczor, Michalina Olszańska oraz Piotr Nowak. Każda z gwiazd wspaniale odnalazła się w swojej roli, dzięki czemu film ten stał się tak dobrą opowieścią.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Warsaw By Night online

Akcja filmu opowiada o czterech kobietach, które znajdują się w klubie nocnym Warsaw By Night. Losy każdej z nich splatają się w magiczny sposób, kiedy przywita je tajemniczy taksówkarz – amator zjawisk paranormalnych. Lata 90. to czas, kiedy dochodzi do przełomu w Polsce, a towarzyszy temu wiele zmian społecznych. Wszystko zbiera się wokół tej niezwykłej opowieści, w której trudne wybory, miłość i namiętność zostają przedstawione w sposób szczególnie wrażliwy i intymny.

Bohaterowie

W filmie Warsaw by Night, bohaterki są czterema niezwykłymi kobietami, które się spotykają. Pierwsza z nich, Dominika (Roma Gąsiorowska), to przesiąknięta poświęceniem i troską o syna matka samotnie wychowująca swoje dziecko. Druga z bohaterek, martyrologiczna Barbara (Stanisława Celińska), jest kwintesencją „kobiety na krawędzi”, otępiającej w swojej samotności. Trzecia z nich, ułomna Kasia (Izabela Kuna), pierwotnie wydaje się być jedynie osłabiającą dla reszty bohaterek nieobecną na imprezie, jednak okazuje się, że ma ona bardzo ważne zadanie do spełnienia. Ostatnią z bohaterek jest Anka (Marta Mazurek), która jest żywiołowa i pozytywnie nakręcona na imprezę, ale tym, co ją napędza, jest coś więcej niż tylko zwykła zabawa.

Gdzie obejrzeć Warsaw By Night cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Warsaw by Night online, to polecam wizytę na stronie zalukaj-cc.pl. Na tej stronie znajdziesz legalne źródła filmów i warto skorzystać z jej wyszukiwarki, by w szybki i bezpieczny sposób obejrzeć film, którym jest Warsaw by Night.

Warsaw By Night lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Warsaw By Night jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy widz z Polski będzie mógł wczuć się w fabułę i być na bieżąco z akcją filmu. Każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki wyborowi opcji w zależności od swoich upodobań.

Zalukaj cały film Warsaw By Night i ciesz się dostępem już teraz!

Warsaw by Night to jeden z najlepszych filmów, jakie powstały na przełomie tysiącleci w Polsce. To niepowtarzalna opowieść o miłości i życiu, z wieloma emocjami, tajemnicami i piękną muzyką. Bez wątpienia każdy powinien raz obejrzeć ten film, aby poczuć magię, jaką niesie ze sobą. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online na zalukaj-cc.pl i do napisania własnej opinii o produkcji w komentarzach pod artykułem.